Strona 2843 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12841 2842 2843 2844 28453468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 mar 2020, 23:29

Wątpie, że ktokolwiek w obecnej sytuacji rzeczywiście zrobi jakiekolwiek szkolenie.


Post Wysłano: 24 mar 2020, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Wątpie, że ktokolwiek w obecnej sytuacji rzeczywiście zrobi jakiekolwiek szkolenie.

Jarek Ci pokaże jak się robi szkolenie obwodowej komisji wyborczej na narodowej kwarantannie to się zdziwisz :mrgreen:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 0:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Te całe wybory, zbieranie podpisów i inne cuda, to wszystko można by robić przez internet. Co prawda gorzej z kampanią, ale na co trzeba jeszcze łazić po szkołach i remizach, żeby zagłosować, to tego nie wiem.
Już nie mówiąc o dowodach rejestracyjnych i innych urzędowych bzdurach. Może tyle dobrego będzie, że niektórym uświadomi, że w znacznym stopniu można zrezygnować z tradycyjnych metod, a połowę administracji wywalić na ryj lub oddelegować do przydatnych zajęć.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 0:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Cytuj:
Te całe wybory, zbieranie podpisów i inne cuda, to wszystko można by robić przez internet. Co prawda gorzej z kampanią, ale na co trzeba jeszcze łazić po szkołach i remizach, żeby zagłosować, to tego nie wiem.
Już nie mówiąc o dowodach rejestracyjnych i innych urzędowych bzdurach. Może tyle dobrego będzie, że niektórym uświadomi, że w znacznym stopniu można zrezygnować z tradycyjnych metod, a połowę administracji wywalić na ryj lub oddelegować do przydatnych zajęć.
Jutro rejestruje auto przez kuriera,neta i telefon


Post Wysłano: 25 mar 2020, 6:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

No widzisz, a w styczniu i lutym ludzie czekali po kilka godzin, żeby zarejestrować auto, bo się nie dało zrobić prostego formularza online. Aż muszę poszukać, czy u mnie też dotarły takie nowoczesne metody.

Wczoraj czytałem na Facebooku, że UDT zabronił swoim inspektorom jeździć na dozory, jednocześnie nie ma decyzji, na podstawie której można legalnie pracować urządzeniami, którym dozór wyszedł do czasu aż sytuacja się uspokoi.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 7:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Brał ktoś udział w programie Profesjonalni Kierowcy albo to planuje?
https://www.profesjonalnikierowcy.pl/
Ja nie brałem ale znam trenerów. Warto przejąc od nich trochę wiedzy.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 25 mar 2020, 7:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

A znasz szczegóły szkolenia?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 25 mar 2020, 8:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

To sobie pojechałem... Cieszyłem się, że ostatnia zrzutka i do domu, dojechałem do fermy, do której musiałem jeszcze zboczyć z trasy 40 km., a tu...
TEREN SKAŻONY BIOLOGICZNIE
KWARANTANNA WSTĘP WZBRONIONY

Ehhh...

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 25 mar 2020, 9:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Niestety nie znam szczegółów.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 25 mar 2020, 9:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Cytuj:
No widzisz, a w styczniu i lutym ludzie czekali po kilka godzin, żeby zarejestrować auto, bo się nie dało zrobić prostego formularza online. Aż muszę poszukać, czy u mnie też dotarły takie nowoczesne metody.

Wczoraj czytałem na Facebooku, że UDT zabronił swoim inspektorom jeździć na dozory, jednocześnie nie ma decyzji, na podstawie której można legalnie pracować urządzeniami, którym dozór wyszedł do czasu aż sytuacja się uspokoi.

Nie wiem czy coś znajdziesz. Na oficjalnej stronie mojego starostwa nie ma o tym słowa. Dopiero jak napisałem maila to dostałem odpowiedź jak to załatwić. Dodatkowo (podobno) wydłużyli termin na rejestracje do 180 dni.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 12:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Z rejestracją aut to jest cyrk. U mnie na stronie starostwa 0 jakiegokolwiek info, rejestruje się wkładając dokumenty i blachy w kopertę i zostawia w urzędzie, jak coś będzie brakować to będą dzwonić, bo nikt oczywiście nie może sprawdzić od razu. Dwa razy już k**** byłem coś donieść, bo literówka na fakturze, bo coś tam. Aktualnie mam ochotę spalić ten przybytek w piździec. Auto stoi bo blach nie ma, super procedury. 8 kilometrów z buta już dzisiaj zrobiłem...
Cytuj:
Dodatkowo (podobno) wydłużyli termin na rejestracje do 180 dni.
A to jest bardzo ciekawe, ja o niczym takim w wydziale komunikacji nie usłyszałem.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 mar 2020, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

https://ekutno.pl/pl/11_wiadomosci/4265 ... stwie.html#


Tutaj masz info, może nie w każdym starostwie


Post Wysłano: 25 mar 2020, 13:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
8 kilometrów z buta już dzisiaj zrobiłem...
Powinieneś się cieszyć. Widzisz jak nasz polski rząd zadbał o Twój ruch fizyczny a jednocześnie dba o ekosystem. A tak, byś siedział w domu na dupie, przyjechał samochodem, powodował korki na drodze i wprowadzał do atmosfery kolejne gramy szkodliwych związków.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 25 mar 2020, 13:23

Kupiłem niedawno samochód to w urzędzie w Bytomiu trzeba się umówić telefonicznie na rejestrację. Dostajesz termin na przyjście z papierami np w poniedziałek , a na drugi dzień dostajesz jakąś godzinę na odbiór dowodu i tablic.Najlepiej dzwonić do swojego wydziału komunikacji i wszystko powiedzą , bo każdy wuj na swój strój :mrgreen:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
https://ekutno.pl/pl/11_wiadomosci/4265 ... stwie.html#


Tutaj masz info, może nie w każdym starostwie
I to jest tragedia tego kraju. Nigdzie nie może być prostych, precyzyjnych i przejrzystych przepisów. Jedno starostwo wydłuży, inne będzie to miało gdzieś. Jeden wielki burdel, a na stronie urzędów miast, BIPach zero jakichkolwiek informacji...
Cytuj:
Cytuj:
8 kilometrów z buta już dzisiaj zrobiłem...
Powinieneś się cieszyć. Widzisz jak nasz polski rząd zadbał o Twój ruch fizyczny a jednocześnie dba o ekosystem. A tak, byś siedział w domu na dupie, przyjechał samochodem, powodował korki na drodze i wprowadzał do atmosfery kolejne gramy szkodliwych związków.
Już jestem ekologiem czy jeszcze nie? :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 25 mar 2020, 13:54

U mnie nie zarejestrujesz w ogóle na tą chwile, tylko firmy obsługują a reszta odsyłana do domu. W zusie to chociaż mają koperty uszykowane żeby papiery poszykować, w wydziale komunikacji nie mają nic, i stoisz na poczcie godzinę w kolejce za kopertą :x mieszkam w miasteczku 20 tysięcznym, wczoraj wieczorem byłem w monopolowym, dostałem świeże info jak poranne kajzery że są 2 potwierdzone przypadki korony w mieście. Szok taki dostali ludzie że dzisiaj miasteczko jest puste :shock:


Post Wysłano: 25 mar 2020, 14:18

Bo musi być puste. Dziś o północy wprowadzili zakaz wychodzenia, można tylko wyjść do pracy bądź do sklepu.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 14:39

Wiem wiem, problem jest tylko tego typu że gościu był na kwarantannie i chodził sobie przez ten czas do jednego marketu, a przed wczoraj go zawinęli na zakaźny, przez idiote chyba 70 osób jest na kwarantannie i tak załatwił innych palant.
Gościu chyba po 40'stce, temat byl poruszany u dzikiego trenera że z wiekiem powinna iść w parzę odpowiedzialność, no nie dało rady.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 14:56

Takiego cymbała trzeba by dla przykładu publicznie wychlostać. Oczywiście nie przebaczając mu uiszczenie grzywnej w wysokości 30 tysięcy pesos.


Post Wysłano: 25 mar 2020, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
Bo musi być puste. Dziś o północy wprowadzili zakaz wychodzenia, można tylko wyjść do pracy bądź do sklepu.
A nie doczytałem - jak to będzie egzekwowane? Bo póki co kręciłem się trochę po mieście między pracą a różnymi miejscami na mieście i ani radiowozu ani grama strazy miejskiej która kontrolowałaby ludzi nie widzę.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2843 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12841 2842 2843 2844 28453468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: