Strona 14 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 mar 2018, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
ja tam nie jestem "gruszkowiec" ale ta gruszka jest od razu z podajnikiem do betonu, ten okrągły bęben z tyłu to może być coś do zbierania odpadów po myciu sprzętu by nie wylewać na ulicę "błota".
Nie sądzę, nie ma połączenia z miejscami, które najbardziej brudzą podczas mycia :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 01 kwie 2018, 17:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

A pytanko mam jeszcze jedno odnośnie mycia gruszki. Macie wodę pod cienieniem a skąd to cienienie? Jest zbiornik na wodę do którego jest wpięte 12 atm i już mamy takie cienienie do mycia? ;)


Post Wysłano: 01 kwie 2018, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Trochę mniejsze ciśnienie jest doprawodzone do zbiornika. Oprócz takiego rodzaju ciśnienia są zbiorniki, które maja pompy wody.


Post Wysłano: 01 kwie 2018, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

U mnie w zabudowie Liebherra masz doprowadzone 5 atmosfer do zbiornika na wodę (500L). Na jedno mycie po rozładunku idzie około 50 litrów. W połączeniu z dobrymi końcówkami na wężach robi robotę bez problemu :)

Pompy wody tak jak pisał Dolar też są, ale tak naprawdę we wiodących zabudowach masz normalnie zawór, którym wpuszczasz ciśnienie z układu pneumatycznego. U nas na 11 gruszek była tylko jedna z pompą wody, ale już ją przerobili :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 01 kwie 2018, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Dzięki chłopaki dzięki, bo u mnie w szambiarkach jest sprawa tego typu, że gdy zarzucasz wąż na auto nieraz trochę uchlapiesz komuś kostkę tym syfem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A że widziałem kiedyś jak chłopaki z gruszek myli zabudowy to przyszedł mi podobny pomysł do głowy u mnie 50l spokojnie na tydzień jazdy by wystarczyło... Najważniejszy parametr jest, że wiem ile tam potrzeba ciśnienia. Dzięki bardzo trzeba coś porzeźbić :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 14 z 14 [ Posty: 265 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: