Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sty 2022, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: jakiś jest

Jak chcecie konkretnego gościa od licencji i innych bzdur z GITD to mam takiego. Ogarnia nam wszystko od licencji po karnety, nawet zezwolenia wysyłam do niego i mi odbiera nowe od strzala, że tak powiem :roll:

Post Wysłano: 09 sty 2022, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: DAF

Jeśli mógłbyś mi podesłać na PW to byłbym wdzięczny. :)

Post Wysłano: 09 sty 2022, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: jakiś jest

Poszło pw ;)

Post Wysłano: 09 sty 2022, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: R450

Cytuj:
Ile czekałeś za licencją na EU?
Mi miała taka firma ogarnąć licencję, ale z terminem wywalili ponad miesiąc i warunek zwrot pozwolenia krajowego. :roll:
Zwrot pozwolenia krajowego przy występowaniu o wypis z licencji EU to aktualnie wymóg. Ilość wypisów (niezależnie czy krajowych czy wspólnotowych) musi być równa ilości zgłoszonych pojazdów.

Post Wysłano: 09 sty 2022, 23:18

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: Volvo FH 460 E6

Czyli wychodzi na to, że lepiej jest od razu zrobić na EU, bo jest jakby uniwersalna. :wink: Chyba, że tak się nie da...

Cytuj:
Ja piernicze, Damian chyba pierwszy raz się z tobą zgadzam w całej rozciągłości :D
A dzięki Wielkie. :mrgreen:

Post Wysłano: 10 sty 2022, 12:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: Szybki

Cytuj:
Ile czekałeś za licencją na EU?
Mi miała taka firma ogarnąć licencję, ale z terminem wywalili ponad miesiąc i warunek zwrot pozwolenia krajowego. :roll:
7 grudnia list przyjęli w GITD (wziąłem potwierdzenie odbioru), a w Wigilię przed południem Mikołaj przyniósł kopertę z licencją. Nie korzystałem z niczyich usług, papiery wypełniłem z pomocą przyjaciela.

Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.

Ostatnio zmieniony 10 sty 2022, 14:23 przez Bajzel, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 10 sty 2022, 12:35

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: orange i grafitowy

Rok cały. no szacun....

Post Wysłano: 10 sty 2022, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Cytuj:
Rok cały. no szacun....
Dobra, dobra. Już poprawiłem :D

Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.

Post Wysłano: 10 sty 2022, 22:17

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: 21' 590 S

Bajzel, tak jak Ci mówiłem, jeszcze będzie pięknie.
Cytuj:
No tak samo nie którzy mówią że auto kupili bo wzięli w leasing czy wynajem długo terminowy.
Prawda jest taka w każdym przypadku, że Twoje to będzie dopiero jak grata spłacisz czy wykupisz.
Dla mnie to ty możesz i taczką jeździć byle tobie się chajs zgadzał.
Co do MANa tylko tak napisałem że większego dziadostwa nie było, że lepiej nie mogłeś wybrać.
W sumie już jest pięknie - te teorie, legendy i dorabiane ideologie..

Post Wysłano: 10 sty 2022, 22:34

Użytkownik

Użytkownik

GG: 0
Samochód: brak

Bajzel widać u Ciebie postęp i tak ma być. Nie takim się udawało zarobić na transporcie to dla czego Tobie ma się nie udać, w razie czego grucha czeka :wink: . Na poważnie życzę samych sukcesów i szybkiego rozwoju 8) .

Post Wysłano: 13 sty 2022, 0:30
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Samochód: DAF XF105.410

Cytuj:
W sumie już jest pięknie - te teorie, legendy i dorabiane ideologie..
Abstrah.ując od zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi, nie raz, nie dwa, owe teorie czy legendy miały koniec końców większe lub mniejsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover

Post Wysłano: 13 sty 2022, 9:03

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: Volvo FH 460 E6

Prawda jest taka, że póki idzie to idzie, wystarczy jeden zły ruch, jedno potknięcie, i lądujesz na samym dnie. :wink: Transport to też poniekąd kwestia szczęścia, jak ułoży się robota, każdy będzie wypłacał terminowo, to będzie szło, ale niech teraz jakaś spedycja nie zapłaci ci za frachty powiedzmy za ostatnie 2-3 tygodnie jazdy i robi się problem. Powiedzmy, że wiem coś o tym. :) Mój ojciec pamięta czasy, jak jeszcze jeździliśmy bezpośrednio w TZMO Toruń, czyli Bella, Seni itp., nie było jeszcze tych dziadowskich spedycji. Miał wtedy 5 zestawów marki Jelcz, co tydzień w piątek, szedł do biura z walizką, odbierał całą walizkę kasy za tydzień jazdy, jechał na CPN, regulował kasę za paliwo i większa połowa kasy zostawała u niego, żadnych ładunków powrotnych itp., jechał z towarem na drugi koniec Polski i wracał pusto. :) Ale to były lata 90-te. Wiele razy wspomina, że jakby wtedy miał tabor takiej klasy jak jest obecnie, to wtedy byłby milionerem. :wink:

Post Wysłano: 13 sty 2022, 17:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Cytuj:
Abstrah.ując od zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi, nie raz, nie dwa, owe teorie czy legendy miały koniec końców większe lub mniejsze odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Nie przypominam sobie ani jednej :wink:

A gadać na temat waszych wydumanych teorii już serio mi się nie chce. Bardzo łatwo sobie coś uroić, palnąć coś na forum i przyjąć za pewnik. Dawaj jakiś konkret, gdzie coś mówiłem, a w rzeczywistości było inaczej. Zróbmy sobie z tego tematu już do końca kabaret, bo w sumie od początku niczemu innemu nie służy :mrgreen:

Tylko nie odwracaj teraz kota ogonem. Interesują mnie same konkrety.

Edit: chyba, że teraz pijesz do afer Bartka, bo ich też trochę było.

Post Wysłano: 13 sty 2022, 18:02

Użytkownik

Użytkownik

Patrząc na to co cytuje, to jednak falstart 8)

Post Wysłano: 13 sty 2022, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Cytuj:
Brzmi jakby dotyczyło ogółu afer, dlatego mnie poruszyło :D

Post Wysłano: 13 sty 2022, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

GG: 997
Samochód: 1948

Cytuj:
Może i dotknął taśmy... Ale przysługuje mu rezerwa.
#pdk

Post Wysłano: 14 sty 2022, 10:51
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Pochwalony.
Cytuj:
Bardzo łatwo sobie coś uroić, palnąć coś na forum i przyjąć za pewnik. Dawaj jakiś konkret, gdzie coś mówiłem, a w rzeczywistości było inaczej. Zróbmy sobie z tego tematu już do końca kabaret, bo w sumie od początku niczemu innemu nie służy :mrgreen:
Nie wiem skąd to uruchomienie się, no chyba, że nieświadomie (albo i świadomie :twisted: ) trafiłem w czuły punkt?
Cytuj:
A gadać na temat waszych wydumanych teorii już serio mi się nie chce.
Mnie też serio nie chce się pisać na temat tych wszystkich patosytuacji, w światku asfaltowocelebryckim, bo głowa puchnie ale od czasu do czasu lubię trącić hipokryzje otaczająca nas w tym środowisku.
Cytuj:
Tylko nie odwracaj teraz kota ogonem. Interesują mnie same konkrety.
A skoro o konkretach mowa to pierwszy lepszy strzał z rękawa. Pan Szupek, były user tegoż forum z porobioną Kanią. Chłopakowi jak to normalnemu człowiekowi podwinęła się noga, zabrali mu plastik na 3 miesiące i zrobiła się patowa sprawa. Zamiast wziąć sprawę na klatę (przecież nikt by się z niego nie śmiał, no chyba, że jakiś idiota, który życzy komuś źle), to zrobiła się afera koperkowa. Wystarczyło w prosty sposób udowodnić, że nic takiego nie miało miejsca, co nawet sam zaproponowałem, a skończyło się na dziwnych filmikach, co jeszcze tylko bardziej utwierdziło ludzi w sprawie, że gość kręci i mataczy się w zeznaniach. O innych aferach mniejszych czy większych już wspominać nie będę, chodziło mi o ogół, że tam gdzie sprawa nie postawiona jasno, rodzi spekulacje.

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Przypomina mi się trochę sytuacja jak to kiedyś za czasów jazdy na gruszce nieźle się uruchomiłeś, wobec kierowców co jeżdżą za granicę, o uciekaniu czasu przez palce, że w życiu to są rzeczy ważniejsze niż te tiry, lepsze siedzenie w domu niż na zaszczanym dzikusie u Niemca (obojętnie czy jeżdżąc u jakiegoś dziada czy u siebie) i zarzekaniu się, że już nigdy puszki?

#BigosLover

Post Wysłano: 14 sty 2022, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie wiem skąd to uruchomienie się, no chyba, że nieświadomie (albo i świadomie :twisted: ) trafiłem w czuły punkt?
Poniekąd tak, ale nie ze względu na to, że mam coś do ukrycia, tylko dlatego, że cokolwiek się nie wydarzy zawsze jakiś baran węszy w tym teorie spiskowe.
Cytuj:
Na koniec jeszcze jedna sprawa. Przypomina mi się trochę sytuacja jak to kiedyś za czasów jazdy na gruszce nieźle się uruchomiłeś, wobec kierowców co jeżdżą za granicę, o uciekaniu czasu przez palce, że w życiu to są rzeczy ważniejsze niż te tiry
Czy się nieźle uruchomiłem to już subiektywne spostrzeżenie - odnośnie uciekania życia przez palce trochę dalej tak uważam, szczególnie teraz, gdy prywatnie pozmieniało się u mnie sporo, ale sam nie potrafię jednak pracować inaczej - taka moja mała przypadłość.

Dalej utrzymuję, że jeśli ktoś nie ma zepsutej głowy przez transport dużo lepiej wyjdzie pracując na miejscu.
Cytuj:
zarzekaniu się, że już nigdy puszki?
Tu się nie zgadzam. Tak nie powiedziałem :)

Post Wysłano: 14 sty 2022, 13:52
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy się nieźle uruchomiłem to już subiektywne spostrzeżenie - odnośnie uciekania życia przez palce trochę dalej tak uważam, szczególnie teraz, gdy prywatnie pozmieniało się u mnie sporo, ale sam nie potrafię jednak pracować inaczej - taka moja mała przypadłość.

Dalej utrzymuję, że jeśli ktoś nie ma zepsutej głowy przez transport dużo lepiej wyjdzie pracując na miejscu.
Subiektywnie spostrzegam, że ludzie, których marzenia kończą się na siedzeniu na zaszczanym parkingu są dla Ciebie DEBILAMI, stąd moje zaskoczenie, że po chwaleniu dobrobytu na gruszkach, poszedłeś znów na puszki, a teraz na swoje.

Obrazek

Cytuj:
Tu się nie zgadzam. Tak nie powiedziałem :)
Powiedzieć nie powiedziałeś ale napisałeś :)

Post Ocia:
Obrazek
Twoja odpowiedź:

Obrazek

PS. Jeszcze taki post Kierownika mi przewinął mi się przez monitor:

Obrazek

Patrzcie jaki Nostradamus. Chłop wiedział co pisze blisko 5 lat temu. ;)

#BigosLover

Post Wysłano: 14 sty 2022, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: Ferrari

Bo to taki nasz forumowy Stańczyk.