Strona 2858 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12856 2857 2858 2859 28603468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 kwie 2020, 0:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Niech ustawi kontrole rodzicielska :D

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Padre ma jeszcze któryś rok do emerytury, więc na razie dam mu spokój. Chociaż z drugiej strony to na jesieni zrobił ostatni kurs za miedze i kręci się na miejscu, ale jak widać już chyba siada na mózg...


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 0:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Blad, to lepiej dla wszystkich bedzie jeżeli Pan Tata nie dowie się co to Euro Truck Simulator 2.

Na pewno znasz juz legendarna historyjkę „moj stary to fanatyk wędkarstwa...” ;)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 14:05

Wbijam sobie przed chwila pod market, myślę sobie po drodze pewnie będzie kocioł straszny, znajoma daje zdezynfekowany wózek, wjeżdżam na markecie może 5 osób :mrgreen:


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 14:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

No i dobrze, średnio ma być 3ch klientów w sklepie na jedną otwartą kasę. A jakieś widełki godzinowe tylko dla seniorów.
Zresztą w siódmym dniu tygodnia społeczeństwo powinno siedzieć na dupach i rosołek wszamać. :mrgreen:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ruch w naszym forumowym grajdołku słaby, więc pewnie wszyscy poszli do lasu łamać zakazy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Ruch w naszym forumowym grajdołku słaby, więc pewnie wszyscy poszli do lasu łamać zakazy.
Ja broń Boże :D Boję się zaskrońców :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 14:54

Od zawszę jeździłem sobie do lasu na spacery przy weekendzie itd. i nie zamierzam tego zmieniać, nie ma stanu wyjątkowego czy tam obojętnie jakiego wiec te mandaty lecą do śmietnika :mrgreen:


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 15:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Ruch w naszym forumowym grajdołku słaby, więc pewnie wszyscy poszli do lasu łamać zakazy.
obiad zjadłem i na dalekie Niemce.

Ja mam kawałek swojego lasu za domem, jak się w tamtym tygodniu drewna nanosiłem to mi się las odechciał .

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
No i dobrze, średnio ma być 3ch klientów w sklepie na jedną otwartą kasę. A jakieś widełki godzinowe tylko dla seniorów.
Zresztą w siódmym dniu tygodnia społeczeństwo powinno siedzieć na dupach i rosołek wszamać. :mrgreen:
Zamysł pewnie i dobry, ale wykonanie po naszemu. W osiedlowej budzie z 1 kasą 3 osoby to tłok, a w biedronkach czy lidlach, które mają tysiące m2 3 os/kasę to pusty sklep i kolejka po całym parkingu. Lepszy byłby przelicznik z m2, z możliwością obniżenia ilości klientów.
No a dziadki jak to dziadki, łażą przed 10, łażą po 12, a między 10 a 12 mogą w sklepie być tylko oni. Nawet jak to sklep budowlany, albo z innym specjalistycznym szpejem.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Właśnie, ja się ostatnio zdziwiłem, bo myślałem, że godziny seniora obowiązują tylko do sklepów spożywczych, aptek i drogerii. Wbijam o 11 jak gdyby nigdy nic do Media expert, a tu Pani mnie wygania, bo nie mam 65 lat. :mrgreen: W takich sklepach to według mnie bez sensu, po co taki dziadek czy babka przyjdzie do Media expert? Po pada do Xboxa?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 16:32

Te przepisy są tak nie życiowe że głowa boli, wczoraj kolejki pod marketami po 30 osób i jest ok, chcę sobie jechać sam na ryby i jest kłopot. Mąż z żoną śpią razem itd. ale na spacerze czy jak razem pójdą do sklepu mają trzymać 2 metry odstępu, wiec gdzie ja żyję :lol:


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 16:44

Cytuj:
Właśnie, ja się ostatnio zdziwiłem, bo myślałem, że godziny seniora obowiązują tylko do sklepów spożywczych, aptek i drogerii. Wbijam o 11 jak gdyby nigdy nic do Media expert, a tu Pani mnie wygania, bo nie mam 65 lat. :mrgreen: W takich sklepach to według mnie bez sensu, po co taki dziadek czy babka przyjdzie do Media expert? Po pada do Xboxa?
Do opoltransu też nie wejdziesz w godzinach seniora.

To nie ma mieć sensu, kwintesencja pisu.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ja w tym wszystkim staram sie widziec plusy: mniejszy ruch na drogach, fajniej sie jeździ, fajniej pracuje w takim otoczeniu :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Prawie nikt nie wyciąga do ciebie ręki, nie stęka w kolejce, nie chucha na szyję, nie trąca wózkiem.

Ale z tymi drogami to niesamowita sprawa. Do Katowic w końcu jadę 15 min dużym, a nie 45 min czy dłużej. Aż się zacząłem zastanawiam za czym te wszystkie kur.wie jeżdżą i korki robią, że teraz nagle nie muszą.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie licząc jakichś chorych akcji na granicach, to po całej Europie jeździ się teraz pięknie. Nawet w newralgicznych miejscach jest luz, Paryż, Antwerpia, całe Zagłębie nie ma korków.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 19:19

Cytuj:
Nie licząc jakichś chorych akcji na granicach, to po całej Europie jeździ się teraz pięknie. Nawet w newralgicznych miejscach jest luz, Paryż, Antwerpia, całe Zagłębie nie ma korków.
No i na parkingach się przeluźniło :D


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Bo zachodnie firmy postawały. Nasze teraz łapią wiatr w żagle :D.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 20:00

Cały automotive stanął. Na plandekę kabotaże umarły. Co robią na lohrach to sam Bog tylko wie.


Post Wysłano: 05 kwie 2020, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Co robią na lohrach to sam Bog tylko wie.
W Hiszpanii to ciągniji z lohr ciągają chłodnie teraz, tylko tam od dluzszego czasu jest syf w branży i firmy wspólnie już zaczeły sie buntować temu co tam sie dzieje

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2858 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12856 2857 2858 2859 28603468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: