Strona 3158 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13156 3157 3158 3159 31603472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 kwie 2021, 8:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Mam neo i jestem zadowolony, ale użytek bardziej garażowy niż profesjonalny. Mam też corony, czy jakoś tak i jakość grzechotek jest dużo niższa, zacinają się, nie trzymają nasadek.
Do warsztatów polecają też King tony.

Szkoda czasu na to wodolejstwo m4k, podobnie zresztą jak motodoradcy, chociaż też chyba mniej szkodliwy.


Post Wysłano: 23 kwie 2021, 9:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2012, 21:26
Posty: 313
GG: 0
Samochód: VOLVO

U mnie od czterech lat tłuką skrzynkę narzędziowa King Tony. Bardzo dobre klucze. Mamy chyba wszystkie rozmiary grzechotek i daja rade.


Post Wysłano: 23 kwie 2021, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Uwielbiam tą odwagę kierowców z osobówek. Wpuściłem auto na wjeździe na S8. Prawie nikomu na lewym to nie przeszkadzało. Ale musiał znaleźć się jeden na numerach EL <3 któremu było za długo. Włączyłem kierunek żeby zjechać na MOP, pogadać, nawet specjalnie wcześniej na pauzę bym zjechał. A ten wziął i pojechał w stronę Łodzi... :shock: :? :(

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 23 kwie 2021, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Odwiedziłem Kopytkowo, zażyłem prysznica, rano po 11 godz. poszedłem zapłacić i wyszło 8 zeta, tyle ile kosztuje prysznic. Od jakiego czasu jest płatny?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 23 kwie 2021, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Odwiedziłem Kopytkowo, zażyłem prysznica, rano po 11 godz. poszedłem zapłacić i wyszło 8 zeta, tyle ile kosztuje prysznic. Od jakiego czasu jest płatny?
Prysznic od dawna jest płatny. Ostatnio podnieśli z 5 na 8 zł. Płacisz za pierwsze odbicie biletem tylko.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 9:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Pany spotkał się ktoś z uchem dyszla 57,5mm montowanym na śruby ale z rozstawem 100*110 :?: :wink:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 9:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Mnie wczoraj chcieli wyczesać na link z kurierem.

Mam na olx wystawione parę gratów do G3.
Odezwał się ktoś na whatsappie, już mi się kontrolka zapaliła, miła rozmowa, bez wypytywanie o stan zbytnio, o cenę.

Cukierkowo było do póki nie zgodziłem się na kuriera InPost.
Napisałem że mam blisko firme pakująca i wysyłają FedExem, po tym jak kamień w wodę gadka.

Napisałem po dwóch godzinach, że wyślę to InPostem i może już mi podesłać który wyczyści mi konto bankowe.

Odpisał mi kulturalnie że mam wypier****ć

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 9:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Moim ostatnio nawet nie chciało się poprawnie napisać :D
Obrazek


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Grzesiek KBR - być może będziesz musiał coś takiego zamontować:
https://allegro.pl/oferta/plyta-montazo ... 4291fbf951

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Jak ktoś chce kupić zaczep od Mana TGLa to zapraszam, za tydzień idzie do demontażu. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

pewnie fi 40 ?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

zzx to już łatwiej mi będzie zmienić zaczep na 50, tym bardziej że mam zlokalizowaną używkę a nie używaną,
z TGL-a to raczej będzie 40.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Nie mam pojęcia, nie ciągałem przyczepy i nie będę ciągał, a auto raczej dożywotnio już zostanie i zaczep jest zbędny, a że jest nisko to czasami mi przeszkadza i idzie do demontażu. ;)

https://archiwum.allegro.pl/oferta/hak- ... 83074.html nawet chyba taki sam.

P.S: https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink kierowca tira.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Ależ ja szanują tą inicjatywę walki z pedofilami.


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Biorąc pod uwage miasto, jakis znajomy typ ?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Ciekawi mnie ten fenomen Micha. Chłop ewidentnie nie ma pojęcia, piertoli jak potłuczony. Jestem pewny, że sam nawet klocków nie potrafi wymienić, a kasiore robi...
Dodam tylko tyle do wypowiedzi Kolegi jumas że jest świetnym i sprytnym marketingowcem co daje mu przewagę na rynku y.t. i śmiem twierdzić że jeśli by teraz sprzedawał g...o owinięte w sreberko to klient by się znalazł. Po drugie trafił na podatny grunt w tzw. niszę z tymi usługami warsztatowymi, bo obecnie o normalnego mechanika jest trudniej niż nawet o normalnego kierowcę ogarniętego (może za jakiś czas opiszę Wam kilka ostatnich śmiesznych lub mniej sytuacji na warsztatach z prywatnym i służbowymi pojazdami powiem tylko tyle że patologia to mało powiedziane). Po trzecie to ten projekt tzw. fury marzeń on sam finansuje nic bardziej mylnego bo na wcześniejsze pojazdy zbierał kasę na patronite, obecnie znalazł sobie partnera do tego mniejsze firmy które reklamują się przy okazji tych projektów. Dziwicie się że jest uczulony na hejt jeśli przy tych wyświetleniach i subach ma gruby pieniądz na miesiąc z reklam, a gdzie reszta (nie będę zaglądał nikomu do kieszeni, ale większość z nas chciało by mieć choć 1/3 z tego na miesiąc). Za to on nie jest jedyny bo takich jest wielu tzw. ulubieńców algorytmów choćby omawiany wcześniej budowlaniec -teraz pewno już deweloper, jakoś trzeba wspomnieć też o asfaltowych celebrytach z tsno, którzy zbudowali imperia na y.t. Dziwi mnie tylko fakt że jeszcze Iwonka sobie firmy transportowej nie otworzyła :wink: :?:
Mam takie pytanie Kolego davo 76 kupiłeś tą maszynę w tym budżecie do 5 koła :?: Jestem ciekawy, czy wyhaczyłeś coś ciekawego bo ostatnio szukałem dla koleżanki z pracy podobnego samochodu i w końcu budżet powiększyła do 10 k. bo na rynku były same padła.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

W sumie na jego szczęście nie.

Ale już z miesiąc jakiś wcześniej chodziły słuchy, że jakiś kierowca tira z okolicy ma takie zachcianki. Tylko typ był bardzo ostrożny, zdjęcia które wysyłał Scanii były bez żadnych szczegółów. Tablice zamazane, wszelkie napisy też. Nawet robiłem objazd po wszystkich firmach w okolicy które mają takie auta i nic... Jak widać Ci ludzie mają więcej narzędzi do takich spraw.

Facet w linii prostej ode mnie mieszka 3km. To jest chore co się dzieje z tym światem, faceta pewnie nie raz widziałem w sklepie z żoną, może i gdzieś na parkingu bądź firmie, a tu okazuje się, że koleś po fachu to pedofil. Żona i syn w domu, świecie dokąd zmierzasz...

/
Najlepszy majster wszechczasów który ma "łeb nie od parady" to Wazzup. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 25 kwie 2021, 23:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Sebastianek tez już powili zaczyna gwiazdorzyć - ostatnio sobie dom zakrył w street view jak nasz naczelnik. Najprawdziwszy zawsze jest na lajwach po paru wojakach ;) na „jego” grupie często użytkownicy pokazują swoja druciarska twórczość i czasem dech zapiera :D lidl to powinien mu jakoś wynagrodzić reklamowanie tych ich sprzętów

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 26 kwie 2021, 0:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ja ogólnie nie potrafię sobie wyobrazić, jak chłopa mogą podniecać jakieś małe dziewczyny... To jest ewidentnie choroba, brakowało mu czegoś, to mógł sobie gdzieś chłop zjechać, dać stówkę, czy ile tam chce, naru**ać się za wszystkie czasy i chociaż nikomu by krzywdy nie zrobił... Oraz w obecnej sytuacji, odbyt miałby nie ruszony, bo wiadomo jak tacy jak on kończą.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 26 kwie 2021, 9:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nic mu nie będzie. Pójdzie na ochronki i tyle go będą widzieć.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3158 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13156 3157 3158 3159 31603472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: