Strona 2516 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12514 2515 2516 2517 25183468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Na lajcie przechodzisz.
Naczepy typu 'Mega' z Delty przechodzą więc i Ty się zmieścisz.Jakbyś nie był pewny to następnym/wcześniejszym zjazdem idzie dojechac.
Gdzie tam dokładnie zrzucasz?

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 20:32 przez yarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:31

U mnie porażka zacząłem długo wyczekiwany remont w domu i majstry spieszyły wszystko co mogły osobiście rozebrałem kilkadziesiąt m2 nowej ściany. Po prostu gotowa zaprawa murarska przerosła co niektórych majstrów. Jak to mówią jest dopiero poniedziałek, a ja jestem doprowadzony do białej gorączki.


Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:35

Ja za tydzień wykończenie zaczynam, najchętniej to bym zasnął i za 3 miesiące wstał i miał to za sobą :D


Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Rwij bez krempacji, przecież mają z metra ściany, mogą i 3 razy kłaść jeśli lubią.

Ja kiedyś rozebrałem z 15m2 płytek na elewacji, bo były położone dokładnie odwrotnie niż kazałem. Tamtym asom, to w tym momencie powinienem podziękować. Potem było tylko gorzej.

Może to jest rada dla Ciebie. Żebyś potem nie żałował, że ich nie wywalileś, tak jak ja żałowałem.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:47

W sumie ja już ich wywaliłem jutro mają rozebrać resztę ścian i doprowadzić dom do porządku i na tym etapie się rozchodzimy. Myślałem że te żarty o budowlańcach są tylko żartami ale życie pokazało co innego. Najgorsze jest to [wycenzurowano] wszystkich co to nie oni itp. a jak przychodzi co do czego to człowiek nie wie czy ma się śmiać czy płakać.


Post Wysłano: 25 mar 2019, 20:48

Cytuj:
Padły Świętochłowice to ja mam pytanie. Pinezka
W pobliżu: DW925, 41-709 Ruda Śląska
https://goo.gl/maps/FE311T7mZaz
4 metry przejdą pod tym wiaduktem spokojnie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Luz w poprzednią środę przechodziłem więc dużo się nie zmieniło. :D


Post Wysłano: 25 mar 2019, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Myślałem że te żarty o budowlańcach są tylko żartami ale życie pokazało co innego.
A to Kolega usterki nie oglądał? :wink:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 25 mar 2019, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Na lajcie przechodzisz.
Naczepy typu 'Mega' z Delty przechodzą więc i Ty się zmieścisz.Jakbyś nie był pewny to następnym/wcześniejszym zjazdem idzie dojechac.
Gdzie tam dokładnie zrzucasz?
Pewnie na magazyny Delty leci z puszką :P
Z tym wiaduktem jest tak ze przechodzi przechodzi a ile razy juz podniesiona mega z Delty tam sie złożyła to chyba nie liczą :lol: przepinki chuje muje jeden ustawi na 4.20, drugi poskłada dach i potem jebut, chyba do dzis w warunkach zatrudnienia Delta zaznacza zakaz jazdy tamtędy a jak jest to każdy widzi :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 mar 2019, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

No niestety do delty, znowu cały dzień tam zejdzie na odprawę i czekanie na rampę. Tak mi się wydawało ze kiedyś tamtędy jechałem ale to było nad ranem i mózg nie pracował jak powinien a na googlach nie wyglada to jakoś super przyjaźnie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 25 mar 2019, 21:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Lepiej imo kupić tańszy model G1WS (zamiast baterii kondensator). Jakościowo nie ustępuje.

Ja mam G1WC na kondensatorze i coś około 2 lat śmiga bez problemu :)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 25 mar 2019, 21:49

Raczej sukces.Udało mi się właśnie zaparkować u Niemca na dzikusie przy autostradzie. Fakt , faktem był to 4 z kolei parking na , który wyjechałem ale się przyfarciło , bo zostały ni 2 minuty czasu na 15h , a wcześniejsze parkingi były zabite na maxa.


Post Wysłano: 25 mar 2019, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
(...) ale jak u mnie sami ogarniają robotę (...)
Widać, że ta twoja spedytorka musi mieć fest zapi3rdol, bo nawet nie raczyła zadzwonić/napisać, że się z szefem nie dogadała i ma na mnie wy...sprzęglone. No, ale cóż...muszę dalej z tym żyć :D

Wymienili dzisiaj zbiorniczek i wszystkie węże, przy okazji się dowiedziałem że nie powinno się lać samego koncentratu do układu, tylko powinien być wymieszany z wodą.
Elektryk sprawdził alternator (bo się ostrzeżenie wyświetlało) i rozrusznik, tak że jutro wyjazd...


Post Wysłano: 25 mar 2019, 22:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

No sam koncentrat to Ci niewiele da a sporo może zaszkodzić. Raz, że może zamarznąć a dwa, wypalić układ chłodzenia.

Jak alternator się świeci to pewnie szczotki do wymiany. Sprawdzając rozrusznik, zaglądał do tych przewodów? Umiejscowienie to sam seks a kable lubią sobie ugnić i masz niespodziankę bo gruz nie chce zakręcić.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 25 mar 2019, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
No sam koncentrat to Ci niewiele da a sporo może zaszkodzić.
To może dlatego ten wąż strzelił...
Cytuj:
Jak alternator się świeci to pewnie szczotki do wymiany. Sprawdzając rozrusznik, zaglądał do tych przewodów?
Alternator ma 1.5 roku i się okazało że jest w porządku. Rozrusznik sprawdzał z kanału, to mam nadzieję, że zrobił to dobrze.


Post Wysłano: 25 mar 2019, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Cytuj:
(...) ale jak u mnie sami ogarniają robotę (...)
Widać, że ta twoja spedytorka musi mieć fest zapi3rdol, bo nawet nie raczyła zadzwonić/napisać, że się z szefem nie dogadała i ma na mnie wy...sprzęglone. No, ale cóż...muszę dalej z tym żyć :D
Dałem kontakt i nie chciałem się mieszać, więc szczerze mówiąc więcej tematem się nie interesowałem, ale że nie lubię robić z gęby cholewy, to jak masz chęć to pisz na priv, bo może jednak będę się musiał zainteresować.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 26 mar 2019, 0:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Cytuj:
@Adam81 na Biedronce RŚ taki dobrobyt że przewoźnicy nowe Scanie wstawiają??
No a jak :lol: . Na razie 8 mercedesów mp3 wymienili Reszte też mają wymieniać ale kiedy nie wiadomo. Ostatnio nawet stare krótkie naczepy posprzedawali, podobno gdzieś pod Oławe to pojechało.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 26 mar 2019, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Przepraszam że post pod postem ale nie chce żeby tematy się zlały.
Dies pakie pytanko w temacie kamerek. A co sądzisz o Yi Dasch Camera. Kolega z roboty ma taką i jest zadowolony. Lub Navitel R600. Wydaje mi się fajna bo mała nie rzucająca się w oczy i można karty pamięci nawet do 256 GB podobno wsadzić :? . Jedynie ten uchwy na taśme z baterią mnie martwi. Jeśli ma ktoś jakieś opinnie na ten temat lub jakieś inne propozycje kamerek tak do 350 zł to dziękuje.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 26 mar 2019, 17:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Mam Mio Mivue c320 i w sumie jest całkiem przyzwoity, włożyłem 64gb kartę, nagrania wychodzą w dobrej jakości, nie jeździł ze mną długo bo co prawda jakieś dwa miesiące bo na razie przestałem jeździć ale byłem zadowolony, jedyny minus to to ze na opakowaniu było napisane ze nagrywa w różnej jakości ale nie mogłem tego nigdzie wynaleźć w ustawieniach więc doszedłem do wniosku ze nagrywa chyba tylko w jednej konkretnej i tyle, ale mimo wszystko polecam jakby ktoś szukał czegoś tańszego.

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 26 mar 2019, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Na razie 8 mercedesów mp3 wymienili Reszte też mają wymieniać ale kiedy nie wiadomo. Ostatnio nawet stare krótkie naczepy posprzedawali, podobno gdzieś pod Oławe to pojechało.
Niektóre takie perełki były ze chyba na niskopodwoziu je wywozili albo pod osłoną nocy :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 26 mar 2019, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Dies pakie pytanko w temacie kamerek. A co sądzisz o Yi Dasch Camera. Kolega z roboty ma taką i jest zadowolony. Lub Navitel R600. Wydaje mi się fajna bo mała nie rzucająca się w oczy i można karty pamięci nawet do 256 GB podobno wsadzić :? .
Nic nie napiszę. Nie jestem testerem kamerek. Miałem kiedyś Prestigio (odradzam), teraz Viofo.
Wlazlem kiedyś na https://www.wideorejestratory24.info/?m=1
Poczytałem. Nie oszukujmy się, to komercyjny blog. Ale info jest tam ok. Poogladalem w hd filmiki z viofo (dzień /noc) i mnie przekonała jakość do ceny. To wszystko.
Żona ma viofo w służbowym, ja teraz też i powiem Ci, że jest to ok. Nie wiem jak inne marki. Nie miałem czasu ani chęci szperać po necie za każdą marką.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2516 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12514 2515 2516 2517 25183468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: