Strona 3180 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13178 3179 3180 3181 31823472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 cze 2021, 13:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Davo jak będziesz wiedział chociaż jakaś firmę albo od kogo masz to zabierać to mogę pomóc jak coś
Trochę tam się kopało :mrgreen:
Wiem właśnie że tam jeździłeś sporo, ale oni chyba myślą że cała autostradę zrobiła tylko jedna koparka.. :mrgreen:
Dostałem info że koparka stoi na budowie A1 koło Częstochowy.... No mega precyzyjne miejsce zaladunku :lol:
Także będę jeździł chyba i wypatrywał Liebherra z drogi jak się rozwidni tylko, gorzej jak będą dwie takie same innych właścicieli i zwinę nie tą co trzeba... Kabaret czuje :lol:
Tak w zeszłym roku wysłali chłopaka patelnią na budowę obwodnicy Wałbrzycha, z kruszywem dla budimexu. Tyle tylko że wjazd na budowę mógł być na dwóch różnych krańcach miasta i pomiędzy. Podprowadziłem go do głównej siedziby budimexu na budowie i jak wyjeżdżałem dwadzieścia minut później to dalej tam stał... Nie ma to jak duże budowy ...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 27 cze 2021, 13:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie ma co się wysilać w takich przypadkach, bo i tak w 90% wychodzi na to samo jakbyś nic nie robił. Dzwonisz po dwóch godzinach, że nie ma/nie wiesz/pytałeś się już wszystkich łącznie z proboszczem miejscowej parafii i żeby dali numer telefonu do kogoś kto wie.

U mnie chłopaki wozili barierki i inne tego typu żelastwo do Niemiec to podawali kilometr autostrady, względnie koordynaty.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 27 cze 2021, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Korni gratulacje.
Dzięki!

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 27 cze 2021, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Nie ma co się wysilać w takich przypadkach, bo i tak w 90% wychodzi na to samo jakbyś nic nie robił. Dzwonisz po dwóch godzinach, że nie ma/nie wiesz/pytałeś się już wszystkich łącznie z proboszczem miejscowej parafii i żeby dali numer telefonu do kogoś kto wie.

U mnie chłopaki wozili barierki i inne tego typu żelastwo do Niemiec to podawali kilometr autostrady, względnie koordynaty.
Dokładnie tak to powinno wyglądać, mówiłem żeby zalatwili numer telefonu, kilometr, lub pinezke a tu nic, najlepsze jest to że załadunek jest na 5 rano żeby nie było jeszcze korków... Jak ja lubię takie tematy :mrgreen:


Post Wysłano: 27 cze 2021, 16:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

W Mykanowie jak był samolot stoii gąsienica jakiegoś prywaciarza juz dobre 3 tygodnie.
Taka ze 22 tony wagi,może to ta bo to Liebherr właśnie


Post Wysłano: 27 cze 2021, 17:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
W Mykanowie jak był samolot stoii gąsienica jakiegoś prywaciarza juz dobre 3 tygodnie.
Taka ze 22 tony wagi,może to ta bo to Liebherr właśnie
O tototo to właśnie takie cosik, Liebherr 904 ma być to by pasowało, 906 jak wożę to wagowo około 26t wychodzi nawet niewiem czym się różnią bo ja nowy w tematach... :mrgreen:


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Dojeźdzasz do świateł co kiedyś stał samolot,dajesz w lewo na Rudniki,przejedziesz górą wiaduktem nad 1ką i będzie rondo na którym dasz w prawo jak na Drabpol i ona odrazu tam stoii.
Zresztą już z wiaduktu będziesz ją widział.
Czasem nie jedziesz z tym w okolice Miechowa?


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Dojeźdzasz do do świateł co kiedyś stał samolot,dajesz w lewo na Rudniki,przejedziesz górą wiaduktem nad 1ką i będzie rondo na którym dasz w prawo jak na Drabpol i ona odrazu tam stoii.
Zresztą już z wiaduktu będziesz ją widział.
Czasemnie jedziesz z tym w okolice Miechowa?
Bingo to będzie to, dowiedziałem się że ponoć stoi gdzieś w okolicach Drabpolu. Jadę z tym ponoć do Bielska...
Także dzięki LKV Tomek,... cel namierzony 8)


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 327
Lokalizacja: Warszawa

Męcz starego na następny raz o numer do skutku, bo czasami to można jeździć do usranej śmierci. Nieraz przywozi się coś w jedno miejsce a za miesiąc maszyna potrafi stać 10km dalej. Ja to się nigdy nie ruszam bez potwierdzenia przez operatora miejsca załadunku czy rozładunku. :wink:


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

No to widzisz się udało :mrgreen:
Szkoda źe będziesz tak wcześnie bo ja tam 6.40 przejeżdżam do pracy obok właśnie to bym zajechał.
Ogólnie się nie stresuj bo masz tam dużo miejsca i twardo także na załadunek spoko :wink:


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ja tam będę pewnie koło 6 także zanim się rozłożę i załaduje pospinam to pewnie zejdzie do 7...także może się uwidzimy 8)


Post Wysłano: 27 cze 2021, 18:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Fajnie ze udało się choć trochę pomóc :D


Post Wysłano: 27 cze 2021, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:

Tak w zeszłym roku wysłali chłopaka patelnią na budowę obwodnicy Wałbrzycha, z kruszywem dla budimexu. Tyle tylko że wjazd na budowę mógł być na dwóch różnych krańcach miasta i pomiędzy. Podprowadziłem go do głównej siedziby budimexu na budowie i jak wyjeżdżałem dwadzieścia minut później to dalej tam stał... Nie ma to jak duże budowy ...
Ale jakby stawka nie była od frachtu a od godziny ( np 250zl/h) uwierz, że stali by z transparentem by kierowce jak najszybciej rozładować.
U wroga 90% patelni lata na stawce godzinowej i praca idzie każdemu.
Przykładowy cennik dość dużej firmy wynajmującej auta dla budowlanki :
Obrazek

Oczywiście stawka z tabeli to netto + koszt myta jeśli porusza się auto po drodze płatnej.
No i przy tych stawkach nie dziwota, że stać na zmianę pojazdu na nowy po 5-6 latach ...
Może kiedyś doczekam się i u nas jakiejś normalności w tej dziedzinie transportu :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 28 cze 2021, 6:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Cytuj:
W Mykanowie jak był samolot stoii gąsienica jakiegoś prywaciarza juz dobre 3 tygodnie.
Taka ze 22 tony wagi,może to ta bo to Liebherr właśnie
A to już nie ma tam tego serwisu tacho i baru z tym samolotem? Dawno tam nie jechałem a było to dość znane miejsce przez ten samolot


Post Wysłano: 28 cze 2021, 7:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Samolot odleciał a tacho przegięte :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 28 cze 2021, 8:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Myślałem że ten samolot załaduje, ale musiałem się zadowolić tylko gąsienicówką :lol:
Przynajmniej spot zaliczony z Tomkiem 8)


Post Wysłano: 28 cze 2021, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Panowie ktoś się orientuje, czy przejadę bez problemu od A4 przez Trzebinie, Olkusz, Wolbrom do Miechowa?

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 28 cze 2021, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Od Olkusza przez Wolbrom napewno i to dosyć ładna droga tylko góra dół niestety a do Olkusza od Trzebini to może ktoś inny potwierdzi


Post Wysłano: 28 cze 2021, 10:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:

Tak w zeszłym roku wysłali chłopaka patelnią na budowę obwodnicy Wałbrzycha, z kruszywem dla budimexu. Tyle tylko że wjazd na budowę mógł być na dwóch różnych krańcach miasta i pomiędzy. Podprowadziłem go do głównej siedziby budimexu na budowie i jak wyjeżdżałem dwadzieścia minut później to dalej tam stał... Nie ma to jak duże budowy ...
Ale jakby stawka nie była od frachtu a od godziny ( np 250zl/h) uwierz, że stali by z transparentem by kierowce jak najszybciej rozładować.
U wroga 90% patelni lata na stawce godzinowej i praca idzie każdemu.
Przykładowy cennik dość dużej firmy wynajmującej auta dla budowlanki :
Obrazek

Oczywiście stawka z tabeli to netto + koszt myta jeśli porusza się auto po drodze płatnej.
No i przy tych stawkach nie dziwota, że stać na zmianę pojazdu na nowy po 5-6 latach ...
Może kiedyś doczekam się i u nas jakiejś normalności w tej dziedzinie transportu :)
Dopóki będzie tak że co drugi chłop co sprzedał hektar pola i kupił za nie patelnie, bo nie będzie dziada dorabiał to nie liczył bym na taką normalność :mrgreen:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 28 cze 2021, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Cytuj:
Od Olkusza przez Wolbrom napewno i to dosyć ładna droga tylko góra dół niestety a do Olkusza od Trzebini to może ktoś inny potwierdzi
Trzebinia - Olkusz dużym bez problemu, tylko górki i zakręty... Wycieczka.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3180 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13178 3179 3180 3181 31823472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: