Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2015, 8:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 cze 2015, 8:39
Posty: 2

Nowe podwozie Volvo FMX 10x6 - ekstremalnie duża wywrotka z dwoma wałami kardana i tylną osią skrętną.
Co sądzicie o takim pojeździe?

https://www.youtube.com/watch?v=eIqn-u3 ... LA&index=1


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Zależy co ona miała by wozić.no bo w kopalni gdzie tylko po w miarę twardym to czemu nie.zaś jeśli puścić to w teren to nie wiadomo jak by się zachowało szweckie cacko :> ,podejrzewam że ugrzązł by jak wszyscy i bez wozidła by się nie obyło.różnica wynika z opon.pojedynka zawsze pójdzie lepiej.tak jak stary 6x6 czy krazy itp.Jazda po drodze?podobno takie auta można rejestrować 40ton dmc.ale są jakieś problemy.troszkę duże to na drogę.kiedyś przyjeżdżał do nas takim wielkim ginafem to miał dodatkowo samo poziomowanie coby się w dołeczku nie obalić. :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Przecież to ma wywozić odstrzelony urobek z wyrobiska na powierzchnię. Do tego dobrze się nadaje. Nikt tym nie będzie jeździł w metrowym błocie, ani po asfalcie, rejestrować to se to można na 40 ton, na kopalni będzie woziło towaru po 40 i pewnie wytrzyma.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Mam wrażenie, że te diodowe koguty, to bardziej udają niż świecą. Chyba, że to tylko złudzenie.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2008, 19:26
Posty: 234
GG: 7884187
Samochód: MAN 35.414MAN 27.403,MAN TGA 26.480
Lokalizacja: BSK

To nie złudzenie. One udają, że świecą. Miałem i się szybciej pozbyłem niż kupiłem :D W nocy z daleka nie widać ich w ogóle.

_________________
Roboty ziemne i drogowe, wynajem maszyn budowlanych.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Niektóre strobo świecą fajnie, ale koguty diodowe to w wielu przypadkach kicha jakich mało. Może nie wszystkie, ale nie posądzałbym, że KH-Kipper na pokazowy samochód zamontowało jakąś chińszczyznę z allegro.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: