Strona 2583 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12581 2582 2583 2584 25853468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 cze 2019, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Dzis jechałem ta drogą. Przede mną jechał koleś z platformą i wiózł przeciwwagi. Przejechał po miejscu w którym ostatnio był wypadek i od razu po hamplach. Do zera i pomału toczenie do samej zwężki. Tak długo jak coś było na lewym to prawy stawał. Lewy robił się pusty to prawy rozpędzał. Ludzie po prostu nie ogarniają jazdy, 100m do zwężki a oni rura lewym byle te kilka aut więcej objechać. Jak ktoś wytrąci prędkość i na zamek stara się wjechać to pryncypał z tyłu go objeżdża i dwa auta dalej chce się wepchnąć. Na rozpędówce podobna dzicz: toczymy sie, zostało ostatnie auto na rozpędówce i akurat wyszło, że na zamek wejdzie przedemnie. Koleś polówką auta na moim pasie a w lusterku widzę rozpędzonego oszoloma który ciśnie do końca... Widzi, że na zamek wchodzi auto to chciał mi się jeszcze wcisnąć.
Jak dla mnie ten cały wypadek tragiczny to suma hamskich zachowań cfaniakow leczących kompleksy na drodze, na końcu tego wszystkiego znalazł się koleś który w porę nie zareagował, zabrakło czasu i miejsca. Teraz weź z tym żyj. :?

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 11 cze 2019, 1:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Dodajmy do tego debilny Energopol który powinien ten odcinek już oddawać ale jak wszędzie są w czarnej dupie. Ledwie w piątek w lokalnych mediach czytałem artykuł ze codziennie powinno być ok. 30 sztuk ciężkiego sprzętu żeby się wyrobili, a przez kilka dni była jedna czy dwie koparki. Ogólnie czego oni się w naszych okolicach nie dotkną to wiadomo ze nic dobrego z tego nie będzie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 11 cze 2019, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Najechanie to jest chwila. Sam bym dzisiaj przydzwonił, zjechałem na prawy po wyprzedzaniu i nagle wszystko stoi bo na prawym TGL nabawił się awarii... Nogi mi same walca tańczyli.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2015, 12:13
Posty: 42
Samochód: SCANIA R420

Pany mam pytanko, ktoś się orientuje gdzie mogę dostać informację na temat zakazu prowadzenia pojazdów w danym kraju (konkretnie w Finlandii)? Miałem dostać informacje na e-mail, minęły już 3 tygodnie i cisza, do ambasady z tym dzwonić czy jak?
Z sukcesów to drugi dzień po kraju i 1340km przejechane :shock: Tyle tylko, że już 2x10h wyjechane, aktualnie pauzuje na Orlenie A4 Balice i nie ma czym oddychać :oops:


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany :mrgreen: Ale od początku.Być może ktoś widział,jak nie to zapodam.

https://www.youtube.com/watch?v=E6SDxFTiF-w Dwie krajówki zablokowane na ponad 10 minut stania i żadna k...a nie pomoże.

Najważniejsza informacja :lol:
https://zapodaj.net/89cf415e416bc.jpg.html

Część osób wie od połowa maja reszta dowiaduje się dzisiaj,po kolejnej awarii siłownika w przednim kole coś we mnie pękło.Na wymiane szans nie miałem bo 'Kto mi takim autem będzie jeździł'.
Żal było się zwalniac ale zdrowie i życie najważniejsze.W firmie brak socjalnego i innych dodatków z wanienki ale nie można mieć wszystkiego.Tradycyjnie najniższa krajowa plus płatne z km plus dodatki za załądunek/winda.

Obsługiwane kierunki.Śląsk/Małopolska plus od czasu do czasu Zielona Góra,Głogów oraz Nowa Sól.

@
Żadnego mma nie było,spraw sądowych czy płaczów na forum ze 'dziad' oszukał.Wszystko załatwione jak w cywilizowanym kraju.
Firmę TransLis każdemu polecę ale odpowiedzialności jaki zestaw dostaniesz juz nie biore :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

To z tą firmą się rozstałeś, gdzie miał być taki szał, cud miód, i że do emerytury tam dojedziesz?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Firmę TransLis każdemu polecę
Ten TransLis z Wieszowej? :shock:


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Kolego dokładnie tak jak mówisz.

Sergiej coś Ty taki zdziwiony oO Tylko nie pisz że dziad jak tam spora cześć ze 110 kierowców po 25lat tam pracuje :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:53

Widziałem ten film na wypoku, ale nie sądziłem, że taką gwiazdę na forum mamy :)


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Zaczynałem karierę u jego kuzyna, a Heniek na początku lat 2000-ych miał zaje...fajną flotę, dostać się do niego do roboty to był cud...,no a później to już nie wiem bo poszedłem w inną stronę :)
Tak mu wtedy do głowy uderzyło, że myślał że jest taki duży i nietykalny...że wywiózł gościa do lasu i go klamką straszył i kazał grób kopać...Nie wiem jak to się skończyło, ale chyba wyrok za to miał...:)
On, z tego co wiem to poszedł później w rolnictwo i ma w choooj pól dookoła...


Post Wysłano: 11 cze 2019, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Zaczynałem karierę u jego kuzyna, a Heniek na początku lat 2000-ych miał zaje...fajną flotę, dostać się do niego do roboty to był cud...,no a później to już nie wiem bo poszedłem w inną stronę :)
Tak mu wtedy do głowy uderzyło, że myślał że jest taki duży i nietykalny...że wywiózł gościa do lasu i go klamką straszył i kazał grób kopać...Nie wiem jak to się skończyło, ale chyba wyrok za to miał...:)
Ło w choooooooooj. Dobrze że mi się u niego podobało i na koniec nie było zgrzytów,zamiast mma miałbym sceny jak w filmie :lol: :mrgreen:

Dokładnie tak jak piszesz.Rolnictwo i transport na potrzeby własne to jego specjalizacja.

Jego kuzyn to Rembis czy ten cały Orzeł??

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 20:01 przez yarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja dziś po raz pierwszy w życiu przytarłem chłopakowi naczepę. Szkody minimalne bo guma na słupku się odbiła od drzwi i zerwany jeden nit no ale szkoda bo chłopak tyle co nową naczepę odebrał ale kiedyś musiało to się zdarzyć. Grunt, że szkody minimalne.

Jak to się mówi: Szkody niewielkie tylko duma ucierpiała.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Jego kuzyn to Rembis (...)
No, dokładnie. Wcześniej był w Zbrosławicach, a teraz w Karchowicach...Tam u tego Heńka i jego kuzyna w tamtych czasach to chyba z pół śląska się przewinęło :)


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Widziałem ten film na wypoku, ale nie sądziłem, że taką gwiazdę na forum mamy :)
Ja też byłem no Wykopie. Uwieczniony w conajmniej równie chwalebny sposób, ale się nie chwaliłem :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Widzisz jaki ten świat mały.Zaraz się okaże że pół śląska jeździło u Heńka,Kuzyna i w Indyku :lol:
Chodzą plotki że wagowy do dzisiaj ma pełne zamrażarki indyków. :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Widzisz jaki ten świat mały.Zaraz się okaże że pół śląska jeździło u Heńka,Kuzyna i w Indyku :lol:
W Indyku to nie wiem. Indyk prowadzi Wojtacha, syn starego Wojtachy :) Jakiś czas temu zainwestował w stajnię i otworzył Ośrodek Jeździecki "Lando", a siostra Dorotka prowadzi Starą Stajnię u Wojtachy :)


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:24

Cytuj:
Cytuj:
Widziałem ten film na wypoku, ale nie sądziłem, że taką gwiazdę na forum mamy :)
Ja też byłem no Wykopie. Uwieczniony w conajmniej równie chwalebny sposób, ale się nie chwaliłem :D .
https://www.youtube.com/watch?v=PVQo3LZfhjA

:mrgreen: ?


Post Wysłano: 11 cze 2019, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Zaczynałem karierę u jego kuzyna, a Heniek na początku lat 2000-ych miał zaje...fajną flotę,
On, z tego co wiem to poszedł później w rolnictwo i ma w choooj pól dookoła...
2000 rok
Obrazek
Jego pola to sie pod wojewodztwo Opolskie ciągną :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 cze 2019, 21:53

Pany lecę z południa do Słupska.
Ż A1 odbijać na Bydgoszcz i potem na Człuchów ,czy nie ma sensu i ciągnąć do Trójmiasta i potem w stronę Słupska?


Post Wysłano: 11 cze 2019, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
W końcu coś się ciekawego działo w F1. Sędziowie pod koniec dowalili prowadzącemu cały wyścig Vettelowi 5 sekund kary (wg mnie słusznie) co dało zwycięstwo drugiemu Hamiltonowi. A po wyścigu Niemiec odstawił cyrk z nie pojawieniem się bolidem na miejscu przeznaczonym dla drugiego miejsca a dodatkowo uciekł do swojego garażu żeby po chwili wrócić i poprzestawiać te „słupki” z numerami miejsc . Aha, R.Kubica tez równo jak zawsze :/
Ten kabaret odstawiony przez 'Tytana Motor sportu" (jak ostatnio słyszałem w pewnym wywiadzie) to nic nadzwyczajnego w jego karierze na przestrzeni lat, sytuacji wpychania na ścianę betonową nawet kolegów z własnego teamu było kilka kiedy jego tempo wyścigowe było marne. Za to wielkie uznanie dla sędziów tego wyścigu, bo na innych torach inni nie chcieli wcześniej widzieć jego agresywnej i nonszalanckiej jazdy. Po drugie dostał ulgową karę za swoje poczynania jak na ten incydent wyścigowy.
Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=E6SDxFTiF-w Dwie krajówki zablokowane na ponad 10 minut stania i żadna k...a nie pomoże
Ode mnie wielkie gratulacje za postawę i człowieczeństwo. Niby to taki mały gest, a bardzo ważny. Choć w tym miejscu nie było za bezpiecznie równie dobrze mógł Ciebie potrącić jakiś imb...yl z pasa prawego :shock: . Co do innych zachowania to szkoda strzępić języka.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2583 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12581 2582 2583 2584 25853468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: