Strona 2681 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12679 2680 2681 2682 26833468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 paź 2019, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Panowie, małe pytanko. Jeździ ktoś regularnie na trasie Szczecin - Wrocław? Pytanie brzmi, jest realne, że dolece na 4.5 h taką odległość? Oczywiście jazda non stop do odcięcia i S3.
W sumie zależy z jakiego miejsca w Szczecinie i dokąd we Wrocku.. Poza tym uważam subiektywnie, że w Lubinie lepiej odbić na Prochowice i dalej do Wrocka starą czwórką .
Wg mnie 4.5h ale na zyletki. Trafisz na zmianę w KGHM to Polkowice - Lublin będziesz slimaczył


Post Wysłano: 10 paź 2019, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ze Szczecina startuje z terminalu Orlen, jest to praktycznie przed trasą zamkową, jadąc od strony Stargardu. :wink: Docelowo jadę do Stradomi koło Oleśnicy, ale jeżeli do Wrocka dolece na 4.5 to na dyszke jak polecę, zostaje mi jeszcze godzinka, to z palcem w czterech literach dojadę za Oleśnice z Wrocka. :mrgreen: Też właśnie myślałem jechać potem starą 94, tyle że potem ten dojazd do A8 mnie wkurza w tym Wrocku, bo prosto jest zakaz i prowadzą bokami, fakt droga dobra, ale czasu tam też schodzi... :roll:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 10 paź 2019, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Polkowice - Lublin
Kawał drogi. Dobrze, że chociaż w zupełnie inną stronę niż Szczecin-Wrocław ;)


Post Wysłano: 10 paź 2019, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Z Kołbaskowa do Miękini bez problemu, ale nocą. Za dnia wszystko zależy od Lubina i Polkowic.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 paź 2019, 22:22

Ciekawy wpis mi wpadł w oko na wykopie i tak mi się skojarzyło z tymi włoskimi manewrami Bauer-a :) Niezłe ryzyko, swoją drogą byłeś świadomy, że konsekwencje mogą być aż tak dotkliwie? :) https://www.wykop.pl/ludzie/xspeditor/ (chodzi oczywiście o najnowszy wpis na jego stronie)


Post Wysłano: 10 paź 2019, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Na "policyjnych" parkingach pełno takich co jechali z CMRka pisana na kolanie.

A mandar 4130euro dają też np. za brak upoważnienia leasingu


Post Wysłano: 11 paź 2019, 1:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Ze Szczecina startuje z terminalu Orlen, jest to praktycznie przed trasą zamkową, jadąc od strony Stargardu. :wink: Docelowo jadę do Stradomi koło Oleśnicy, ale jeżeli do Wrocka dolece na 4.5 to na dyszke jak polecę, zostaje mi jeszcze godzinka, to z palcem w czterech literach dojadę za Oleśnice z Wrocka. :mrgreen: Też właśnie myślałem jechać potem starą 94, tyle że potem ten dojazd do A8 mnie wkurza w tym Wrocku, bo prosto jest zakaz i prowadzą bokami, fakt droga dobra, ale czasu tam też schodzi... :roll:
Plan masz ambitny, ale za dnia nie ma szans na takie wyczyny. ;) Nie wiem na ile tam masz odcięcie ale dużo Ci zejdzie na wyjeździe z ZS, a potem masz odcinek Polkowice-Lubin. Pojedziesz starą 4 to też nie pogonisz, potem masz zakaz co mówisz, a jak polecisz na S3-A4 to więcej km i ryzyko, że na A4 coś się sperdoli. ;) Pochwal się jak Ci poszło. :mrgreen:

We Freshu rekord na 9:58 642km przy odcięciu 85. Więcej nie udało mi się zrobić. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 paź 2019, 3:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

675 km w tym załadunek i rozładunek generalnie na 14h pracy się wyrobiłem....
Autostrady w tym tylko 2 godziny więc nawet całkiem po tych kokotach dziś poszło....


Post Wysłano: 11 paź 2019, 3:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Niedługo zaczynam maraton, trzeba zbierać się do roboty. :mrgreen:

Tymczasem Scorpu :lol:
Obrazek

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 paź 2019, 8:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Niezłe ryzyko, swoją drogą byłeś świadomy, że konsekwencje mogą być aż tak dotkliwie?
Szczerze? Nie. Po kilku godzinach stania był to jedyny pomysł jaki wpadł mi do głowy, żeby ruszyć dupę z miejsca po nieudolności Włochów i spedycji. Tą pseudofakturę schowałem głęboko to teczki a wypisałem samą cmrkę. W sumie ładunek nie był opisany, że idzie na ruskich ale ciekaw jestem co byłoby pod spodem, gdyby rozcięli czarną folię ochronną. Miałem farta i tyle.

Damian jak Ci niewiele praknie to ja bym przegiął i dojechał na miejsce, potem wydruk i cześć. Pauza wyjdzie na rozładunku. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 paź 2019, 9:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ja płaciłem osobiście 5570 e w Rovigo. Jeździć przez Brennero, nie stresować się :wink:


Post Wysłano: 11 paź 2019, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Rovigo to legenda jeśli chodzi o Polizia Stradale... :lol:


Post Wysłano: 11 paź 2019, 11:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

po ile te powroty z it na exie do pl że warto tak ryzykować? bo patrze że "normalne" do pl teraz to 80-90centów

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 11 paź 2019, 11:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Jak pewna firma z Olkusza wozi stal z Zawiercia po 0.6 euro to muszą brać droższe powroty..


Post Wysłano: 11 paź 2019, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Plan masz ambitny, ale za dnia nie ma szans na takie wyczyny. ;)
Plan bardzo ambitny.
Ja co prawda nigdy nie mierzyłem czasu na tym odcinku, ale mam dobrze obcykaną trasę z bazy do portu w ZSW.
Oława do A4, potem A/S8, zjazd na lotnisko i do DK94, dalej na Lubin i tam do Polkowic, potem S3 aż do Paprykarzewa i dalej do Świnoujścia.
Nocą wychodzi jakieś 6g20m
Z tym że od momentu wjazdu z S3 na S3/S6 mam jeszcze równo 100 km do portu (więc jakieś 1g20m). A wcześniej jeszcze muszę dojechać z Oławy do A/S8 i tam bodajże też mi godzina schodzi. Więc w teorii 4g30m na trasę ZS-DW powinno starczyć. No ale jak wszyscy tu piszemy: może zaślimaczyć między Lubinem a Polkowicami.

@Ociu nie zgadzam się z tym, że stara czwórka jest gorsza niż S3 do Legnicy i potem A4. Raz, że jest krócej, a dwa to że ruch jest o wiele mniejszy. Jak się ma dobre info z yanosika/CB to można zapinać na odcince. Jedyne miejsce gdzie może nas na parę minut wstrzymać to te poronione światła w Środzie Śląskiej, no i czasem w godzinach szczytu można się toczyć do ronda przed Leśnicą.

Nie mam w domu kajetu gdzie piszę kilometry i godziny, ale teraz w nocy z Niedzieli na Poniedziałek będę zapinał tamtędy to zobaczę w kajet ile mi zajmowała trasa i obadam ile zajmuje przez A4/Legnica/S3.

Jak Semis pisał: z ZSW na 4g25m dolatujesz na Orlen z Polkowicach, a Węzeł S6/10 w Szczecinie jest na oko 80km bliżej.

Niemniej też jestem ciekaw tego eksperymentu :) Po mojemu się nie uda, ale obadamy i trzymam kciuki :)
Cytuj:
Damian jak Ci niewiele praknie to ja bym przegiął i dojechał na miejsce, potem wydruk i cześć. Pauza wyjdzie na rozładunku. :D
I ja uważam tak samo. Jak się ma dwa wydruki na miesiąc, albo żadnego to nie ma strachu że Cię przy kontroli wezmą za recydywę.
Opiszesz ładnie, że nie znalazłeś bezpiecznego parkingu z możliwością zaparkowania z ADR, i że "nie stworzyło to zagrożenia w ruchu drogowym" et voila.


Post Wysłano: 11 paź 2019, 15:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Póki co panowie wstępny werdykt taki, że wyjechałem z bazy, miejscowość Szarlej k/ Inowrocławia, załadowałem w Szczecinie na Gdańskiej 34 i na 8:53 dojechałem do Środy Śląskiej przed wspomniane wyżej poronione światła (kręcę krótką pauze na pasie wyłączonym z ruchu, po prawo mam jakąś firmę z chyba dachówkami), pokonując przy tym 651,6 km. :mrgreen: Ogólnie zostało mi jeszcze 1:07 jazdy na dyszke i zobaczymy ile przegne z dojazdem do Stradomi. :D

P. S. Jeżeli chodzi o wyjazd ze Szczecina, to właśnie do tego miejsca gdzie stoję, dojechałem na 4:27. Lubin i Polkowice sporo przytrzymały...

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 paź 2019, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Całe forum sie trzesie czy gośc da rade, napięcie jak w ostatnim odcinku Polskich Trakersów :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 paź 2019, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Jak Ty mnie zaymponowałeś w tej chwyly Damian! Masz szansę startować do jakiegoś nowego programu w TV. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 paź 2019, 16:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Całe forum sie trzesie czy gośc da rade, napięcie jak w ostatnim odcinku Polskich Trakersów :lol:
Ale musisz to przeczytać głosem lektora z TVN Turbo (Uwaga Pirat, Megatransporty, etc). No i musiałby mieć na trasie problem ze szybkozłączką :)


Post Wysłano: 11 paź 2019, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Nic tylko iść na kastinga. :mrgreen: :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2681 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12679 2680 2681 2682 26833468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: