Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2023, 21:21
Posty: 2
Samochód: Iveco SWay

Siema,

Dotąd robiłem na stałym zestawie, przepinki były rzadkością, ale... Nowa robota, nowe wyzwania. Do rzeczy:

W nowej pracy często zdarzają mi się zmiany naczep. Dziś miałem sytuację, gdy ktoś postawił naczepę, którą miałem zabrać, BARDZO NISKO. W rezultacie, nie mogłem wjechać i się szczepić bez ryzyka uszkodzenia chociaż nadkoli i... Poprosiłem o pomoc gościa z Terberga, żeby mi ją uniósł. Wiadomo, fart że był do pogadania, fart że się zgodził, fart że jeszcze był w pracy. Co zrobić w sytuacji, gdy dobrego człowieka nie będzie? Zdarzało mi się już brać naczepy z miejsc o bardzo nierównym terenie, gdzie też był to spory problem.

PS Przepraszam jeśli zły dział.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Podnieść na nogach?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2023, 21:21
Posty: 2
Samochód: Iveco SWay

Fajnie by było, ale 25 ton ładunku (intermodalne) plus sama naczepa... No dziś nie było opcji by to ruszyć.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Wbijasz korbę i kręcisz większym przełożeniem idzie załadowana bez problemu do góry...
Jeśli sprawna naczepa i stoi na powietrzu, kładziesz poduchy na glebę i też przód sporo idzie w górę,
Trzecia opcja wjechać końcówką ramy i przez kółek dźwignąć ja w górę potem nogi niżej... Sposobów jest dużo...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: