Strona 5 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 770 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No wiadomo ale zauważ że ty Inker jesteś tu od Lipca ja od Sierpnia, a osoby które mają po 600 są tu np. od Lutego, a tak wogóle to jak przyszedłem na początku se myślałem żeby pisać jak najwięcej i wogóle, ale teraz wiem że to jest bezsensu bo lepiej jest napisać 2 porządne posty niż 5, które niedość że będą krótkie to będzie w nich masa błędów, emotikonek i bez sensownych słów, które na to forum w sumie nic nie wniosą...:) Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Bo jak dużo piszesz to dobrze ale nie róbcie off-topicu bo to jest temat do przedstawiania się a nie do dyskusji. Jak macie chęć pogadać o tym to jest taki dział co sie Klikowalnia nazywa :idea:

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

ja też Witam jako nowy User.
ja także urodziłem sie by jeździć :P od dziecka tylko ciężarówka, ciężarówka i jeszcze raz ciężarówka ale interesuje sie wszystkim co ma koła i jeździ, cieżarówkami zaraziłem sie chyba od Taty który zawsze jeździł nimi, coprawda nie na trasach ale zawsze to coś :P aktualnie jeździ autobusem miejskim.
na imie mam Kamil mam 17 lat jestem uczniem drugiej klasy Zasadniczej Szkoły Zawdowowej nr.3 w Tarnowskich górach na profilu mechanik pojazdów samochodowych, w przyszłości chcę być kierowcą zawodowym. Bardzo fajne jest to forum i mam zamiar się tu zadomowić na dobre bo w moim najbliższym otoczeniu nie mam osoby o takich zainterosowaniach tam o autach zawsze cos z kumplami idzie porozmawiać ale z Truckerska pasją jestem sam :P
na koniec pozdrowienia dla wszystkich truckerów użytkowników tego forum i ludzi którzy interują się cieżarówkami.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Witam Cię serdecznie. Po Twoich wcześniejszych wypowiedziach można wnioskować, że na szczęście nie jesteś "nabijaczem postów", jak niektórzy :wink: Życzę przyjemnego korzystania z forum. Pozdrawiam!

PS. A teraz powiedz mi, skąd masz taki fajny emblemacik z piękną R-ką:?: :> Ona była na plakacie w jednym z ostanich numerów "Trailera"...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Witam jestem już tu na forum kilka dni i bardzo przyjemnie mi sie zniego korzysta :)
przerobiłem zdjęcie ze stronki http://www.mega-trucks.prv.pl/ kurde miałem czucie żeby kupić Trailera ostatnio ale tak jakos nie było okazji :lol: a tak bym miał ładny plakat

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2005, 22:41
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Witam ogólnie wszystkich nowych przybyszów ,mam nadzieję że będzie Wam się dobrze korzystało z forum ,i spedzicie tu wiele miłych chwil :)
Jeżeli jednak Wam się coś nie podoba pisać na meila do mnie lub w odpowiednim dziale ,pozdrawiam :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2005, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2005, 17:28
Posty: 5
Lokalizacja: Nowa Dęba

Witam,
Mam na imię Marek, moje zainteresowanie do ciężarówek wzieło się od kolegi dokładnie Kalyma. Pisze na forum od Kalyma bo narazie nie mam internetu. Interesuje się motoryzacją.

_________________
Witam wszystkich, jestem nowy


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2005, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Witamy! Kalym, masz plusa za "werbowanie" nowych ludzi ;) Mam nadzieję, że wniesiesz dużo na forum i równie dużo z niego wyniesiesz ;) Pozdrawiam! I chciałbym, aby nasza współpraca była owocna i bezkonflikotwa ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2005, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No ja również witam i myśle że ci się spodoba, no i że nie będziesz sprawiać kłopotów tak jak tu niektórzy...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 paź 2005, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Witam Cie rowniez! Zycze przyjemnego spedzania czasu na forum i jak najmniej wrogow! 8) Bajos

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2005, 9:14

Witam wszystkich. Od niedawna niestem szczęśliwym posiadaczem Scanii 124 i zainteresowanie Samochodami ciężarowymi dopiero rozwijam.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2005, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Witam, a ta Scania to jest twoja na własność rozumiem...:?: Będziesz nią jeździć, raczej ciągać jakąś naczepke, czy co...:?: Pozdrawiam i życze miłego korzystania z forum...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2005, 17:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Witam nowego użytkownika. Zapodaj jakieś fotki tej scanki, chętnie zobaczymy, co to za autko :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2005, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Witam.Mam na imie Andrzej,22 lata jazdy zawodowej w tym na autobusach a od 1990 roku nieprzerwanie na międzynarodówce.Aktualnie pracuje w firmie zajmującej się przewożeniem ładunków ponadnormatywnych.Od dłuższego czasu jestem też na znanym Wam forum BTC (wraz z moim synem ksywa Marcin)Ciesze się że moge robić to co lubie,więc każdy miłośnik ciężarówek jest moim przyjacielem.Mam nadzieje,że moje uczestnictwo w innym forum nikomu tu nie będzie przeszkadzało a kto wie,może kiedyś dojdzie do wielkiego zlotu wszystkich miłośników ciężarówek z WC,BTC i PKMC.(nie jestesmy pseudokibicami żeby ze sobą walczyć) :D

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2005, 23:00
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Witam serdecznie :)
Jak już wiele razy wspomniałem nie miałem ,nie mam i mieć nie będe przeciwko że ktoś jest w innym klubie ,zresztą nawet nie ma się sensu tłumaczyć.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2005, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

ja również witam Cię jako człowieka ze śląska i szofera, Fajnie że są tacy ludzie którzy jeźdzą bo lubią i Twój syn pewnie też sie interesuje i bardzo możliwe że tez pójdzie na szofera. Ja też jestem zdania że Truckerzy powinni sie trzymać razem a nie sie wykłucać i imie jakiejś chorej racji .. Pozdrawiam

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2005, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Cytuj:
ja również witam Cię jako człowieka ze śląska i szofera, Fajnie że są tacy ludzie którzy jeźdzą bo lubią i Twój syn pewnie też sie interesuje i bardzo możliwe że tez pójdzie na szofera. Ja też jestem zdania że Truckerzy powinni sie trzymać razem a nie sie wykłucać i imie jakiejś chorej racji .. Pozdrawiam
Masz racje,już nie długo przyjdzie do mojej firmy na pilota,narazie robi prawko.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2005, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Witam Cię serdecznie, miło jest powitać na naszym forum szofera z takim doświadczeniem i to jeszcze jeżdżącego na gabarytach :wink: Szerokości i powodzenia życzę!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2005, 8:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No ja również witam, to Ty chyba wczoraj przyszedłeś na chat jako DRIVER, szerokości i powodzenia również życzę...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2005, 13:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

No ja również witam i ciesze się że przybywają do nas zawodowi kierowcy (i to z jakim stażem :wink: ) . Jakbyś miał jakieś fotki swojej maszyny jaką "latasz" na codzień to pokaż bo jesteśmy ciekawi :wink:

Jak zwykle Szerokości życze na szlaku :wink:

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 70 [ Posty: 1381 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 770 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: