Strona 2484 z 3471 [ Posty: 69417 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12482 2483 2484 2485 24863471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lut 2019, 10:41

JoHn w moim przypadku różnorodność towarów jest ogromna mogą to być materiały budowlane, stal materiały hutnicze, przewody elektryczne na bębnach, materiały instalacyjne hydrauliczne, opony do maszyn rolniczych budowlanych, okna, drzwi, bramy, kamień granit obrobiony/nieobrobiony, pojazdy np. motocykle, quady, małe maszyny budowlane, części samochodowe, sprzęt typu elektronarzędzia ale to już drobnica jest jeszcze trochę pierdoł ale mniejsza o to. Co do kompetencji ludzi w spedycjach, to ja nie mogę narzekać w "mojej" spedycji pracują ludzie, którzy wiedzą co robią. Co do informacji na temat usług to w moim przypadku kiedy kierowca załaduje towar dostaje link dzięki, któremu mogę sprawdzać pozycję pojazdu, po rozładunku link wygasa. Głównie poszedłem do spedycji z powodu dodatkowej pracy, która to oni wykonają za mnie. Gdyby moje zlecenia transportowe wyglądały tak, że wysyłał bym auto z siedziby własnej firmy i jechało by do punktu rozładunku i wracało, to przewoźnik byłby lepszym rozwiązaniem, moje transporty polegają na zwożeniu wszystkiego do siedziby firmy np. transport Clermont-Ferrand - Poznań, Modena - Poznań, Ludwigsburg - Poznań, wysyłałem przewoźników żeby jeździli w kółkach ale suma sumarum szkoda mojej pracy żebym to ja organizował wszystko wole spedycje niech oni się tym zajmują, ja zajmę się swoją pracą.


Post Wysłano: 17 lut 2019, 11:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Przyszedł czas na mnie.
Kupiłem PS2.
Od nowości w jednych rękach 2010r slim.
2 pady Sony, parę gier...
Jeszcze folie ma na sobie.

Młócimy się z młoda w tekkena, byle żeby do Realu to nie przeszło :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 lut 2019, 12:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Żwirek,Filipiny i Sri Lanka mówią bardzo dobrze po angielsku i w takim języku się z nimi komunikuje ;) po 1 msc już widać że jeżdżą lepiej niż Ukraińcy [emoji14]

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 17 lut 2019, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Gratuluję Ociu, ja w zeszłym roku sprawiłem sobie PS4. Myślałem, że wygospodaruje więcej czasu na granie, a tu niespodzianka. Pogrywam czasem w weekendy.


Post Wysłano: 17 lut 2019, 13:06

Odnośnie ludzi z branży.

Miałem w tym tygodniu auto w Gdańsku i szukałem ładunku na zachód, transa się nadal nie dorobiłem więc pozostaje telefon :D Najlepszy kwiatek jaki wynikł to Kwidzyn - Turnhout. Wymagania na załadunek kask, okulary, pasy, maty, kątowniki. To mówie babce, że kask to jeszcze się znajdzie, ale z pasami na chłodni będzie problem. No i dalej nawijam, że to ścianę działową ma, podwójną podłogę i tam wysoko w środku to nie jest. Żeby jaj przy piątku nie było bo już nic nie znajdę i tylko wycieczkę kierowcy zrobię.

Co pan wymyślasz, non stop chłodnie ładujemy, jakoś nikt problemów z pasami nie ma, bierzesz za 1100E bo już 3 chętnych mam?

Ostatecznie znalazłem mrożonkę za w miarę normalną kasę i poza standardowymi problemami (brak książeczki sanepidowskiej, drukarki i dziwny dowód rejestracyjny) to się udało :D


Post Wysłano: 17 lut 2019, 13:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Do PSa to trzeba mieć czas, żeby sobie trochę pociupać. Ja to tylko w niedzielę jak u młodej jestem to budzę się wcześniej jak ona to wtedy mogę coś sobie popykać. Najczęściej jakiś NFS. A tak najzwyczajniej czasu NI MA.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 lut 2019, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

mnie kiedyś pani spedytorka zaproponowała ładunek na sztywną zabudowę górą i była niepomiernie zdziwiona "że się nie da" :D

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 17 lut 2019, 14:27
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Kiedyś na hutę wjechał tandem.
Wjeżdża za mną na halę, jedzie za mną po druta 12m.

Przy mnie chłopaczek dzwonił do spedytora i mówi mu że ładuje pręt i jak ma go załadować, ten do niego z ryjem że przecież ma więcej jak 12m i te wszystkie swoje spedytorskie gadki....

Zamknął się jak mu kierowca uświadomił co to tandem...

Co do PS.
Strefa komfortu nie wyjdzie po za tekkena, crascha, GTA i jakieś wyścigi.

Może młoda coś tam popyka jak mnie nie będzie.
Choćby miał ją sprzedać to nie stracę na niej :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 lut 2019, 14:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:

Co do PS.
Strefa komfortu nie wyjdzie po za tekkena, crascha, GTA i jakieś wyścigi.
Tera to jest moda na remastery gier z „naszej” młodości. Crash i np Spyro im super wyszedł na ps4. Jak zapamiętałem z psx tak to wyglada tera. Podobno ps5 ma mieć kompatybilność wsteczna ze wszystkimi poprzednimi konsolami.


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Ostatnio zmieniony 17 lut 2019, 14:33 przez Settler, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 17 lut 2019, 15:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ogółem nie mam parcia do gier bo serio brakuje czasu ale sprawdzam sobie oferty bo czasem za psie pieniądze można kupić coś świeżego ewentualnie remastera starszych produkcji. Takiego CODa i CODa2 to bym brał w ciemno.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 lut 2019, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Do sieci wypłyneły inne zdjecia srebrnej S580 której spadła kabina na serwisie i podpis ze auto trafiło tam na naprawe silownika podnoszenia kabiny :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 18 lut 2019, 0:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Ja kupiłem PS4 już jakiś czas temu i elegancko zbiera kurz :D :D Jedynie w przerwie międzyświątecznej coś tam pograłem w BFa, a najwięcej z niej to korzystam z Netflixa chociaż chyba w tym roku nawet nie była włączona.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 18 lut 2019, 1:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Odnośnie ludzi z branży.

Miałem w tym tygodniu auto w Gdańsku i szukałem ładunku na zachód, transa się nadal nie dorobiłem więc pozostaje telefon :D Najlepszy kwiatek jaki wynikł to Kwidzyn - Turnhout. Wymagania na załadunek kask, okulary, pasy, maty, kątowniki. To mówie babce, że kask to jeszcze się znajdzie, ale z pasami na chłodni będzie problem. No i dalej nawijam, że to ścianę działową ma, podwójną podłogę i tam wysoko w środku to nie jest. Żeby jaj przy piątku nie było bo już nic nie znajdę i tylko wycieczkę kierowcy zrobię.

Co pan wymyślasz, non stop chłodnie ładujemy, jakoś nikt problemów z pasami nie ma, bierzesz za 1100E bo już 3 chętnych mam?

To jest standard, codziennie słyszę tekst w stylu: „Multitemp to znaczy ze 2 piętra można ladowac?” Nawiasem mówiąc ja we wszystkich autach mam pasy i maty. Potrzebne np. do kwiatów, sadzy czy ADR.


Post Wysłano: 18 lut 2019, 6:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

TGX 480tka z 12r to dobry motor? Coś mi świta, że którejś 480tki unikać, tylko nie mogę przypomnieć sobie czy w TGX czy TGA.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 18 lut 2019, 10:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Kermiter, byłem w zeszłym tygodniu na pierwszym przeglądzie Scanii która jeżdżę i po tym co tam zobaczyłem w serwisie to nic mnie już nie zdziwi. To są wymieniacze a nie mechanicy, w dodatku jak o coś pytasz to nikt nic nie wie. Oby jak najrzadziej tam jeździć a najlepiej w ogóle.


Post Wysłano: 18 lut 2019, 10:36

Cytuj:


To jest standard, codziennie słyszę tekst w stylu: „Multitemp to znaczy ze 2 piętra można ladowac?” Nawiasem mówiąc ja we wszystkich autach mam pasy i maty. Potrzebne np. do kwiatów, sadzy czy ADR.
Z tego co wiem (ale mogę się mylić) to te pasy zaczepia się o boczne szyny, a u nas tak to wygąda.

Kiedyś zajebistą tyczkę znalazłem na te szyny pod rampą i niestety za dwa browary byłem zmuszony przehnadlować:D

Obrazek


Post Wysłano: 18 lut 2019, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Ta Milenka to się nadaje. Do wyprowadzania psa chyba.

Obserwuję ją na instagramie, ostatnio wrzuciła jak dumnie jedzie 70km/h na obwodnicy Poznania, przed nią było pusto to jej napisałem "Przyśpiesz, nie zamulaj" to mi odpisała: "aaa co nie mogę? Wszyscy jeżdżą jak idioci więc..." :D

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 18 lut 2019, 18:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

To pewnie jeszcze radio wyłączyła by nie słuchać komplementów na swój temat. :)

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 18 lut 2019, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:


To jest standard, codziennie słyszę tekst w stylu: „Multitemp to znaczy ze 2 piętra można ladowac?” Nawiasem mówiąc ja we wszystkich autach mam pasy i maty. Potrzebne np. do kwiatów, sadzy czy ADR.
Z tego co wiem (ale mogę się mylić) to te pasy zaczepia się o boczne szyny, a u nas tak to wygąda.

Kiedyś zajebistą tyczkę znalazłem na te szyny pod rampą i niestety za dwa browary byłem zmuszony przehnadlować:D

Obrazek
Na 99% nie masz kwiatowki tutaj. W Schmitzu na ścianie masz listwę do poprzecznego mocowania z oczkami. Tutaj co najwyżej wąskim pasem kwiatowym ściągniesz. My wiążemy big bagi pasami do okoła albo wózki na krzyż od oczka prowadnicy do ściany do właśnie bocznej listwy. Z reszta to tylko Krone :mrgreen:


Post Wysłano: 18 lut 2019, 20:07

Wiadomo, że to kwiatówka nie jest, ale poprzednie Schmitze też nie były, a szyna była.

Obrazek

Co do ostatniego zdania to się zgodze, ale darowanemu koniowi :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2484 z 3471 [ Posty: 69417 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12482 2483 2484 2485 24863471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: