Strona 2688 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12686 2687 2688 2689 26903468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 paź 2019, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

W czwartek rano na porcie radomsko 0.5 kg zwykłego krojonego za 3.20 zł kupowałem więc ten chyba jakiś pozłacany :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 paź 2019, 21:55

Cytuj:
Nie mają kogoś żeby podjechał osobówka i zjechał na firmę? Końcówka w firmie udana Ci się trafila widzę :D Tego chleba to ile za te 8 złotych? Półtora kilo? :)
Nie poruszyłem z nikim tego tematu Na razie plan jest taki , że delikatnie przegnę czas i stanę na Lotosie za bramkami.Tam jest przejście nad autostradą , a kumpel robi linię na Wrocław także powrót w poniedziałek do kamiona jest już zapewniony.
Co do tego chleba to przypuszczam, że nie jest to jakiś chleb gigant , bo u mnie za te 7 zł jest o standardowych wymiarach.
Ostatnio kupowałem na tankszteli Siegburg przy A3 te ich kajzerki w cenie 99 centusiów za sztukę , także tego :lol:


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:09

Te chleby i bułki u wroga to w ogóle dramat, jak oni to jedzą to nie mam pojęcia :) Tymi ich bułkami na drugi dzień można kamienie łupać :)


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Nie wiem jak na śląsku, ale w wielkopolsce mały to jest 0.5 kg, a duży to 1 kg. Za kilogramowy 7 zł jestem w stanie zrozumieć, bo mały obecnie w zależności od miejsca zakupu krąży w okolicach 3 zł.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Chyba sukces. Po ponad 7 latach jazdy sprzedałem Chryslera Town & Country, pierwszy kupiec który przyjechał zabrał i nawet nie wybrzydzal a jechał specjalnie po to 400km. Niech mu służy :D


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Na razie plan jest taki , że delikatnie przegnę czas i stanę na Lotosie za bramkami.Tam jest przejście nad autostradą , a kumpel robi linię na Wrocław także powrót w poniedziałek do kamiona jest już zapewniony.
Jakbyś chciał to mogę cię zabrać moją srebrną szczałom w poniedziałek wczesnym ranem, bo odbieram kumpla z Gliwic i lecimy na 07:00 do Oławy :)


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:24

U mnie prosto z piekarni 1kg chleb 5.20zl.


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Na Krzywej albo po drodze na Olszynę z Wrocka będzie gdzieś sklep z akcesoriami? Półkę pikowaną poszukuję. :)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:33

Sergiej miło z twojej strony , ale pasuje mi trochę wcześniej , także nie skorzystam.
Scorpu sklep masz na Kątach na BP i na Krzywej są chyba że 3 sklepy.Zajedz na starego Statoula i bez problemu kupisz.


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

A BP na Kątach, albo ten Orlen na Kostomłotach?

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:39

Tak jak pisałem , że na BP na bank , a na Orlenie dawno nie byłem, ale nie kojarzę żeby tam coś było takiego.


Post Wysłano: 19 paź 2019, 0:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Te chleby i bułki u wroga to w ogóle dramat, jak oni to jedzą to nie mam pojęcia :) Tymi ich bułkami na drugi dzień można kamienie łupać :)
Francuskie bagiety na następny dzień mogą służyć jako przedłużka do jakiejś wajchy/dźwigni/klucza :lol:


Post Wysłano: 19 paź 2019, 2:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Francuskie bagiety na następny dzień mogą służyć jako przedłużka do jakiejś wajchy/dźwigni/klucza :lol:
To ja polecam bułki (pakowane po 6 w folii) w Belgii. Co prawda dawno to było, ale jak je kupiłem i w drodze do auta ugryzłem jedną to wszystko wylądowało w koszu.
Czytałem kiedyś, że podczas oblężenia Stalingradu Rosjanie robili chleb z wiórów i innych odpadów... Nie mogłem w to uwierzyć...
Ale chyba jakiś osiadł potem w Belgii i rodzinna firma zaczęła "piec" bułki do marketów.


Post Wysłano: 19 paź 2019, 3:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Na Kostomłotach jest też.
Bardzo fajna obsługa i bez problemu pod zamówienie ściągają.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 19 paź 2019, 9:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Te chleby i bułki u wroga to w ogóle dramat, jak oni to jedzą to nie mam pojęcia :) Tymi ich bułkami na drugi dzień można kamienie łupać :)
Francuskie bagiety na następny dzień mogą służyć jako przedłużka do jakiejś wajchy/dźwigni/klucza :lol:
Jak przełożysz bagietke do szczelnej reklamowki to nie zeschnie sie.

Osobiscie nie jem pieczywa od 2 lat i widze ze niedługo to bede oszczedzal jak niektorzy na fajkach

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 19 paź 2019, 10:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

pochwal sie z czego robisz kanapki :D - bo jak w podróż to obowiązkowo i jeszcze jajo na twardo i słoik z kompotem.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 19 paź 2019, 12:48

Istnieją jeszcze porządni ludzie na tym świecie. Z MOP-a zabrał mnie chłopak jeżdżący własnym busem .Początkowo miał mnie wysadzić na MOP-ie Halemba w Rudzie .Finalnie jednak podrzucił mnie pod dom .Ku mojemu zdziwieniu nic za to nie chciał. Jak to ujął : Nie wszyscy na tym świecie patrzą tylko na siebie. Czyli jednak się potwierdzilo to , że ja Ci dziś , a ty mi jutro pomożesz.
Jeśli to czytasz to jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc :D


Post Wysłano: 19 paź 2019, 15:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Dobrze przeczytać takie szczęśliwe zakończenie :)


A co do bagietek, kiedyś kupiłem we Francuskiej małej piekarni i po 3 dniach jeszcze smaczna była :)


Post Wysłano: 19 paź 2019, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

My jako Polacy mamy przerąbane z pieczywem bo mamy takie dobre w Polsce że ciężko nam dogodzić. W Skandy mnie rozkłada słodkie pieczywo. Nie że np. Z żurawiną bo to lubię np. Razowca. Ale po prostu słodki chleb. No nie da sie tego zjeść a Svenson sie zachwyca jaka pychotka...


Post Wysłano: 19 paź 2019, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
My jako Polacy mamy przerąbane z pieczywem bo mamy takie dobre w Polsce że ciężko nam dogodzić.
U Żaby też mają kozackie wypieki, nawet takie z głupiego Auchana, a jak trafisz piekarnie z prawdziwego zdarzenia to nie powiem, że nasze się chowają, ale blisko, oj blisko :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2688 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12686 2687 2688 2689 26903468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: