Strona 2385 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12383 2384 2385 2386 23873472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lis 2018, 13:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Na weselu jest tyle wódy ze zadna muzyka nie jest potrzebna do tanca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 13 lis 2018, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Na ostatnim bp (s52) też się dostanie premida na dkv. To tak na przyszlosc. Zakupione bezproblemowo :)


Post Wysłano: 13 lis 2018, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Ogarnąłem tą ostatnią i mógłbym z nią jeździć na codzień.
Ooo to zamiast na przeguby zapisz sie na to:
Obrazek
:lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 lis 2018, 18:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ja to się dziwię że unreal jeszcze się nie uwydatnił...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 lis 2018, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Jak zalegalizujesz mi w Polsce przyczepy do przewozu osób, to chętnie, tym bardziej, że w Niemczech albo Szwajcarii jeżdżą takie wynalazki na bazie Solarisa Urbino 12 III generacji.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 13 lis 2018, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

http://phototrans.eu/14,674605,0,Solari ... _4902.html

Trochę dziwnie to wygląda :D

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 13 lis 2018, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS


Jutro zrzucam w stargardzie na ul . Metalowej . Chyba budowa lidla .

Później potrzebuje się dostać dokladnje do Jarosławek między mostami a Maszewem .

Dolece tam od Stargardu tymi wojewódzkim 106tka i potem 113 ? Kojarzy ktoś te tereny ?

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:07

Cytuj:
Wystarczy samo D na przeguba, tylko potem nie którzy umią tym jeździć tylko do przodu a z jazda do tyłu maja już problem
Nie wiem po co chcesz cofać na mieście przegubem i w jakim celu.Takim autobusem cofa się tylko w wyjątkowych sytuacjach.Jeżeli dojdzie już do takiej sytuacji na mieście,przyjeżdża nadzór ruchu i cofasz przez całą ulicę w ich asyście.

Od 1997 roku wprowadzono zakaz przewozu ludzi w przyczepach pasażerskich.Zresztą przyczepy w tych ogórkach ścinały zakręty i strasznie nimi trzęsło podczas jazdy.Generalnie do niczego się to nie nadawało.


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Przynajmniej ze 3 razy byłem świadkiem (pasażerem) sytuacji, gdy kierowca się przy zmianie organizacji ruchu się ciulnął, pojechał na pamięć i trzeba było cofać. Raz nawet pomagałem typowi 40-50 lat, bo tak obsrał getry, że niewiele brakowało, a zaklinowałby się w ciasnych uliczkach deskorolką.

Już widzę ten nadzór ruchu. 200 ludzi jedzie rano do roboty, autobus spóźniony, kierowca się myli i dzwoni po nadzór, którzy przyjeżdża za 30 min. Na taki numer, to trzeba mieć mocniejszą psychikę niż do cofania przegubem :mrgreen: Nie jeden byłby chętny wysadzić kierowcę i niewykluczone, że tak by się to skończyło. Bo trudno zaakceptować, że piz** nie umie cofnąć kawałek autobusem i 200 ludzi spóźnia się do roboty.

A z kolei w zeszłym roku jechałem w Chorwacji unimogiem z dwoma pasażerskimi przyczepami. I jako pasażer nie doświadczyłem negatywnych wrażeń w stosunku do zwykłego autobusu. No może brak "kontaktu" z kierowcą, ale to nie jest obce nikomu, kto jeździ tramwajami.

Eh, który go wywołał?


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Porażka, 4 ósemki do usunięcia w tym pierwsza trzeba zacząć od usunięcia chirurgicznego..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Cytuj:
Jutro zrzucam w stargardzie na ul . Metalowej . Chyba budowa lidla .

Później potrzebuje się dostać dokladnje do Jarosławek między mostami a Maszewem .

Dolece tam od Stargardu tymi wojewódzkim 106tka i potem 113 ? Kojarzy ktoś te tereny ?
Czyżby choinki? :D

Tak, przejedziesz od Stargardu na Maszewo i dalej

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Jednym z pytań-zadań na rozmowie kwalifikacyjnej do Polskiego Busa było sprawdzenie czy kandydat potrafi jechac autobusem z predkoscia 90-100km/h :D Serio mieli klientów z komunikacji miejskiej którzy wyjezdzali na autostrade i przy 70km/h już mieli dość

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 lis 2018, 22:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Porażka, 4 ósemki do usunięcia w tym pierwsza trzeba zacząć od usunięcia chirurgicznego..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Oj znam ten ból, mi zostały jeszcze 3, w tym 2 chirurgiczne... Siostra tez robiła jednego chirurgicznie to 4h na fotelu nie jej, także pozdro 600 :D


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 13 lis 2018, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2011, 0:29
Posty: 16
Samochód: XF 105
Lokalizacja: Chorzów

Wiem ze sa tu kolunie z okolic Wrocławia, podpowiedzcie..
Musze wjechac praktycznie w samo centrum miasta, bede jechal od A4.
Czy da rade wjechac DK5 i potem Powstańców Śląskich do Piłsudskiego?
Chodzi głównie o wysokość :D od Grabiszyńskiej trochę się cykam


Post Wysłano: 13 lis 2018, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Marecki, z czystym sumieniem polecam gościa:
http://stomatologia-mikroskopowa.com.pl
Raz że potrafi bardzo dobrze ocenić czy da się uratować zęba a dwa że wyrywa szybko i bezboleśnie. Jeden minus - ceny, ale na zębach nie ma co oszczędzać :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 14 lis 2018, 0:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Podejrzewam ze Marecki ma podobny problem co ja, ma ósemki schowane i pewnie przechylone względem innych zębów. A w takim przypadku to nawet najlepszy dentysta nic innego nie wymyśli jak rwanie chirurgiczne... a bolec to tylko kieszeń boli


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 14 lis 2018, 0:12

Cytuj:
Przynajmniej ze 3 razy byłem świadkiem (pasażerem) sytuacji, gdy kierowca się przy zmianie organizacji ruchu się ciulnął, pojechał na pamięć i trzeba było cofać. Raz nawet pomagałem typowi 40-50 lat, bo tak obsrał getry, że niewiele brakowało, a zaklinowałby się w ciasnych uliczkach deskorolką.

Już widzę ten nadzór ruchu. 200 ludzi jedzie rano do roboty, autobus spóźniony, kierowca się myli i dzwoni po nadzór, którzy przyjeżdża za 30 min. Na taki numer, to trzeba mieć mocniejszą psychikę niż do cofania przegubem :mrgreen: Nie jeden byłby chętny wysadzić kierowcę i niewykluczone, że tak by się to skończyło. Bo trudno zaakceptować, że piz** nie umie cofnąć kawałek autobusem i 200 ludzi spóźnia się do roboty.

A z kolei w zeszłym roku jechałem w Chorwacji unimogiem z dwoma pasażerskimi przyczepami. I jako pasażer nie doświadczyłem negatywnych wrażeń w stosunku do zwykłego autobusu. No może brak "kontaktu" z kierowcą, ale to nie jest obce nikomu, kto jeździ tramwajami.

Eh, który go wywołał?
Nadzór ruchu jest pojazdem uprzywilejowanym i na sygnałach przyjeżdża po 10 minutach a nie 30.I jak trzeba to zatrzymuje/zamyka ruch na całej ulicy bo ma do tego uprawnienia.I do autobusu nie wchodzi 200 osób tylko w porywach 100 bo większość ludzi jeździ do pracy w cywilizowany sposób własnym samochodem a nie jak bydło na stojąco w autobusie.I obsrałeś to się ty,na zaszczanym parkingu u Niemca bo ci się czas pracy skończył :-).

Jazda autobusem to nie tiry i tam nie trzeba się popisywać,cofać z zamkniętymi oczami i gonić na złamanie karku.W ten sposób nie zostaniesz super-szoferem.I nie wolno wypuszczać ludzi poza przystankiem bo wykonujesz przewóz na liniach regularnych i możesz jeździć tylko i wyłącznie określonymi ulicami i stawać tylko i wyłącznie na określonych przystankach.I kto się nigdy nie pomylił i w nic nie przywalił niech pierwszy rzuci kamień/magnes.


Post Wysłano: 14 lis 2018, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

No faktycznie umiejetność cofnięcia pojazdem którym się porusza na codzień po prostej drodze to popisywanie się jak diabli... Nie mam w zwyczaju nikogo obrażać w internecie ale jak czytam twoje posty to płakać mi się chce że ludzie tacy jak ty mają dziczyźnie mózg ale wolą go nie używać bo wydaje im się że tak będzie bezpieczniej. I bydło to możesz mieć u siebie w domu, nie nazywaj tak ludzi tylko dlatego że jadą autobusem do pracy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 14 lis 2018, 2:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Czyli jak widać kierowcy autobusów to dzieci specjalnej troski bo do cofania potrzebują pilotażu niczym do transportu ponadgabarytów. I co, że niby jak potrzeba przegubem cofnąć to zamykają ulicę w promieniu dwóch kolejnych poprzecznych? Człowieku sadzisz takie kocopoły, że zabicie człowieka śmiechem staje się bardzo możliwe.
Akurat tłoczenie się w autobusie to niekoniecznie coś złego bo zauważ ile wiary w Japonii jeździ metrem, szybką koleją czy autobusami. Oni mają tam taką sieć komunikacyjną, że możemy im buty czyścić. A, że u nas z roku na rok kolejne linie PKS zamyka to ludzie zmuszeni są jeździć swoimi gruzami do pracy bo nic innego im nie pozostaje. Kiedy zacząłem chodzić do technikum mając 200m od siebie przystanek, było 6 połączeń do Wielunia a wcale mało osób nie jeździło. Po 4 latach zostało tylko jedno. Teraz nie ma żadnego i gdybym w tym momencie potrzebował dostać się do Wielunia PKSem musiałbym walić z buta ładnych parę kilometrów do najbliższego przystanku na którym odjeżdża autobus w tamtą stronę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 14 lis 2018, 2:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Jakby ktoś szukał auta z "webastonem" :lol:
https://www.olx.pl/oferta/volvo-v70-sam ... wjTEx.html


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2385 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12383 2384 2385 2386 23873472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: