Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 maja 2021, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 maja 2021, 20:18
Posty: 1

Witam wszystkich. Zwracam się do szanownego grona z prośbą o pomoc w wycenię hds-u.
W ostatnich dniach nabyłem za bardzo dobre pieniądze HDS marki AMCO VEBA 825 6s z 2014r. Chcialnym go sprzedać ale niestety w temacie dziwigow nie wiem nic. Szukałem na internecie informacji na własną rękę ale ciężko cokolwiek znaleźć.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile taki sprzęt może być warty ??
Dodam że posiadam jedynie sama "wieze", bez nóg i sterowania
Podaję link do zdjęcia poglądowego...
(Mój hds różni się tylko kolorem)
https://images.app.goo.gl/JENFzRJ3vkwDJX8x9
Z góry dziękuję za pomoc


Post Wysłano: 09 maja 2021, 7:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Trudny temat. Może w warsztacie ci się przyda, bo na auto będzie to problem sprzedać, nie będzie części żeby przerobić. U nas bardzo mało popularna marka, brak serwisu, wyciągnięty że słonej wody, do tego dużo przeróbek, żeby założyć na auto.
Powodzenia w sprzedaży.


Post Wysłano: 27 paź 2021, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2021, 20:32
Posty: 2
Samochód: Wszystkie

Cześć. Od 7 lat siedzę w hds głównie handel. Ten żuraw jest nie dosprzedania w pl mieliśmy kilka szt amcoveba duńskie dobre hds. Jednak Twój nie ma podpór stabilizujących co za tym idzie nie można go posadzić na żadne auto. Proponował bym wystawić na mobile może ktoś akurat takiego potrzebuje. Bądź na części. Cena zależy od ilości przepracowanych godzin oraz zasięgu i parametrów hds. Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: