Strona 2711 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12709 2710 2711 2712 27133468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 lis 2019, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cichanos, 10 lat minęło, a ty nic nie mądrzejszy. Na własnych błędach byś się nauczył, żeby chociaż częściowo trzymać się faktów. Te opowieści z mchu i paproci też już się stają męczące.


Post Wysłano: 18 lis 2019, 19:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Jutro tracę komin w lusterku. Ładował ktoś ketchupy w Pudliszkach??Jak tam idzie??Trzymają sztywno awizacji czy wg. przyjazdu??

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 18 lis 2019, 19:19

Mam takiego znajomego , który wciskanie kitu ma we krwi .Plus z tego jest taki, że jest niezły ubaw z tego , bo wszyscy w koło już go zdążyli poznać, a on co rusz dalej uparcie wywołuje salwy śmiechu swoimi opowiesciami i do dziś nie wpadł na to , że niektórzy znajomi specjalnie go podpuszczają do tego.. Proponuję zamiast wieszać psy na cichanosie brać jego opowieści z automatu z przymruzeniem oka.Bedzie zdrowiej i weselej :mrgreen:


Post Wysłano: 18 lis 2019, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Polecam posłuchać kawałek Tede-Bezkit Warszawski, trafia w samo sedno takich kiciarzy :lol:

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 18 lis 2019, 20:56
Awatar użytkownika

Administrator

Offline

Offline

Administrator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:26
Posty: 127
Samochód: Rodzinny

Po naradzie, ekipa trzymająca porządek na forum, pragnie oznajmić, że Cichanos zostanie jeszcze w naszym gronie. Jest to osoba która dodaje kolorytu, poprawia humor, być może jest przez niektórych lubiana, ale na pewno lubi nas, skoro od lat wraca jak bumerang. Robert natomiast, musi zachować wysoką kulturę osobistą, by móc w dalszym ciągu spędzać miło z nami czas i szokować nas ciekawymi historiami z życia wziętymi.


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Domyślam się o którą firmę Wam chodzi, ale to raczej nie oni(pewności nie mam) bo owszem mają NG, ale tylko w pomarańczowym kolorze a z artykułu wynika, że capnęli także białą. Po za tym, ich pomarańczowe NG mają szare nadkola, no chyba, że komuś niedawno pomalowali.

Btw. W sobotę byłem Katowicach, wracając nowym odcinkiem A1, Litwin przejechał zjazd na Woźniki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie cofał środkiem autostrady a wręcz lewym pasem łamiąc się na prawe lustro próbując wjechać na pas zjazdów. Jakim to trzeba być dzbanem by takie chore akcje [wycenzurowano].

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie.
Usuń swój post (I mój też) żeby nie kojarzyć z tym faktem firmy która nie ma z tym nic wspólnego.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:16

To mój też usuńcie, po co sobie robić problemy :mrgreen:


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
tylko Scania. Abym nie zapomniał nawet sobie wytatuowałem :Obrazek
No własnie, kim ty wogóle k.... jesteś, pajacu ?? :D

W poprzednim komunikacie odnośnie pomarańczowych Scań to chyba była mowa ze wyruszali z bazy w okolicach Nowej Soli?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

No Cichanosem.


Post Wysłano: 18 lis 2019, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Te opowieści z mchu i paproci też już się stają męczące.
Raczej nas obrażają zarzucając reszcie brak inteligencji.

Jeżeli ten łapciuch będzie miał chociaż odrobinę wstydu i godności to powinien zapaść się pod ziemię i stąd dobrowolnie zniknąć.

Ewentualnie jego posty powinny z automatu być umieszczane w znacznikach kursywy z dopiskiem, że autor posta wali banialuki.

Jak dla mnie każdy post tego łapcia będzie po prostu fantazją.


Post Wysłano: 18 lis 2019, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Kolega Kierownik kupił Scanię :shock: to chyba świat na głowie stanął (to taki mały żart). Za to maszyna bardzo zacna i z tego co kiedyś pisałeś, to szyta na miarę dla Ciebie, jak chodzi o konfigurację niech śmiga bezproblemowo :wink: . Kolego Dies Ty to się marnujesz za kierownicą powinieneś zostać internetowym detektywem masz to faktycznie świetnie opanowane. Co do podpisywania współpracy z agencjami pracy to tylko brać takich najętych pracowników garściami, tylko wcześniej dokładnie się zapoznajcie do jakiej kwoty są te ubezpieczenia od szkód własnych wykonanych przez pracownika i jakie są wyłączenia. Bo taki pracownik to operator i bardzo łatwo może położyć firmę z kilkoma pojazdami na łopatki, a później wyjedzie na wschód do Azji i szukaj wiatru w polu :wink: . Odnośnie tych samochodów ciężarowych, które nie mają wymienianego oleju przez czas lizingu to już słyszałem (ale sam się z tym nie spotkałem i ciężko określić, czy to prawda), za to przy osobówkach jest to na pewno. Widziałem takiego pacjenta w formie BMW e90 gdzie olej trzeba było wyciągać łopatką.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 18 lis 2019, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2007, 16:07
Posty: 41
GG: 0

Post Wysłano: 19 lis 2019, 7:59

Robienie na złość innym użytkownikom dróg czasami odbija się czkawką :D
Do rzeczy:
Siedzę dziś na telefonie z kumplem , który jechał Dk1 z Częstochowy w stronę Łodzi i w tle slysze jak na radyjku lecą " zdrowaśki " bo jakiś typ od Łozińskiego prowadzi peleton w predkpsciach pomiędzy 30-50 km/h .Zwężka jest długa, to i ciśnienie rosło z każdym kilometrem.No i się zgrywus doigrał. Chłopaki za zwężką go wyprzedzili, zatrzymali ruch i go oklepali :lol:


Post Wysłano: 19 lis 2019, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Leżę na granicy u celników w kontenerze z 25-ma Uzbekami ruski spirytus leci 10-cio l. Szmata się kopci pod zbiornikiem kur*a prezerwatywę na głowę założył pier*olnięty celnik?! I ch*j. Jakiś chyba ?? Gibon ssie mi palca u nogi ??! Jebla idzie dostać. Trzymajta się w tym Uzbekistanie !!!


Post Wysłano: 19 lis 2019, 10:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Robienie na złość innym użytkownikom dróg czasami odbija się czkawką :D
Do rzeczy:
Siedzę dziś na telefonie z kumplem , który jechał Dk1 z Częstochowy w stronę Łodzi i w tle slysze jak na radyjku lecą " zdrowaśki " bo jakiś typ od Łozińskiego prowadzi peleton w predkpsciach pomiędzy 30-50 km/h .Zwężka jest długa, to i ciśnienie rosło z każdym kilometrem.No i się zgrywus doigrał. Chłopaki za zwężką go wyprzedzili, zatrzymali ruch i go oklepali :lol:
A na końcu główni bohaterowie żyli długo i szczęśliwie.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 19 lis 2019, 10:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Dies nie bój nic, już organizują akcję ratowniczą samolotem wilga z pługiem wirnikowym podpiętym na sztywnym holu.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 19 lis 2019, 10:33

Yarzyna wierzyć nie musisz na słowo :D Nie pierwszy raz i nie ostatni były jakieś [wycenzurowano] na drodze.Fakt , że ta akcja nie była tak spektakularna jak zdarzenie w , którym Bialorus pozamiatal na S8 busiarza i jeszcze jednego typa z osobówki , ale wtedy były inne okoliczności. Takze powiadam raz jeszcze: dobrze się zastanowta zanim zacznieta karawanić :mrgreen:


Post Wysłano: 19 lis 2019, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

Poleci ktoś dobry warsztat zajmujacy się regeneracja wtryskiwaczy w rejonie Wieluń/Częstochowa/łódź/Wrocław?


Post Wysłano: 19 lis 2019, 12:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Dziewięć złotych, jestem zdania że lepiej jechać 50/h niż stać bo ktoś nie wyrobił na zwężeniu.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2711 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12709 2710 2711 2712 27133468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: