Strona 3226 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13224 3225 3226 3227 32283468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2021, 20:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
To jak ktoś jest zaszczepiony to powinien dostać talon na [wycenzurowano] i balon.
a jak już o [wycenzurowano] mowa, no to z ta roksa to już przegięcie :mrgreen:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 26 lis 2021, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
A se można robić co się chce. Tylko póki nie ma obowiązku szczepień i jakiegoś paragrafu, że masz sobie sam płacić za takie coś no to... Jak wyżej.
Mi tylko o to chodzi, że żaden "PAN I WŁADCA" nie może sobie krzyczeć na robaczka kierowcę, że ma sobie sam płacić bo się nie szczepił czy coś.

A co do trzeciego grosika masz rację, źle mi się skopiował fragment. Jak się uda to usunę.
Ty, ale jak to, kierowca robaczek jest wolny, niezależny, polish trucker, ale jak trzeba ponieść konsekwencje finansowe swoich decyzji to nagle protokół zandberg i będziem walczyć o swoje za cudze pieniądze? Znam argumenty tych, którzy są przeciwni szczepieniom w tej formie, akceptuje, spoko. No ale jak mówi się A, to trzeba powiedzieć B i brać na klatę to co z tego wyniknie. A tu walka o swoje, pod warunkiem, że za cudze pieniądze. Słabe to rycerzowanie.

Jak sobie kupisz V8 (a Ty chyba akurat masz) i pali Ci 20 literków, to chyba się z tym liczyłeś, nie? Czy teraz chodzisz do spółdzielni, żeby ci dołożyła do paliwa, albo do tego sąsiada złodzieja, co mu pikaczento pali 5 litrów i sra forsą?

Nie wiem gdzie tu widzicie przymus szczepień ze strony pracodawców. Do Andżeliki napiszcie, że się nie zgadzacie na testy, bo to odpowiednia osoba.


Post Wysłano: 26 lis 2021, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Widzę, że ciśnienie wzrasta i coś tu nie trybi.
Mi chodzi o to, że żaden Janusz czy inny wirazka z x5 w leasingu nie może Cie zmusić do płacenia za testy. I wszystko. A czy jest to słuszne czy ktoś szczepi, maluje na zielono czy szczeka na tramwaje to mnie gila.

Więc nie wiem po co jakieś wstawki o rycerzach, Zandbergu (tfu) i v8 w audi...


Albo jak rozwiązać taki psikus...
Ściana zachodnia, moloch. Osiemdziesiąt procent załogi United i BY, z tego większość szczepiona ale chińskim juksem albo sputnikiem. Kto ma za kogo płacić w takim wypadku?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 26 lis 2021, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Przepisy o płatności za badania były tworzone pod kątem badań wstępnych i okresowych (co jest napisane wprost), a że się teraz podciąga pod to testy covidove, żeby nie [wycenzurowano] ludzi, to inna sprawa.
Natomiast co do samego zamysłu, że ktoś ma płacić za twoje testy, bo takie masz poglądy, gwałci to logikę i doskonale o tym wiesz. A reakcja na analogię o tankowaniu auta, tylko to potwierdza.

Powtórzę, możesz mieć poglądy jakie chcesz, ale bierz to na klatę, również finansowo.


Post Wysłano: 26 lis 2021, 23:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Gwarantuje, że gdyby ów moście był z drugiej strony, szczękał by tak samo ale w drugie manke :lol: z reszta ja tu widzę tylko kierowców kierowców najwyższej półki, 8) wszyscy naj
Edit: z reszta w internetach wszyscy są naj, przedsiębiorcy, kierowcy, szaraki od łopaty, tylko że jak przy rozmowie w 4oczy to już nikt szefowi nie podskoczy

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 27 lis 2021, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Wiecie że testy i szczepienia się nie wykluczają możecie być zaszczepieni i chorzy jednocześnie ¯\_(ツ)_/¯

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 27 lis 2021, 1:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Wiecie że testy i szczepienia się nie wykluczają możecie być zaszczepieni i chorzy jednocześnie ¯\_(ツ)_/¯
A to jest inna para kaloszy i skandal w rzeczy samej. Bo pół roku temu mówili, że nie będziemy chorować, jak się zaszczepimy, a teraz taki chuj jak słonia trąba.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 8:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Przepisy o płatności za badania były tworzone pod kątem badań wstępnych i okresowych (co jest napisane wprost), a że się teraz podciąga pod to testy covidove, żeby nie [wycenzurowano] ludzi, to inna sprawa.
Natomiast co do samego zamysłu, że ktoś ma płacić za twoje testy, bo takie masz poglądy, gwałci to logikę i doskonale o tym wiesz. A reakcja na analogię o tankowaniu auta, tylko to potwierdza.

Powtórzę, możesz mieć poglądy jakie chcesz, ale bierz to na klatę, również finansowo.
Ale jakie mam poglądy?
Jakbyś chciał wiedzieć to nie śmigam w foliowej czapeczce. Dlaczego nie odniosłeś się do ostatniego akapitu mojego poprzedniego postu?
Cytuj:
Gwarantuje, że gdyby ów moście był z drugiej strony, szczękał by tak samo ale w drugie manke :lol: z reszta ja tu widzę tylko kierowców kierowców najwyższej półki, 8) wszyscy naj
Edit: z reszta w internetach wszyscy są naj, przedsiębiorcy, kierowcy, szaraki od łopaty, tylko że jak przy rozmowie w 4oczy to już nikt szefowi nie podskoczy
Ja Ci gwarantuje, że nie "szczękał bym".
A ktoś kto mnie zna prywatnie wie, że jak coś to jednak bym podskoczył szefowi i nie wirażkuje po internecie.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 8:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

popatrzcie na statystyki nasz kraj jest już spóźniony - w czasie pierwszej fali ten "zgniły zachód" zamknął przyloty z Chin nasz dzielny LOT latał praktycznie do końca "bo u nas nie ma koronawirusa" i izolacje wprowadzono jak krzywe rosły pionowo teraz jest tak samo czyli "mamy czas" możemy sie nie szczepić, nie badać, nie izolować.
co więcej rządzący zajmują sie innymi problemami byle by utrzymać się przy korycie, a jak już gadamy o covidzie to tylko w kontekście spadku sondaży i popularności wśród własnego elektoratu - wszak wybory wkrótce.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 lis 2021, 9:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Przepisy o płatności za badania były tworzone pod kątem badań wstępnych i okresowych (co jest napisane wprost), a że się teraz podciąga pod to testy covidove, żeby nie [wycenzurowano] ludzi, to inna sprawa.
Konstytucją też była wcześniej i niestety dla niektórych, wszystkie późniejsze akty prawne muszą się do niej dopasować.
Ograniczanie podstawowych wolności obywatelskich z powodu "odmowy" DOBROWOLNEJ iniekcji jest przymusem pośrednim, tym samym jest niezgodne z prawem, co potwierdzają hurtowe wyroki sądów w kwestiach obywatelskich i przedsiębiorców.

Najlepsze jest to, że wybuchła dyskusja za co to kierowca ma nie zapłacić, bo przecież dziada nie stać, a testy w DE są darmowe.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 27 lis 2021, 10:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
popatrzcie na statystyki nasz kraj jest już spóźniony - w czasie pierwszej fali ten "zgniły zachód" zamknął przyloty z Chin nasz dzielny LOT latał praktycznie do końca "bo u nas nie ma koronawirusa" i izolacje wprowadzono jak krzywe rosły pionowo teraz jest tak samo czyli "mamy czas" możemy sie nie szczepić, nie badać, nie izolować.
co więcej rządzący zajmują sie innymi problemami byle by utrzymać się przy korycie, a jak już gadamy o covidzie to tylko w kontekście spadku sondaży i popularności wśród własnego elektoratu - wszak wybory wkrótce.
W czym jest spóźniony??. Po co cokolwiek wprowadzac skoro samo WHO, EDA, FDA przyznaje ze szczepienie oprócz chwilowego boostera witaminek nie zmienia nic wzgledem niezaszczepionych. Lockdowny tez nie daje nic to po co cokolwiek wprowadzac skoro za kilka miesiecy krzywa sama sie wyplaszczy a za rok znowu bedzie wzrastac i nic co obecnie jest znane ludzkosci tego nie zmieni

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 27 lis 2021, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Ale jakie mam poglądy?
Jakbyś chciał wiedzieć to nie śmigam w foliowej czapeczce.
Już Ci pisałem, że w gruncie rzeczy, nie interesuje mnie to. Szanuję, że masz swoje przekonania i akceptuję.
Nie oczekuj jednak, że będziesz wierny swoim poglądom pod warunkiem, że kto inny za to zapłaci. Też już napisałem dlaczego i nawet podparłem analogią.
Cytuj:
Dlaczego nie odniosłeś się do ostatniego akapitu mojego poprzedniego postu?
Bo zapomniałem.
Albo niech sami płacą za testy, albo zaszczepią się czymś co jest uznawane w UE - tu jest wybór. Jak jedziesz do Londynu to nikogo nie obchodzi, że masz sentyment do rodzimego Maza, ich interesuje, że auto ma być wyposażone w radary, kamery i inne chuje muje. Polski dziad nie ma wpływu na to, że UE nie uznaje radzieckich szczepionek, pretensje trzeba kierować gdzie indziej.
Cytuj:
Konstytucją też była wcześniej i niestety dla niektórych, wszystkie późniejsze akty prawne muszą się do niej dopasować.
Ograniczanie podstawowych wolności obywatelskich z powodu "odmowy" DOBROWOLNEJ iniekcji jest przymusem pośrednim, tym samym jest niezgodne z prawem, co potwierdzają hurtowe wyroki sądów w kwestiach obywatelskich i przedsiębiorców.

Najlepsze jest to, że wybuchła dyskusja za co to kierowca ma nie zapłacić, bo przecież dziada nie stać, a testy w DE są darmowe.
Znam ten argument, przyjmuję i częściowo podzielam. Tylko co z tego? Faksuj do osób, które mają realny wpływ na te obostrzenia.
W sierpniu byłem w DE osobówką, nie byłem zaszczepiony i zgadnij co zrobiłem? Zrobiłem test za swoje, wziąłem na klatę konsekwencje faktu, że się nie zaszczepiłem.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
W sierpniu byłem w DE osobówką, nie byłem zaszczepiony i zgadnij co zrobiłem? Zrobiłem test za swoje, wziąłem na klatę konsekwencje faktu, że się nie zaszczepiłem.
Nie porównuj prywatnego wyjazdu do czynności służbowych.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 27 lis 2021, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:39
Posty: 360
GG: 1
Samochód: Coś tam zawsze jest
Lokalizacja: Konin, Wielkopolska i reszta świata

Za bardzo nie miałeś wyjścia. Za wjazd bez szczepień i bez ważnego testu w razie kontroli 25 tyś euro kary. Sam jestem niezaszczepiony, jeżdżę u Niemca i za każdym razem wracając z Polski niestety, ale ważny test zrobiony za swoją kasę. Za to teraz w firmie...dwa razy w tygodniu obowiązkowy, szybki test i dopiero do roboty. Firma nieduża, szef sam testuje, ale tylko niezaszczepionych ( jest nas trzech). Od dawna mówiłem, że przynajmniej raz w tygodniu chociaż powinien testować wszystkich to było "po co?". Niedawno zaszczepiona, zainfekowana menda przyniosła ze sobą tą zarazę i tak oto 4 następne osoby pozytywne :twisted: . Mnie też sięgnęło i tak tydzień już na kwarantannie. Jedyny plus, przechodzę to bezobjawowo.

_________________
Ganiam hulajnogą,bo lubię świat bez pedałów.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 14:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Kij tam szczepienia.

Kolega mi przed chwilą pisał, że sprawdzał i faktycznie Roksa nie działa....

Jak to teraz, co to teraz...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Ciucma - jak to nie zmienia? Popatrz kto i jak choruje. Fakt chorują też zaszczepieni, ale przebieg jest łagodny za to wielu nieszczepionych po prostu umiera. To taka mała różnica. Koszt leczenia kataru i leczenia specjalistycznego jest zasadniczy. Miller dobrze powiedział - niech niezaszczepieni sami zapłacą za swoje leczenie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 lis 2021, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Odbijając od tematu... Adblue po 1.39 EUR xD jescze 2 centy i się cena wyrówna z ON. (Austria)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 lis 2021, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

zzx z tym łagodnym przebiegiem to też chyba bujda:
W Szpitalu Miejskim w Siemianowicach na 24.11.2021 przebywało 36 osob chorych na Covid, z czego 16 to osoby zaszczepione. Na OIOM było 6 osób, z czego 5 to zaszczepione.

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 27 lis 2021, 16:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Miller dobrze powiedział - niech niezaszczepieni sami zapłacą za swoje leczenie.
Bo nie mają dobrowolnego szczepienia?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 27 lis 2021, 17:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Nie porównuj prywatnego wyjazdu do czynności służbowych.
Na podstawie czego wysnułeś wniosek, że wyjazd osobówką był w celach prywatnych?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3226 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13224 3225 3226 3227 32283468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: