Strona 2535 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12533 2534 2535 2536 25373471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

U mnie tydzień na minus, w niedzielę kontrola ITD w Legnicy na szczęście wszystko ok, jechać. Potem o 21 policja spod Lotosa mnie wyrzuciła jak i resztę stojących przy drodze. Tyle razy stałem i nie było problemów. Jadąc na rozgruzke chyba pierwszy raz w tym roku musiałem dychę ruszyć by dojechać i tak spóźniony 2h. Potem powrót przesunięty na środę i część załadunku dzisiaj. Dodatkowo tacie [wycenzurowano] dwie palety na Zgorzelcu. I zrobili to perfekcyjnie, prawie. Malutki niewidoczny sznit, plomba poklejona, linka przeciągnięta tylko jedno ale, ojczulek po swojemu wiąże linkę na drzwiach i dzięki temu zauważył że coś jest nie tak.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

A gdzie na Zgorzelcu ?


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Daf polift 150kkm pompa wody konczy żywot. Oby do bazy dal rade dojechać bo grafik napiety i szkoda czasu przed świętami

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:27

Ah ten Daf :mrgreen:

Z porażek to właśnie wniosłem jakąś tonę cegieł na 3 piętro (z auta, windą, do mieszkania) i trochę wstyd jak człowiek kondycje stracił :(


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Przykra sprawa Hypia. Pewnie aut wkoło stało, ale nikt nic nie widział.

Mi ostatnio w Manie wymieniali pompę, bo zaczął kapać płyn i po rozkręceniu było słychać, że się już zaciera, przebieg 589 tyś.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ten Zgorzelec to jakaś Specjalna Strefa Patologiczna i Złodziejska. Łoją na potęgę. Co chwilę się coś słyszy czy też czyta w internecie.

I dziwić się, że niektórzy wolą tłuc 105tkę jak nowy model DAFa, gdzie tu takie rzeczy mają miejsce przy takich małych przebiegach. W 95tce pompę wody wykorzystałem podręcznikowo. Do tego stopnia, że po ponad 1.5mln po demontażu nie było żadnej łopatki. I nigdzie żadnej nie znaleźli. :lol:

Nevesu, świat mebli stoi przed Tobą otworem. Tyle możliwości by poczuć mięśnie o których dotąd nie miałeś pojęcia :lol:

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Jak właściciel nie słyszał, to czemu inni mieli. Człowiek staje po całym dniu na parkingu, idzie spać zmęczony i czasem choćby łomem drzwi otwierali, to nie usłyszy.
W UK na serwisie chłopaka z 6 palet skroili, kilka naczep pocięte i też nikt nic nie widział.
Tutaj chłopaki widać, że nie pierwszy raz takie rzeczy robią, bo przygotowani widać byli nawet żeby plombe posklejać.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Na Zgorzelcu nawet najlepsze kłódki z puszek tną :wink: ale o tym już tu pisałem

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Pierwszy strzał w dupsko zestawem zaliczony. Cisne na spokojnie lewym do końca a tu nagle szeryf w Audi a8 postanawia nauczyć mnie kultury i wyjeżdża z butem na lewy. Na liczniku +-55 a do przeszkody góra 15 metrów. Pedal hamulca w podłodze i tylko oczekiwanie czy uda się czy nie. Słyszę głuche uderzenie i już wiem co się stało, osobowka siłą uderzenia odsuwa się od zestawu. Klapa cała pognieciona, dziadek wyskakuje z morda że zawodowy morderca itp itd. Zatrzymali się świadkowie i podali do siebie namiary, byłem w szoku. Pełen szacun za taką pomoc. Policja na miejscu zdarzenia po obejrzeniu śladów hamowania, zeznan świadkow i rodzaju uszkodzeń jednogłośnie stwierdziła winę Audi.
Dziadek się broni ale w nerwach wypowiada "wrobiliscie mnie w mandat a ja chciałem tylko przyblokowac ciężarówkę" :mrgreen:
Na szczęście odbyło się bez zabrania dowodu, lampa, zderzak i tablica rejestracyjna do wymiany.

A szeryf 71 lat? Uszkodzony tył, 450zl i 6 pktow.
Co trzeba mieć w głowie aby wyjechać na" solo" z załadowana wywrotka?

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Za dużo tego wszystkiego w mediach i każdy chce wszystko rozwiązywać na własny rachunek. Dziki zachód się zrobił na drogach.
Ja jak widzę odbiorę to wolę odpuścić i spokojnie do domu dojechać niż później auto klepać, nawet jeśli nie moja wina.
Gościu auto rozbite, mandat plus składki z od wzrosną pewnie.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 16 kwie 2019, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

A ja sobie na taką okoliczność specjalnie kamerkę kupiłem. Jak chcą przede mną hamować to proszę bardzo.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 22:48

Po to są kamerki, lepiej walić jak się ma ładunek przez przednią ścianę wydostać.


Post Wysłano: 16 kwie 2019, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Na wulkanizacji przed Żarską. Miał stanąć na Łące, ale wszystko zabite tak że z granicy zaczął się wracać. Nikt nie słyszał, ojciec też, raczej coś wpuścili do kabiny, bo mówi że ciężko mu wstać było, otłumiony był i nawet liczenie ile sztuk zginęło sprawiało mu wielki problem. Już raz mieliśmy sytuację gdzie staliśmy z tatą, każdy bo dwa sznity. Mniejszy i większy, karton też rozerwany. Raczej by nas okradli wtedy tylko uratowało nas chyba to, że o 22 poszliśmy na szlak. Wtedy akurat na Dresden Torze miała akcja.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 2:38

Cytuj:
A ja sobie na taką okoliczność specjalnie kamerkę kupiłem. Jak chcą przede mną hamować to proszę bardzo.
Mnie na takich idiotów jest nawet szkoda zarysować zderzaka.Takiemu upośledzonemu cymbałowi powinni zabierać prawko np. na 3 miechy za taki numer. Przy czym grzecznie go poinformować , że za recydywę z prawkiem pożegna się na stałe.


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 3:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ludzie nie mają pojęcia.

Nie zapomnę tekstu babki że Stop Drogówki...
"Przecież on ma tyle kół, myślałam że wyhamuje"

Było to jakieś wymuszenie na dużym.

Co do Zgorzeleca, to dla krajowiczów nie polecam stania pod Leroyem.

W tamtym roku przyjechałem z towarem na rano, gość przyjechał dzień prędzej, paliwa zero i towar też dobrze wyniesiony.

Z tego co mówił, zagazowali go.
A pomyśleć że motorycznie wozilismy z chłopakami od nas kostkę brukową i nie raz się tam spało pod marketem...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 11:33

Kostki by nie chcieli spokojnie. :D
Ja na całe szczęście węgiel i deski non stop targam to mam spokój i nie muszę się martwić. 8)


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 18:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Daj wiarę że chcą.
Kostkę sprzeda, węgiel czy drewno masz na opał.

Teraz wszystko biorą, byle coś z tego mieć.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
Na wulkanizacji przed Żarską...
Na BP,na Żarskiej też się dzieje. 30 zł za noc,rano w gratisie klejenie plandeki. Wygląda na to,że najspokojniej na Kodersdorf. Takie zagęszczenie policji, celników, BAG jak mało gdzie. :)

Dzisiaj Ruskie Niemcy bawiły się w załadunek 7,5 godz. Wszystkie plany *uj strzelił. :/

Wysłane z mojego ASUS_X01BDA przy użyciu Tapatalka


_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 20:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Mimo, że już ze 2 lata na Zgorzelcu nie byłem to chyba ten dzikus przed tunelem też pewny. Policji, Zolli i BAGów tam pełno zawsze było.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 kwie 2019, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Bo przy tym parkingu mają jakaś siedzibę.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2535 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12533 2534 2535 2536 25373471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: