Strona 2363 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12361 2362 2363 2364 23653471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 paź 2018, 15:37

Przez kilka lat pobytu na forum moze w kilku postach coś napisałem w takim temacie , a z resztą to coś dziwnego , że jeżdżę z załączonym radiem?
Jeśli Ci chodzi o jakieś głupie gadki w stylu pysia , pysia itp .To powiem Ci szczerze , że się mylisz., I jeszcze jedno : to co Ty sobie myślisz , czy tam wyobrażasz to mnie koło wacka lata.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Wyłacz radio to moze zacznie Ci mózg dzialac na innyc falach niz Januszowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 paź 2018, 16:07

Rozumiem ,że jak nie kantujesz drugiego to jesteś Januszem :D
Cały czas mawiam , że Internet swoje , A życie swoje.
Ja prywatnie się nie muszę wstydzić za swoje zachowanie.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 16:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Nie chodzi o to, że używasz radia tylko o to, że za każdym razem musisz odpowiedzieć jakiemuś debilowi, a później się tutaj tym chwalisz, co w moim odczuciu równa się z takim samym upośledzeniem tego co [wycenzurowano] jakieś głupoty na radiu.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 paź 2018, 16:21

Przyjacielu to jest temat o dupie Maryny i każdy tu sobie pisze o czym chce.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Jeśli Ci chodzi o jakieś głupie gadki w stylu pysia , pysia itp .To powiem Ci szczerze , że się mylisz., I jeszcze jedno : to co Ty sobie myślisz , czy tam wyobrażasz to mnie koło wacka lata.
Jemu mowisz, ze Ci to lata co on mysli a sam zwracasz uwagę obcemu gosciowi bo uwazasz ze to co on robi jest zle. Troche tu zlatauje hipokryzja. Zreszta to Ty wychodzisz na buraka bo co Ci to tego gdzie kto stoi, za ile i czym placi. Pilnuj siebie i pękaj z dumy ze swojej uczciwosci :) Żenada....
A jak juz masz taka niepochamowana chec nawracania innych to nawracaj ale sie tym nie chwal bo po co.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:39

nie znasz sytuacji w firmie gościa, a decydujesz za niego gdzie ma stawać na noc? bez jaj! wszystko wiesz lepiej?


Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Tutaj każdy wszystko wie lepiej :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Prawda [emoji847][emoji847][emoji847]

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Wszyscy gardzą głupimi gadkami na radiu a tutaj to często nie jest lepiej.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 18:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Ci to tego gdzie kto stoi, za ile i czym placi. Pilnuj siebie i pękaj z dumy ze swojej uczciwosci :) Żenada...
Nic mu do tego, jeśli delikwent położył by swoją kasę.
Piękna gadka, a realia takie, że każdy jest kozak, ale najlepiej za nie swoją kasę.

Jak do szefowego tira, to w sierpniu lać zimowy płyn do spryskiwaczy, a swoją osobówką to dopiero jak letni zamarznie yo pół bańki zimowego wlać.

Tir pryncypała, to i 40 niech poli, bo robota ma iść, ale swoją passadeną tdi, to bić rekordy 4,5l100km te rzeczy.

Taka trochę dwoistość natury.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 16 paź 2018, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Cytuj:


Sukces kupiliśmy naczep.
Generalnie kupić coś do 10tego roku i do 35 netto to katastrofa.
Albo schodzą na pniu, albo sprzedający wizjonery... I sprzęt bro grat.

Dobra naczepa, w dobrej kasie sprzedaje się przez telefon...
Kogel 07 rok, na nowych heblach i plandekach z prywatnych rąk, za 20 netto stał na Olx 3 godziny. Ktoś po opisie telefonicznym rzucił zaliczka na konto...

Wczoraj przy oględzinach mojej do faceta 2 osoby dzwoniły...
Chyba zacznę handlować doczepami :mrgreen:
co kupiliście i za ile? pokaż tego kogla z olx z ciekawości :> pomijam fakt tego slangu dziwnego znam gościa pewnego z okolic oleśnicy i on tak dziwnie nie gada :lol:

@Kierownik to akurat dobrze powiedziane, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia daje se łape uciąć że 99% tych cwaniaczków by inaczej spiewała mając swego gruza...

pozatym spadłem dziś z naczepy prawa noga i kolano mnie napier dala ale żyje...

pytanie port rotterdam to tak naprawde gdzie to porty towarowe co sie cokolwiek ładuje bo domniemam że nie sam rotterdam? :> i ogólnie jak to tam ta cała procedura załadunku papierów etc wygląda? szczerze mówiąc nigdy nie byłem a jezyk tylko ojczysty :D

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 16 paź 2018, 19:16

Kierowniku, nie znacie sytuacji gościa w firmie. może ma nakaz parkować na płatnych, bezpiecznych parkingach? sam osobówką nie jeżdżę A2 od Wrześni do Poznania, ale dużym szef każe mi jeździć i nie omijam tego kawałka drogi. łatwo na kimś psy wieszać


Post Wysłano: 16 paź 2018, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Haven Rotterdam to tak z grubsza to od Waalhaven do Maasvlakte, jadąc A15 jakieś 40km i jeszcze po drugiej stronie kanału portowego jeszcze trochę.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Haven numer ważniejszy niż adres :D jak masz 4 magiczne cyfry to jesteś jedną noga i jajami na załadunku, trzymaja sie znaków tak jak prowadzą i bedzie ok, port to dość mocne słowo, ogólnie to skupisko różnych firm firmek jak na strefie przemysłowej w Gliwicach :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 paź 2018, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
jak na strefie przemysłowej w Gliwicach :D
Tylko na 100x większym obszarze :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 16 paź 2018, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 183
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Cytuj:
Tir pryncypała, to i 40 niech poli, bo robota ma iść, ale swoją passadeną tdi, to bić rekordy 4,5l100km te rzeczy.
Zapomniałeś dopisać że te 4.5 l to i tak z TIRa pryncypała :wink:. Bo dopiero wtedy to jest się prawdziwnym kozakiem


Post Wysłano: 16 paź 2018, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Co do portu w roterdamie jak i w calej holandii komunikatywny angielski badz niemiecki inaczej mozesz klamke pocalowac. Nie raz mialem juz tam egzaminy niczym na maturze.

Co do czepiania sie na cb nie swoich spraw uwielbiam jak ktos sie troszczy o moja noge na szybie, otwarty laptop i jazde lewym w sztale.

A co do kasy szefa jestem dziwny bo traktuje ten zestaw jakby byl moj i moja prace w firmie jakbym byl wlascicielem.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 paź 2018, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Gdzieś coś widziałem że zbiornik polerowałeś,tak ? To Ci powiem że takich kierowców brakuje,odnoszę się również teraz do Twojej wypowiedzi :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 paź 2018, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Co do portu w roterdamie jak i w calej holandii komunikatywny angielski badz niemiecki inaczej mozesz klamke pocalowac. Nie raz mialem juz tam egzaminy niczym na maturze.
Może z Twojej perspektywy kierowcy silosa tak to wygląda, ale w 90% firm gdzie się jedzie plandeką tak to jest zorganizowane, że Ukraińcy z wydrukowanym prawkiem ogarniają temat. Egzaminy BHP to tylko praktycznie na kombinatach chemicznych.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2363 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12361 2362 2363 2364 23653471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: