Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2015, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2015, 15:25
Posty: 3

Mialem swego czasu Johnny III i radyjko bylo takie sobie jak na swoja cene. Czesto byl problem z szumami co na radio tej "klasy" nie ma prawa istnienia. Po pol roku je opchnalem znajomemu i kupilem za polowe tej ceny model Teddy (http://www.feuvert.pl/e-sklep/cb.html) ktory byl bardzo zblizony jakoscia i go zostawilem. Po co przeplacac za nic :)


Post Wysłano: 22 maja 2015, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Mialem swego czasu Johnny III i radyjko bylo takie sobie jak na swoja cene. Czesto byl problem z szumami co na radio tej "klasy" nie ma prawa istnienia. Po pol roku je opchnalem znajomemu i kupilem za polowe tej ceny model Teddy (http://www.feuvert.pl/e-sklep/cb.html) ktory byl bardzo zblizony jakoscia i go zostawilem. Po co przeplacac za nic :)
toś zamienił siekierkę na kijek :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 23 maja 2015, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2015, 15:25
Posty: 3

No niestety, tak bywa czasami :/


Post Wysłano: 01 cze 2015, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Cytuj:
Duże szumy własne, słabe filtry przeciwzakłóceniowe, niezbyt selektywny odbiornik oraz słaba modulacja

To są minusy Presidenta Johnny'ego III .
Johnny II wyróżnia się tym, że nie ma aż tak dużych szumów własnych (chociaż wcale nie są małe), a i selektywność modelu jest lepsza niż Johnny'ego III... Za to praca ASC pozostawia dużo do życzenia ;)

Ot tyle... czy teraz pasuje Ci moja wypowiedź ?
Nie, nie pasuje! Nie wiem skąd, ale twoje opinie są wyssane z palca i niczym konkretnym podparte, na zasadzie :"bo Ja to mówię"!
Zanim ktoś wyda opinię "szumofon" to proszę się przyznać, czy dany sprzęt jest dobrze zestrojony, dobrze polutowane miejsca styków, dobra antena, dobrze dobrany przewód antenowy (jego jakość) np. RG-58 nie jest dobrym przewodem antenowym! Nie wspomnę o tym, że również trzeba mieć jakąś wiedzę co może nasze radio, wykorzystać jego możliwości i ustawienia!

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: