Strona 2483 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12481 2482 2483 2484 24853468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lut 2019, 3:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Jak by miał auto na małych kolkach wiele bym sie nie zastanawiał nad współpraca z Kornelem. Ale jak kiedyś będziecie mieli robotę na męskie ciezarowka a nie z kolkami od Matchboxa to dzwon :) bede pierwszy. Ale coz. Wielu narzeka na LKW Walter a ja dla nich jeżdzę i sobie chwale. (Choc w Walterku duże znaczenie ma kierunek i dział w którym się jezdzi. Zasada jedna, byle dalej od Polski ;)) To samo z R. Dla jednych sufit dla innych podłoga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tam sądzę ze najlepiej to samemu organizować w oparciu o bezpośrednich klientów ale co ja tam mogę wiedzieć. Nie mam umowy ze spedycja która wiąże mi ręce i przycina 0.2e za km. Bardzo chciałbym uwierzyć w dobroć Waltera aczkolwiek radziłbym doczytać umowę :wink:


Post Wysłano: 16 lut 2019, 4:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No cóż z Walterem nie mam żadnej umowy :) moge w kazdej chwili powiedziec jak Pezet, Na Na Na Nara. Wiadomo ze najlepiej miec robote z pierwszej ręki. Próbowałem tego myku. To dobrze ze Walter mnie wziął dwa lata temu pod swoje skrzydła bo bym dzisiaj mógł co najwyżej dyskutować o tym ile kierowcy zarabiją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 lut 2019, 7:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
jazdy dla "R" nie ma co żałować - śmieszy mnie tylko jedno jak rozmawiałem z kierowcą jeżdżącym dla waszej firmy co płakał że adblue drogie.... :D się zarabia i nie stać by kupić do pełna?????? :lol:
Kierowcą?
Z pewnością nie spotkałeś naszego kierowcy.
Wielokrotnie próbowałem tłumaczyć różnicę między spółkami w grupie ale sam widzisz, że nie dociera.
Cytuj:
tak naprawdę wkurza mnie i nie tylko mnie że rozpychacie się łokciami wszędzie gdzie jesteście - tak jakby poza waszą firma nic nie istniało - nic bardziej mylnego.
Mnie też wkurza, że ludziki nie mające pojęcia o mnie, oceniają moje działania przez pryzmat stereotypów.
widzisz dociera czy nie dociera - przyjeżdża gościu z fasonem do firmy ciągnikiem z naczepą z logiem "R", włazi do magazynu jak do obory głośno meldując "jestem z "R" gdzie mam się podstawić, jak usłyszy informację "chwilkę zaraz będziemy rozmawiać" to jest od razu sfochowany i to widać bardzo ale to bardzo niezadowolony, nie zwraca uwagi że inni kierowcy też czekają by się załadować, czy odebrać dokumenty czy nawet o coś zapytać - widzisz gdy jesteś w firmie codziennie to patrzysz na wiele rzeczy z zupełnie innej perspektywy, a tu sytuacje z "R" powtarzają się regularnie i to nie tylko w tej konkretnej firmie. kolejna sytuacja "R" ma "swoje rampy" takie umowne z różnych względów i to właśnie pod tymi rampami jest najwięcej oleju nalane w miejscach gdzie są silniki.
dla mnie ktoś kto ma opisaną naczepę i ciągnik w konkretne barwy to reprezentuje te firmę na zewnątrz i powinien stosować się do zasad jakie obowiązują w firmie (mam nadzieję że takie są), a nie demonstrować wszystkim dookoła że jest pępkiem świata jak nie przymierzając pewna partia polityczna.

nie znam cię i nie mam zamiaru ciebie oceniać jednak na tym forum bardzo wyraźnie "zaznaczyłeś " swoją obecność poprzez firmę "R"
Cytuj:
Cytuj:
tak naprawdę wkurza mnie i nie tylko mnie że rozpychacie się łokciami wszędzie gdzie jesteście - tak jakby poza waszą firma nic nie istniało - nic bardziej mylnego.

No jasne ze nie, jest jeszcze UDAR ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
osobiście nie korzystałem.
poza sponsorami panów N i T jest jeszcze kilka fajnych firm które również sa bardzo dobre, mają tylko słabszy marketing by przyciągnąć większą liczbę łosi.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Ostatnio zmieniony 16 lut 2019, 18:58 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.
Fajnie cytujesz. Tak nie za dobrze nie za źle. Tak pryma sort. A tak serio, weź to popraw.


Post Wysłano: 16 lut 2019, 9:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Efekt skali. Na 10 idiotów (bo Ci niestety na Świecie maja przewagę liczebną) trafisz jednego spoko gościa z R. Przy takiej ilosci sprzetu nie da sie miec wszystkich kierowcow na wysokim poziomie kultury czy higieny osobistej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 lut 2019, 10:47

Ja jestem za zzx-em, wczoraj pojechaliśmy umyć klamota przed wyjazdem z prezesem, na miejscu czekała już elita transportu z R. Na odchodne wysłali przedstawiciela, podszedł, powiedział, że takie ładne auto a spierdzielone po czym dumny z siebie wrócił do klamota. :D


Post Wysłano: 16 lut 2019, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
nie znam cię i nie mam zamiaru ciebie oceniać
Na tym zakończ proszę przypisywanie do mnie win całego świata.
Następnym razem jak będziesz wywoływał "R" w odniesieniu do mnie to podawaj konkrety(nazwiska, rejestracje itd.).

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 16 lut 2019, 14:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

wydawało by się że coś o RODO powinieneś wiedzieć - ale pewnie tylko mi sie wydawało, a może zapomniałem :D ..

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 16 lut 2019, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Na pługach latacie z tacho, czy out?
Zależy od dniówki bo czesto jak mam łączoną robote z innymi to normalnie na tacho sie jeździ, zeby nie mieszać a jak jest tylko odsniezanie to OUT i spokój

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 lut 2019, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Czy to nie jest to stare przysłowie, że ładna miska jeść nie daje ?
#gownoburza :mrgreen:


Post Wysłano: 16 lut 2019, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Czy to nie jest to stare przysłowie, że ładna miska jeść nie daje ?
#gownoburza :mrgreen:
No bo jak ty łykasz jak pelikan kombinerki to co pieprzy internetowa gwiazda pokroju Udarowych braci syjamskich - to powodzenia w szukaniu dalej prowokacji ;-)

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 16 lut 2019, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Czy to nie jest to stare przysłowie, że ładna miska jeść nie daje ?
#gownoburza :mrgreen:
Nie do końca. Obecnie internet dziwnie złączył się z branżą transportową i w mediach można kreować kierowców lub ich [wycenzurowano] z piedestałów. Niedługo w CV aplikujący do firmy będzie podawał link do swojego fanpejdża...

PS: Ktoś mógłby jej napisać że znalazłabym pisze się razem :)


Post Wysłano: 16 lut 2019, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

No to w skrocie opowiedz co gwiazda miala na mysli


Post Wysłano: 16 lut 2019, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
No to w skrocie opowiedz co gwiazda miala na mysli
Nie mam pojęcia. Nie śledzę takich ludzi bo najzwyczajniej szkoda mi mojego transferu i czasu :)
Ogólnie Ci ludzie są z d*py wzięci i po paru miesiącach posiadania PJ typu C+E pozjadali już wszelkie rozumy...
Degeneracja postępuje równomiernie wraz z ilością lajków jakie zbierają na swoich profilach.
Dobry przykład był niedawno, gdy ekipa dzangłery zatrudniła jakąś medialną białogłowę. A ta po krótkim okresie czasu pokazała że praca ją męczy bo ona bardziej nastawiała się na selfiaczki w sieci...


Post Wysłano: 16 lut 2019, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

W pewnej firmie z okolic miasta, które słynie z lotniska była ostatnio delegacja kierowców z Filipin.
Przeszli test umiejętności kilku przejechało 2-3 km do najbliższego ronda, reszta objechała plac na bazie i cofnęli w rajkę. Zdali chyba wszyscy :P . Podobno 3 wyraziło zainteresowanie pracą :mrgreen:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 16 lut 2019, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Wczoraj w Hamburgu było nowe Volvo na blachach W coś tam cos tam i kierowca po karnacji i tobołach wyglądający na Filipińczyka. Robił zakończenie w tacho i tak się zastanawiałem czy jest och macierzysty język do wyboru :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 lut 2019, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2018, 22:29
Posty: 6
Lokalizacja: SH

Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo nie lubicie kierowców z Rabena? Mam z nimi styczność codziennie i większość z nich to na prawdę równi goście. Za to nie jedno mógłbym powiedzieć o kierowcach jeżdżących dla FMu czy Tesco, ale nie będę - wszędzie trafiają się czarne owce :wink:

_________________
RLP - D45


Post Wysłano: 16 lut 2019, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Tesco
Był tu swego czasu taki jeden, teraz jest sławnym jutuberem... :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 16 lut 2019, 23:09

Co do wszelkich spedycji i roboty z pierwszej ręki to mogę wypowiedzieć się jako klient, aktualnie prowadzę firmę, która głównie zajmuje się handlem mam własny transport ale często korzystam z usług spedycji. Wybieram spedycje z kilku powodów:
-mam możliwość kontroli gdzie znajduje się mój towar
-dobry kontakt z firmą pod względem tel. e-mail itp.
-możliwość natychmiastowego podstawienia auta
-jedna zbiorowa faktura za cały miesiąc
-co do ceny jest drożej ale powyższe punkty to rekompensują

Jeszcze w tamtym roku przerabiałem firmy transportowe ale zrezygnowałem poziom obsługi był za niski. Nie chodzi tutaj o to że coś dojechało za późno czy kierowca coś źle robił, rozchodziło się o biurową część roboty. Głupie przesłanie oferty okazywało się dla niektórych za trudne, najgorsze były sytuacje gdzie ktoś zapewniał mnie że wspomniana oferta będzie w przeciągu godziny, a ja nie mam jej do dziś. Monitorowanie transportu to pojęcie, którego nie zna większość firm transportowych, mi przykładowo wygodniej jest sprawdzić na stronie spedycji czy towar już załadowany itp. niż wydzwaniać do kierowcy, który ma milion innych spraw na głowie.


Post Wysłano: 16 lut 2019, 23:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Niech sobie tam nagrywa ale podoba mi się jak jedzie po tej firmie od starych Scanii a wcześniej mówił ze zarabia tam takie pieniądze ze nie jeden na międzynarodowce by pozazdrościl :lol:
Kurde po co tam bez sensu gadać nie rozumiem
Teraz chyba jeździ w najlepszej firmie w swojej karierze


Post Wysłano: 17 lut 2019, 3:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Co do wszelkich spedycji i roboty z pierwszej ręki to mogę wypowiedzieć się jako klient, aktualnie prowadzę firmę, która głównie zajmuje się handlem mam własny transport ale często korzystam z usług spedycji. Wybieram spedycje z kilku powodów:
-mam możliwość kontroli gdzie znajduje się mój towar
-dobry kontakt z firmą pod względem tel. e-mail itp.
-możliwość natychmiastowego podstawienia auta
-jedna zbiorowa faktura za cały miesiąc
-co do ceny jest drożej ale powyższe punkty to rekompensują

Jeszcze w tamtym roku przerabiałem firmy transportowe ale zrezygnowałem poziom obsługi był za niski. Nie chodzi tutaj o to że coś dojechało za późno czy kierowca coś źle robił, rozchodziło się o biurową część roboty. Głupie przesłanie oferty okazywało się dla niektórych za trudne, najgorsze były sytuacje gdzie ktoś zapewniał mnie że wspomniana oferta będzie w przeciągu godziny, a ja nie mam jej do dziś. Monitorowanie transportu to pojęcie, którego nie zna większość firm transportowych, mi przykładowo wygodniej jest sprawdzić na stronie spedycji czy towar już załadowany itp. niż wydzwaniać do kierowcy, który ma milion innych spraw na głowie.
Nie wiem jakie towary wozisz ale w moim przypadku lepiej jest zaangażować przewoźnika ponieważ kompetencje ludzi którzy pracują w spedycjach niestety są niskie przez co kontakt jest ciężki a i mocno polemizował bym z informacją odnośnie usługi. Jedyne z czym się zgodzę to wyceny, lecz trudno się dziwić gdyż mały przewoźnik nie ma handlowca który zajmuje się tylko tym. Pamietajmy ze finalnie i tak usługę wykonuje przewoźnik.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2483 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12481 2482 2483 2484 24853468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: