Strona 2670 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12668 2669 2670 2671 26723468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 wrz 2019, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Wczoraj podreperowalem statystyki pijanstwa w niemczech.
Siedze sobie kulturalnie około 19 z piwkiem gdy nagle coś wali do drzwi. Otwieram a tam policja z alkomatem. Mówię luz 2 piwko dopiero co rozpoczete co ja tam wydmucham. Grzecznie pokazuje że piwko spożywam a że startuje o 6 to nie ma stresu ale dzielny pan policjant każe wyskakiwac z auta i dmuchać. Wydmuchalem raptem 0.28 a oni że ja przestepca pijany mam oddawać dokumenty a jak nie to blokada na koło. Mowie do niego że go [wycenzurowano] a taka ilość to w 3h wyparuje a on że w poniedziałek o 9 przyjada sprawdzić. Ja biedny o 6 mam startować a oni mi tu ze do 6 to na bank nie bedzie 00. Po długich negocjacjach stwierdzili ze może dadza rade podjechać kolo 7. Nakleili mi jeszcze żółta naklejke na maske ktora to ponoć ich informuje o tym ze moj wynik ponizej 0.5. Dla tych co maja powyzej jest czarna naklejka. Panowie poszli szukac dalej rekordu a ja postanowilem zrobić sobie spacer po stacji i zobaczyc ile tych aut z naklejkami bedzie. Znalazlem tylko jedno bez naklejki a z żółtą oprocz mnie bylo jeszcze 2 auta. Ogolnie reszta z czarnymi a kilka aut mialo kilka czarnych naklejone. Pewnie oni walczyli o rekord. Poszedlem spac z mysla ze moze jednak podjada o 7 i nie bede musial czekac do 9. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy o 3 w nocy obudzilo mnie walenie do drzwi gdyz dzielni policjanci wrocili zrobic mi ponowny pomiar poniewaz na komendzie wyliczyli ze juz powinienem miec 00. Chuj ze slodko sobie spalem. Wynik 00 dokumenty oddane wraz z jakims smiesznym protokolem.

Ogolnie akcja jak najbardziej na plus ale uziemianie kazdego do rana kto nie ma wyniku 00 to troche przesada

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 15:19

Akcja ok , tylko mogli by stanąć na wyjeździe z tankszteli z tym alkomatem , a nie chodzić i budzić ludzi.Np. jak mnie coś lub ktoś obudzi to potem mam kłopot z ponownym zaśnięciem i nie bardzo mi się uśmiecha po obudzeniu pół pauzy patrzeć w sufit i czekać aż czas upłynie.


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 15:33

Ja nie byłem świadkiem takiej kontroli, ale z tego co chłopaki mówili to raczej nikogo nie budzili, jak ktoś nie otwierał to szli dalej.


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 17:19

i to mnie w tej robocie [wycenzurowano] najbardziej, jesteś po robocie chcesz sobie bronka strzelić kulturalnie, a tu jakieś czubki mierzą alkomatem odliczają czas kiedy wytrzeźwiejesz itd. dla mnie chore :lol:


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 18:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Skoro pauza to czas w którym sami dysponujemy swoim czasem to nie bardzo rozumiem jak to możliwe, ze ktos wtedy prowadzi nam kontrole. Teoretycznie można by sobie leżeć na**ym na naczepie i nic ich to nie powinno interesować dopóki nie ruszysz samochodem choćby 5 cm z miejsca. Ciężko mi to pojąć co się juz odwala na tym kontynencie..


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 19:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

To jest ta wolność made in Eurosajuz

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Panie jumas, Unia Europejska, czyt. w skrócie, druga "cicha" komuna.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Moim zdaniem akcja ok biorąc pod uwagę ilość aut z czarnymi naklejkami tylko sposób jej przeprowadzania fatalny.
Dla mnie troche to chore że Niemiec w domu może do obiadu zrobić piwko, ktoś z osobowki również a ja nie mogę bo za 3h kończy sie zakaz i według nich istnieje ryzyko że pojadę. A co w przypadku że jade na wyłączeniu z niedzielnego zakazu. Zaczne pauze w niedzielę popołudniu z zamiarem stania do wtorku. Walne sobie whisky i mam wielki problem bo podczas kontroli niemiec zawalu dostanie jak mu konkretna sume dmuchne.

A tak na marginesie typowy Niemiec na koniec dnia staje na autohofie zamawia sznycla do tego wciaga ze 4 piwa i ruszajac po 9h jest wszystko ok. Ale w tygodniu nie będzie sie biegać po parkingu bo by wyszło że niemcy tez po spożyciu

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Post Wysłano: 23 wrz 2019, 20:46

Teraz jak się chłopy rzucą po tych superlatywach na te piękne klasyczne Man-y F2000 pod gruszką to nie będzie komu jeździć w klapkach i białych skarpetkach :-) Łysy tylko zapomniał dodać że większość firm nie operuje dwu zmianowo, tzn operują na dwie zmiany, ale jednym kierowcą :-)


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 21:43
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

A ja jestem przeciwnikiem takiej akcji. Małymi krokami obdzierają nas ze wszelakiej wolności. Przytakujcie tak dalej a jeszcze trochę to w nocy o północy próbki stolca będziecie dawać.

Bez jaj. Skoro potrafią pruć gębę bo na pauzie grzebiesz z nudów przy kamionie to czym jest budzenie chłopaków w środku nocy bo oni mają przypuszczenia, że cały parking jest napruty? Dla mnie to już szczyt chamstwa. Już ostatecznie bym się zgodził z 9zł, że chcą sobie robić.dmuchanko na wyjeździe i wtedy takiego delikwenta na gorącym cyknąć i zabierać glejty. A nie uziemiać auto, bo oni mają przypuszczenia a ostatecznie wychodzi, że ruszając jesteś trzeźwy.

Daj Boże, żeby Kasztany i Knedle na tak [wycenzurowano] pomysł nie wpadli.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Sami z siebie na to nie wpadli tylko statystyki i zdarzenia mówią jasno co sie dzieje na parkingach w czasie weekendu i potem w poniedziałek rano :wink: mało to zdjęc w intenercie jak kierowca dosłownie z gołą dupą leży zezgonowany oparty o swój zestaw wart powiedzmy 400-600 tys pln ?? patologia jest to trzeba działać.
W USA mają spokój z tym, ciekawe dlaczego? :roll:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 23 wrz 2019, 22:09

W USA w tirze nie możesz przewozić alkoholu. Jest mniejszy limit alkoholu w wydychanym (niż w osobówce). Jak Cie nakryją nawianego kilka godzin przed ruszeniem to mogą Ci nakazać 24H pauzy.

No i do tego testy na chociażby narkotyki są czymś normalnym (wykonywane przez pracodawców).


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 8:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Załadunek w Electroluxie w Siewierzu - totalna porażka...
Ładowalem suszarki, waga brutto 5600 kg, kto zgadnie jak musi się to zabezpieczyć?????
NIKT!
14 pasów 28 narożników :lol:
Zacznijmy że na wstępie w biurze babka mi zrobiła przegląd wszystkiego, zdjęcia dowodów, ważności badań, licencji numer buta fiuta. Następnie na rampie trzeba podłożyć kliny z dwóch stron naczepy i 100 kilogramowe podpory pod ramę takie słupy. Mówię gościowi że z jednej strony nieda rady bo za osiami jest zapas i skrzynka i niema jak wsadzić. Trudno ma być, masz położyć podpore na leżąco i się wczołgać od drugiej strony i postawić...
Później już tylko jedynie zakładać 14 pasów 2,5 tonowych na 5 ton ładunku gdzie w Kronówce ściana przednia jest chyba na 7 ton...
Mało tego jeszcze 4 pasy muszą być do opasania ładunku do przodu do słupków... No kabaret...
Takze jeżdżę 19 lat i myślałem że widziałem już wszystko, ale Ci przebili wszystko....


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 9:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Reasumując... Auto za słabe jak na taki ciężki ładunek, kasa za mała, pasów za dużo, bo przecież to są tony i do góry nie polecą... Czyli pie***le więcej tam nie ładuję :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 9:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Trzeba było ładować w kontener, to tam pół pasa nie założą czy to lodówki czy inne AGD :lol:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 11:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
W USA w tirze nie możesz przewozić alkoholu. Jest mniejszy limit alkoholu w wydychanym (niż w osobówce). Jak Cie nakryją nawianego kilka godzin przed ruszeniem to mogą Ci nakazać 24H pauzy.

No i do tego testy na chociażby narkotyki są czymś normalnym (wykonywane przez pracodawców).
Dajcie spokój z tym USA. Tam to dopiero zaczyna się zniewolenie. Szwagier tam jest od blisko 30 lat. To jak mówił co było na początku a jest teraz to naprawdę.... Kiedyś była prawdziwa wolność... A teraz mówił, że potrafią się przyje.... do rdzy na kamionie lub naczepie...


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Reasumując... Auto za słabe jak na taki ciężki ładunek, kasa za mała, pasów za dużo, bo przecież to są tony i do góry nie polecą... Czyli pie***le więcej tam nie ładuję :lol:
Tak jest jak mówisz, napewno mnie tam już nie zobaczą, załadunek stali na hucie to przy tym relaks, przynajmniej jest sens i logika żelastwo zabezpieczyć...


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 11:40

Cytuj:

Dajcie spokój z tym USA. Tam to dopiero zaczyna się zniewolenie. Szwagier tam jest od blisko 30 lat. To jak mówił co było na początku a jest teraz to naprawdę.... Kiedyś była prawdziwa wolność... A teraz mówił, że potrafią się przyje.... do rdzy na kamionie lub naczepie...
To gdzie jest cudownie tak ogólnie ? Patrząc na mapę świata to w sumie wszędzie źle.


Post Wysłano: 24 wrz 2019, 12:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

W Polsce do pewnego momentu MIMO wszystko nie było tak źle.

Dopiero od kilku-kilkunastu lat idziemy z trendem światowym i zaciskamy sobie pętlę na szyi, pod przykrywką bezpieczeństwa...

Generalnie ja uważam, że cały świat dąży do ubezwłasnowolnienia. A na pewno społeczeństwa wysoko rozwinięte. Zaczynamy być niewolnikami na własne życzenie...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2670 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12668 2669 2670 2671 26723468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: