Strona 2618 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12616 2617 2618 2619 26203472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 lip 2019, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Łuun mo kierownicę w skórze, chooj tam, że z Biedronki :mrgreen:
A może mieć nawet z lachy trzmiela lub z mysich cipek... Ma to ma, po co robić z tego zagadnienie?


Post Wysłano: 21 lip 2019, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Lepiej powiedzcie o co chodzi z tą aferą z vario transport :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 21 lip 2019, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

A gdzie ta afera?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 21 lip 2019, 13:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Byłem wczoraj na Master Trucku i z roku na rok coraz więcej patologii :D ale trzeba przyznac postępy bo coraz wiecej "gwiazd" ubiera jakies koszulki z nazwa firmy albo ksywą i jak spotykasz takiego złamanego w pół opartego o koło to szybko wiesz "oooo to ten z tej scanii v8" i gość co cały rok sie spuszcza i montuje "holandie" na krype a o godzinie 21 w sobote jak jest show spi naje*** za autem :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 lip 2019, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
i gość co cały rok sie spuszcza i montuje "holandie" na krype a o godzinie 21 w sobote jak jest show spi naje*** za autem :lol:
To się nazywa "Nie podołał presji środowiska i pękł". Ciśnienie go zniszczyło...


Post Wysłano: 21 lip 2019, 13:54

Dokładnie, miesiąc przygotowań przed, nerwy, stres, chęć pokazania się. Jak już z chłopaka zeszło ciśnienie do bezpiecznik puścił. Każdy musi odreagować :mrgreen:


Post Wysłano: 21 lip 2019, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Gdzieś padł termin "dożynki transportu" i chyba bardzo trafnie określa tę imprezę.
Kilka razy byłem, również w czasach zanim pojawili się samozwańczy celebryci, samochody zrobiły ba mnie w wielu przypadkach duże wrażenie, ale sama atmosfera to nie mój klimat.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 21 lip 2019, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Gdzieś padł termin "dożynki transportu" i chyba bardzo trafnie określa tę imprezę.
Kilka razy byłem, również w czasach zanim pojawili się samozwańczy celebryci, samochody zrobiły ba mnie w wielu przypadkach duże wrażenie, ale sama atmosfera to nie mój klimat.
Mnie najbardziej odstrasza samo dostanie się na teren zlotu, te stanie w korku przez jakieś 2 godz (strzelam, bo tylko raz byłem z żoną autem i nie pamiętam ile odpękaliśmy do wjazdu od centrum Opola). Poza tym sam wiesz po sobie jako kierowca, że większość aut widujesz na drogach i nie masz takiej zajawki na nie żeby jechać i oglądać na zlocie.


Post Wysłano: 21 lip 2019, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Udar z Nasierem sie złapali :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 21 lip 2019, 15:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Organizacja i dojazd to jedno, ale patrząc się z roku na rok, robi się ci raz większy chlew i wchodzenie w odbyt ludziom z zasięgami( tak ładnie określe ludzi istniejących na YT)

W tamtym roku połamały mnie zatoki, byłem tak zdenerwowany :D że babu mogła mi tylko leki podawać i nie pytać o nic....

Patrząc po komentarzach i zdaniu znajomych przestałem potem żałować, że nie pojechałem, w tym roku ogólnie olałem temat zlotu i patrząc z boku, granie na pleyce i picia 2% piwa jabłkowego było lepszą opcją rozrywki.

Obiecałem sobie, że pojadę tą fiaciną jeszcze ostatni raz, jak wytrwa jeszcze rok, albo ja w tym głupim transporcie, poleruje ją na lale i jadę, ale staję gdzie ewidentnie z boku i tylko swoje grono znajomych...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 lip 2019, 15:34

Ja wychodzę z założenia że jadę posiedzieć ze znajomymi przy piwie i grillu, staliśmy obok siebie na 5 ciągników bez żadnych burd, etc. Szczerze to nawet nie widziałem całego zlotu bo nie miałem jakoś ciśnienia żeby łazić jak owsik nie powiem gdzie. :lol:


Post Wysłano: 21 lip 2019, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Udar z Nasierem sie złapali :D
https://www.youtube.com/watch?v=w_i7so2Q3z8 było?


Post Wysłano: 21 lip 2019, 15:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Gdzieś padł termin "dożynki transportu" i chyba bardzo trafnie określa tę imprezę.
No właśnie miałem się pytać jak po dożynkach :D
Właśnie z kumplem zakończyłem rozmowę o tym jak kiedys było jak jeszcze za kawalera się jeździło na teren polibudy a tego co jest teraz. Mówi ze u nas na wsi już teraz mniej bydła jest niż to co tam się odstawia. Towarzystwo naprute. Język gorszy niż na meczu okregowki. I pełno tych zj3bów z yt. Jeszcze pojechał tam pod wieczór z małym dzieckiem to wypadało się ewakuować zaraz bo zaczęli trąbić jak opętani. Masakra



Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 lip 2019, 16:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Właśnie wracam i w sumie to z domu kawałek jednak mam ale dopiero teraz oglądam na grupach FB zdjęcia aut, też jakoś konkretnie nie chodziłem po zlocie, wpadłem żeby zobaczyć się z chłopakami bo w niektórych przypadkach MT to jedyna okazja by się spotkać, wczoraj ludzi masa, więcej niż rok temu bym powiedział, celebryci Ci mniejszego lub większego formatu jak zawsze brandzlowali się czy to w autach czy na swoich prywatnych strefach, no odpust jaki sami znacie, fajnie że mogłem zobaczyć twarze z zeszłego roku lub też nowe i o to chodzi :)

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 21 lip 2019, 16:50

Sam mam małe dziecko, ale dla mnie ktoś kto bierze dziecko które ma mniej niż 5lat na Mt jest nieodpowiedzialny.


Post Wysłano: 21 lip 2019, 17:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Dla mnie 2 ciekawostki z Master Trucka to cała obecna flota Magpol-a na zlocie przerobiona na gaz zeby nie płacic Toll Collecta i wiadomość, że jedna z trucking girl jest w ciąży hue hue :twisted:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 lip 2019, 18:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
było?
Obrazek


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 lip 2019, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Dali sobie po mordzie czy tylko groźne miny??

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 21 lip 2019, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Raczej obydwoje z dystansem i uśmiechem do tego podeszli z tego co widziałem w internetowych relacjach.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 21 lip 2019, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Dla mnie 2 ciekawostki z Master Trucka to cała obecna flota Magpol-a na zlocie przerobiona na gaz zeby nie płacic Toll Collecta i wiadomość, że jedna z trucking girl jest w ciąży hue hue :twisted:
Co ciekawe, bardzo śliski temat z tymi instalacjami gazowymi - w trojmiescie tez zapanowała psychoza i jest firma która montuje ten układ do nowiutkich aut na serwisie. Nikt nie przewidział ze Niemcy znajda na to „bata” i tak tez się stało, miały być „tanie” instalacje za 4000€ i oszczędność do końca 2020 roku, a są mandaty i ostatecznie montaż Tollcollect.

A która to będzie Truckingmother?

_________________
KINGS NEVER DIE


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2618 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12616 2617 2618 2619 26203472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: