Strona 2732 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12730 2731 2732 2733 27343471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 gru 2019, 12:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Wesołych i pogodnych świąt, jak odchodzić to w wielkim stylu..
Skoro niemcy powymieniały co trzeba, a i piszesz że kasa w porządku, to może warto się zastanowić czy nie zostać w tej robocie? Chyba, że te awarie na prawdę są tak częste, że lepiej se dać z tym spokój...


Post Wysłano: 12 gru 2019, 13:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Tak obserwuje tą kwotę jaka rośnie na nowego gruza dla tego Irańczyka i cos mi się zdaje ze jak dalej będzie takie tempo wpłat to koleś wyjedzie nowa eSką \8/ :)
[/quote]

No faktycznie w takim tępie to i na naczepe styknie. Ale czytając wpisy na 40ton to jednoznacznie stwierdzam Polska to piękny kraj tylko ludzie to ..... . Skąd w nas tyle jadu :(

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 12 gru 2019, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Austryjacy ucza sie od Duńczyków.
Wlasnie trzepia na Arnoldzie i za proporczyk/ falbany/półkę itp 200e

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 12 gru 2019, 13:07

Cytuj:
Cytuj:
Wesołych i pogodnych świąt, jak odchodzić to w wielkim stylu..
Skoro niemcy powymieniały co trzeba, a i piszesz że kasa w porządku, to może warto się zastanowić czy nie zostać w tej robocie? Chyba, że te awarie na prawdę są tak częste, że lepiej se dać z tym spokój...
Jestem na wypowiedzeniu tak czy siak od jakiegoś czasu. Miałem jeszcze 2tygodnie pracować i podziękować.


Post Wysłano: 12 gru 2019, 14:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Austryjacy ucza sie od Duńczyków.
Wlasnie trzepia na Arnoldzie i za proporczyk/ falbany/półkę itp 200e
Koniec roku się zbliża i szaleją. Zobaczymy czy po Nowym Roku nadal tak będzie czy znów spokój.

Btw. Austriacy.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 gru 2019, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Cytuj:
No faktycznie. Porównujesz drugi tydzień, kiedy system już działa co ma się nijak do pierwszego dnia, kiedy dopiero zaczął funkcjonować.
Bauer, to Twój Tata informuje, że jest klocek na stacji, z powodu MYTA. Więc to nie ja porównuje, tylko Ty informujesz, na podstawie info od Taty ;)

Wbijta sobie do głowy, że w tym miejscu i za dwa miesiące będzie kibel. Zły projekt, słaba przepustowość, a zapotrzebowanie kilkukrotnie większe. I to nie jest problem tego, że nagle wszyscy myto wymieniają. Smaku dodają kierowcy kręcący 45 pod dystrybutorem, co jest nagminne. Potem można faktycznie dopisywać sobie historie rodem z mchu i paproci co jak i dlaczego. Wpadniesz tam za miesiąc i będzie to samo.

Można się tylko cieszyć, że czeskiego boxa można pobrać w minimum 3 miejscach wlatując A1.

LuksikGL mogłeś zostać celebrytą jak ten Kierowca z Iranu :lol:


Post Wysłano: 12 gru 2019, 14:48

Jutro założę zrzutke na psychiatre dla mnie.. :]


Post Wysłano: 12 gru 2019, 15:40

Cytuj:
razem z spokojną robotą,
Cytuj:
liczba awarii przekroczyła 30
Według mnie to jedno wyklucza drugie :mrgreen:


Post Wysłano: 12 gru 2019, 15:52

Na początku mieli inne podejście.


Post Wysłano: 12 gru 2019, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Nie od dzisiaj wiadomo że nawet najlepsza robota obrzydnie gdy co chwilę będziemy leżeć pod samochodem i zjeżdżać na warsztat.
Przez pół roku na chłodni za awarię mogę uznać czujnik nox oraz srube wbita w oponę. Dla porównania u Henryka przez 8 miesięcy chyba tylko remontu silnika nie przeżyłem, tak to było wszystko co tylko możliwe. Łącznie z pożarem instalacji elektrycznej :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 12 gru 2019, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:

No faktycznie w takim tępie to i na naczepe styknie. Ale czytając wpisy na 40ton to jednoznacznie stwierdzam Polska to piękny kraj tylko ludzie to ..... . Skąd w nas tyle jadu :(
Ja Ci polecę coś dobrego. Przestań czytać komentarze na takich portalach (nie ujmując nic dla 40t,które też śledzę).

Przestań czytać, przestań walczyć z takimi głąbami wydając się w pyskówki w komentarzach. Po prostu olej.
Od razu życie staje się przyjemniejsze. Potwierdzone info :)


Post Wysłano: 12 gru 2019, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Tu zgodzę się z przedmówcą .
"Miej wyj...ne ,a będzie ci dane"


Post Wysłano: 12 gru 2019, 20:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Święta racja, dawno olałem komentarze w internecie i ten cały ludzki debilizm.

Życie naprawdę staje się lepsze 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 12 gru 2019, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Najlepsze jest to że komentujacy chcą rządzić się cudzymi pieniędzmi a zapewne swoich nie potrafią właściwie ogarnąć.

Osobiscie jestem wielkim entuzjastą wszelakich inicjatyw i bardzo im kibicuję.

Jeżeli kogoś stać to niech robi z kasą co chce a jeśli jednocześnie komuś to pomoże to brawo

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 12 gru 2019, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Bardzo fajnie opisał sprawę Tymon (Z. Łomnik). Który nie pierwszy raz zaznacza że ceni sobie 40ton
https://spidersweb.pl/autoblog/internat ... iezarowke/

(ps doszedłem do końca artykułu i odpuściłem komentarze, chociaż na autoblogu nie ma tyle buractwa co na branżowych portalach typu 40t/etransport/itp


Post Wysłano: 12 gru 2019, 20:43
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja to myślę, że tego Internationala wykończyły te słynne podjazdy pod Siewierzem. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 gru 2019, 20:49

Mi się podoba że chłopu pomagają, niech uzbierają nawet tyle złotówek ile ten international miał przejechane kilometrów.
:mrgreen: w innym kraju by go to spotkało, mechanicy rozłożyli by ręce, i powrót do domu pewnie na stopa albo może ktoś by się zlitował i kupił mu te bilety lotnicze.


Post Wysłano: 13 gru 2019, 1:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Tak obserwuje tą kwotę jaka rośnie na nowego gruza dla tego Irańczyka i cos mi się zdaje ze jak dalej będzie takie tempo wpłat to koleś wyjedzie nowa eSką \8/ :)
No faktycznie w takim tępie to i na naczepe styknie. Ale czytając wpisy na 40ton to jednoznacznie stwierdzam Polska to piękny kraj tylko ludzie to ..... . Skąd w nas tyle jadu :(
[/quote]

Mnie tylko zastanawia czy ten Irakijczyk nie wolałby remontu za te 100 tys na ten moment niz dostać współczesnego Łupa zamiast tego Internationala. Całkiem fajna maszyna.
Gdyby to premiumka mu padła w Częstochowie to idę o zakład, że nikt by nawet uwagi nie zwrócił :mrgreen: Także, co by mu nie kupili teraz to już drugi raz akcji nie będzie napewno na współczesnego hebla. Swoją drogą ciekawe jak z dostępnością części do takiego Internationala :D


Post Wysłano: 13 gru 2019, 2:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Jest wiele niewiadomych co do tej ściepy. Sama kwestia zakupu. Przekazania. Zmiany papierów na ładunek (jeśli cokolwiek zagruił). Cos kiedys mi się obiło o uszy ze z Iranu wyjeżdżają tylko transportowcy pod patronatem państwa. Koleś chyba nie jest właścicielem tego auta. Co w kwestii embarga? Dobrze ze sa ludzie którzy bardziej lub mniej interesownie chcą mu pomoc ale niekiedy takie pomoce wyglądają u nas jak dwóch szwagrów przy 3 flaszce snują plany na złoty biznes a na drugi dzień juz na bardziej trzeźwo wychodzi ze więcej z tym będzie zachodu jak to warte

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 13 gru 2019, 3:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Z tego co gadali to jest/ była jego ciężarówka. Żadnego ładunku nie załadował, bo rozładował rodzynki i auto odmówiło posługi :) Z tego, co też gadali, to w tą akcję włączyła się też ambasada irańska, żeby bez problemów wrócił tym zakupionym autem do Iranu.

P.S
Przyznać się, który pomógł/ dołożył?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2732 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12730 2731 2732 2733 27343471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: