Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 kwie 2019, 13:44

Witam
Mam pytanie jak wygląda obsługa śmieciarki z pozycji kierowcy czy załącza się jakąś pompe hydrauliczną i jak wygląda opróżnianie jej a także jak macie jakieś dodatkowe informacje na ten temat proszę dopisać
Pozdrawiam


Post Wysłano: 25 kwie 2019, 19:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

takie trochę dziwne te twoje pytanie. To jakbyś zapytał jak obsługiwać ciężarówkę. Nie ważne ile guzików trzeba wcisnąć,ważne jakim wężem dysponujesz :mrgreen:


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 13:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

ale jakiej smieciarki ? :D samochód to jedno zabudowa to drugie i każda ma swój swiat

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 14:45

Właśnie chodzi mi o tą obsługe zabudowy bo od poniedziałku ide do takiej pracy i boje sie żeby czeguś nie popsuć


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 15:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

No ale nie da się wytłumaczyć jak nie wiadomo co to za urządzenie. Poza tym idziesz od poniedziałku do pracy, to cię najpierw muszą przeszkolić, żebyś cokolwiek wiedział.


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

patrząc na to co robią spece od odpadów to jest to prostsze niz konstrukcja cepa.
z tyłu masz dźwignie lub przyciski do podnoszenia i opuszczania pojemników,a także dźwignia lub przycisk prasy dociskającej śmieci z leja do bębna transportowego jest także dzwonek.
gdzieś .... jest jeszcze dźwignia do podnoszenia tyłu i do opróżniania zawartości bębna.
pierwszego dnia na pewno będziesz miał szkolenie z BHP oraz z obsługi, ale nie martw się jako młody będziesz na początku ciągał pojemniki do śmieciarki i przeglądał zawartość (wbrew pozorom w śmieciach jest wiele ciekawych i wartościowych przedmiotów) i dopiero jak starszy kolega uzna że się nadajesz to awansujesz na wajchowego.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 18:06

Cytuj:
patrząc na to co robią spece od odpadów to jest to prostsze niz konstrukcja cepa.
z tyłu masz dźwignie lub przyciski do podnoszenia i opuszczania pojemników,a także dźwignia lub przycisk prasy dociskającej śmieci z leja do bębna transportowego jest także dzwonek.
gdzieś .... jest jeszcze dźwignia do podnoszenia tyłu i do opróżniania zawartości bębna.
pierwszego dnia na pewno będziesz miał szkolenie z BHP oraz z obsługi, ale nie martw się jako młody będziesz na początku ciągał pojemniki do śmieciarki i przeglądał zawartość (wbrew pozorom w śmieciach jest wiele ciekawych i wartościowych przedmiotów) i dopiero jak starszy kolega uzna że się nadajesz to awansujesz na wajchowego.
:evil: Czytaj dokładnie ja będę kierowcą :evil:


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Jezdziłem smieciarkami z tym ze odbierałem odpady poubojowe. Oprocz sterowania z tylu pojazdu bylo tez w kabinie(widly z przodu pojazdu dalo sie obsłużyć tylko z pojazdu).

O ile do zaladunku byli pomocnicy i oni o obsługiwali to przy zrzucie na spalarni sam musiales sobie radzic.

Btw to że bedziesz kierowca nie znaczy że jesteś zwolniony z umiejetnosci obsługi

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

ja bym dokładnie przeczytał co będzie na umowie - może być np tak.: kierowca - ładowacz.

żadna praca nie hańbi :D .

tu masz opis stanowiska kierowcy w MPO w Warszawie - też szukają
KIEROWCA ŚMIECIARKI
Miejsce pracy - możliwy wybór bazy:
....
Opis stanowiska:
odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem,
wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników,
załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport,
zabezpieczanie transportowanego ładunku,
wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników,
wykonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami
wewnętrznymi.
Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
umowę o pracę,
przeszkolenie wprowadzające do pracy,
wynagrodzenie miesięczne ok. 5000 zł brutto (z premią i dodatkami),
szkolenia zawodowe,
atrakcyjne świadczenia socjalne, w tym: paczki choinkowe dla dzieci i dofinansowanie wypoczynku,
talony na posiłki profilaktyczne w okresie od listopada do marca,
dodatkową opiekę medyczną.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 kwie 2019, 22:27

Dzięki ZZX za wskazówkę myślę że temat można zamknąć :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: