Strona 2452 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12450 2451 2452 2453 24543471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 sty 2019, 7:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Sam byłem Zaskoczony co do tej S5 tki , jadę patrzę znaki na Wrocław przekreślone (komorniki) i objazd prosto aż do węzła z s11. Ale chyba grubo po terminie oddali ten kawałek ?

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 15 sty 2019, 8:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Cytuj:
Rafus, co tam się działo dziś na górce na S11 przed A2? :>
Też tymi terenami podążałeś?
Tak. Była masakra, ale jakoś to poszło. Na tym nowym kawałku piątki naczepe mi zwiewało na bok. Po 18 wyjeżdżalem z Leszna na Gądki to na mapach Google widząc co się dzieje na wyjeździe z Leszna, potem od Jerki do Śremu i drogę zablokowana ze Sremu do Kórnika pojechałem normalnie 5tka do Poznania i na A2. Puściłem się ta eska cała to 3 osobowki się pocałowały i już się szykowali do zamknięcia drogi.
Cytuj:
Cytuj:
Rafus, co tam się działo dziś na górce na S11 przed A2? :>
integracja drogowa Kolego :)
Mijalem Cię na lewym pasie, pytałem czy Cię pod górę nie zabrać ale chyba nie słyszałeś. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 15 sty 2019, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Też dzisiaj się zdziwiłem widząc otwartą drogę na Wrocław jadąc od Piły, S11tka. Czyli jak to teraz tam wygląda? Gdzie jeszcze brakuje eski?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 sty 2019, 12:51

A ja dzisiaj klucze od mieszkania odebrałem, cieszę się jak dzieciak :D Jak wczoraj poczytałem perypetię ludzi i problemy jakie wychodzą to spać pół nocy nie mogłem, ale poza brudnymi parapetami i drzwiami balkonowymi do regulacji to bez problemów :P


Post Wysłano: 15 sty 2019, 12:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
Też dzisiaj się zdziwiłem widząc otwartą drogę na Wrocław jadąc od Piły, S11tka. Czyli jak to teraz tam wygląda? Gdzie jeszcze brakuje eski?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Piotrowo-Radomicko jeszcze tego odcinka brakuje.


Post Wysłano: 15 sty 2019, 14:26

Jutro egzamin na kat c. :D


Post Wysłano: 15 sty 2019, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Scorpu a czym Ty teraz jeździsz?! Mogles chociaż trąbnąć, bo ja na telefonie wisiałem akurat przy okazji. Kola na lodzie sie kręciły to km wpadły bonusowe, a druga pensje z telefonu dla samotnych menżatek... Także dzień sie oplacil. :mrgreen: :lol:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 15 sty 2019, 17:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Wylicytowałem gruza z aukcji powindykacyjnej i bank przyklepał moją ofertę- wstępnie sukces, bo cena przyzwoita :wink:
Czy sukces będzie pełny okaże się jak auto odwiedzi serwis i potwierdzą, że nie ma w nim kilometra drutu i 3 paczek trytytek :wink:


Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Kania?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Złożyłem odwołanie do ubezpieczyciela o malowanie zderzaka. Kosztorys od dealera Skody był na 1300pln, a Link4 stwierdził, że 456 złotych jest wystarczające i nie widzą podstaw do roszczeń. Nosz k*rwa :(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Scorpu a czym Ty teraz jeździsz?!
Ja to kolego rowerem i mam taką wiesz, przyczepke delŻul ala Stoganov jak Mietek spod monopolu. :D tak serio to FH4 z chłodnia oklejony w niebieskie pasy i napisy firmy z Gądek. :) Ja Cię w lusterku zauważyłem dopiero, później czekałem ale osobowki mnie wymijaly więc poszedłem.
P. S. kolega się pyta jak sobie tą jażyne załatwić z telefonem do tych mężatek. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Kania?
Nie, tym razem Jelcz "sto piąty" ATE :wink:


Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Bibor

Luz, ubezpieczyciel moich sąsiadów z dołu, co moja babu zalała latem, wysłali mi rachunek do zapłaty 6 tys. Złotych, z tytułu odpowiedzialności cywilnej za wyrządzaną szkodę :D

Nie sąsiady, tylko ubezpieczalnia chce zwrotu wypłaconych im pieniędzy...
Mafia... :(

Mihu.
Jeżeli to ten o którym myślę, to gratki!

Jest sukces, spoiler naprawiony, lustra mają kolor :]
Jutro fiacina wraca do żywych 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 sty 2019, 18:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ociu, jutro zadzwonię do ubezpieczyciela i poproszę o wskazanie warsztatu u mnie w mieście, gdzie mi to zrobią za tą kasę :)

Tak to właśnie działa. Że jak trzeba z Ciebie ściągnąć, to nagle inne kwoty w rozliczeniu się pojawiają za tą samą usługę.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Oddaj furę do warsztatu bezgotówkowo i w nosie miej.
Niech oni się dochodzą.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:13

Cytuj:
Złożyłem odwołanie do ubezpieczyciela o malowanie zderzaka. Kosztorys od dealera Skody był na 1300pln, a Link4 stwierdził, że 456 złotych jest wystarczające i nie widzą podstaw do roszczeń. Nosz k*rwa :(

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Coś tanio mają to malowanie w aso skody.Malowałem zderzak w aso subaru(było akurat po drodze) to wystawili ubezpieczycielowi fakturę na 1800 zł


Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Odnośnie ubezpieczalni. Pod koniec lutego wypity Szwed wmontował się w jednego z Fliegli. Niemal od razu trafił do ASO. Likwidacja z OC sprawcy, przedstawiciel szwedzkiej ubezpieczalni w Polsce - PZU. Masakra. Naczepa odebrana pod koniec czerwca. 4 wyceny - co najciekawsze, każda kolejna sprzeczna z poprzednią. W końcu przepchnęli koszta naprawy. Obecnie od listopada czekam na jakiś ruch w związku z wnioskiem o wypłatę dodatkowego odszkodowania za przestój pojazdu. Dziś Pan na infolinii w PZU stwierdził, że napisze monit do opiekuna, bo "chyba nikt się jeszcze tym nie zajął".


Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Co do PZU... W okolicach lata mój szef się z nimi przepychał.

Obrazek

To na foto wycenili w pierwszej wersji na bodaj 350 zł. Policzyli "klosz kierunkowskazu- 15 zł". Kto miał z tymi dziadowskimi lampami w scanii do czynienia ten wie, że tego nie da się rozebrać i najtańszy zamiennik kosztuje około 70 zł. Na ile się skończyło to nie wiem, ale jakiś czas się przepychał z ubezpieczalnią.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Jak coś to w Autosie mają fajną ofertę na takie lampy do Scanii. Kompletna (reflektor + kierunek/pozycja) ori Hella za niecałe 250 pln :wink:


Post Wysłano: 15 sty 2019, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Jak coś to w Autosie mają fajną ofertę na takie lampy do Scanii. Kompletna (reflektor + kierunek/pozycja) ori Hella za niecałe 250 pln :wink:
Dzięki za info, ale tu mi chodziło o to jak sobie jawnie jaja robią z ludzi ;)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2452 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12450 2451 2452 2453 24543471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: