Strona 2482 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12480 2481 2482 2483 24843472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lut 2019, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2017, 14:53
Posty: 75

Ooo w Czachorowie u Mroza? Mój stały temat, praktycznie codziennie tam jestem. Ja dzisiaj urlop miałem także weekend od czwartku [emoji106]

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 lut 2019, 19:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Marcinku nie szanujesz się, w aucie śpisz, jesz, gotujesz, dziot krajowy bez ambicji jesteś :mrgreen:

Serio mówiąc to też często śpię pod Wrocławiem, jak mam zjeżdżać wsiadać w parcha, potem do domu, potem zaś w parcha, zaś do auta....

To lepiej przydziadować.
Tak to już lekko 3h wycięte że snu.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 lut 2019, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Edit. Kurła niedoczytanem ze chcesz jutuberow. Ja jestem instagramowy ;)
Po takiej reklamie to już dorzuć tego linka. :wink:

Co do spania w aucie blisko domu, to ja wychodzę z założenia że nawet jedenastka to za mało. W obecnej firmie gdy zjeżdżam to przeważnie kończę w granicach 16ej, czasem wczesniej a ruszam dopiero rano następnego dnia. Tak samo jak wracam skądś daleka i mam rozładunek koło domu, to nie fatyguje się na szybką 9kę. Po drodze wolę wyspać się na jakiejś sprawdzonej pompie, po rozładunku zjeżdżam na bazę koło południa i cieszę się dniem.
Kiedyś pytalem jakie są plany, ale po tym jak kolejny raz szef powiedział mi, że "to ja jestem kierowcą i zarządzam swoim czasem pracy" przestałem słuchać nawet firmowej dyspozytorki, chce to jadę przez dom, a jak mam swoje widzimisie to jadę od razu dalej.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 15 lut 2019, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Regularny sen to połowa sukcesu, od momentu zmiany pracy wstaje w godzinach 4-5 i jest bardzo spoko bo smigam cały dzien i o 22 do spania, cały tydzień moge tak skakać a w czasie akcji zima to czasami pauza 9 h nie wyjdzie a z auta [wycenzurowano]*** trzeba bo zmiennik czeka :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 15 lut 2019, 20:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Na pługach latacie z tacho, czy out?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 lut 2019, 22:21
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Po takiej reklamie to już dorzuć tego linka. :wink:
DanielR620 :x


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 15 lut 2019, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Według wszelakich planów, dziś ostatnia nocka w obecnej firmie.
Od przyszłego tygodnia trzeba zacząć poszukiwania nowego pracodawcy.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 lut 2019, 22:35

Pochwal się co się odpierwiastkowało. :roll:


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Sam wielokrotnie nie nocuje w domu a w aucie w promieniu 40km. Raz, że wysypiam się dużo lepiej na materacu w DAFie niż swoim czy mojej kobity łózku a dwa czasem robota tego wymaga. Nie raz się ze mnie nabijali a potem ja byłem w domu w piątek w południe a inni wracali w sobotę bo im brakło godzin, wjechali w najgorsze korki i musieli dodatkową 9tkę kręcić w budzie. Ale każdy swój rozum ma i niech robi tak jak mu pasuje.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:04

Cytuj:
Według wszelakich planów, dziś ostatnia nocka w obecnej firmie.
Od przyszłego tygodnia trzeba zacząć poszukiwania nowego pracodawcy.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Jeżeli nie masz nic konkretnego na oku wrzuć swoje ogłoszenie np. na etransporcie. Może akurat odezwie się ktoś kto przedstawi warunki współpracy , które Cię zainteresują.


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Nie raz się ze mnie nabijali a potem ja byłem w domu w piątek w południe a inni wracali w sobotę bo im brakło godzin, wjechali w najgorsze korki i musieli dodatkową 9tkę kręcić w budzie. Ale każdy swój rozum ma i niech robi tak jak mu pasuje.
Pokrętna logika.
Spanie w aucie powoduje potem mniej korków na drodze?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:06

Korni przecież jak śpisz to w korku nie jedziesz :wink:


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

logika wcale nie taka pokrętna jak by to zza biurka wyglądało.
po co walczyć na siłę i jechać jak można na spokojnie zaplanować pauzę (nawet 40 km od domu) i później wcześniej skończyć.
nie wszyscy jeżdżą dla "R" by przyjeżdżać pod magazyn na 8 ( w największe korki) mimo że awizacja jest na 10 czy 12.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Nie. Ale wykręcenie np 17h pod rampą bo jednak załadunek się przedłużył i ruszenie z czystym kontem niż zrobienie nocki w domu, dojechanie drugiego dnia 40km i odstanie 5h na załadunku sprawiają, że jestem o te parę godzin szybciej na rozładunku, potem załadunek powrotu a wtedy zdarza się, że newralgiczne miejsca na powrocie przejeżdżasz w godzinach gdzie jest luz i okazuje się, że jestem wcześniej w domu na weekend a innym tych kilku godzin brakuje i śpią dodatkowa.nockę 2-3h jazdy od domu.

Ps. Sprawa o korkach to tylko jeden z przykładów, gdzie po prostu pauza nie w domu a na miejscu załadunku czy rozładunku ma sens. Zamiast spać dodatkową nockę w aucie wolę wykorzystać resztę piątku ewentualnie od rana w sobotę pogrzebać coś koło domu czy przy aucie.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Widocznie źle zrozumiałem wcześniejsze posty m.in. Ocia, który dodatkowo dojeżdża osobówką.
Bo jeśli odpoczynek w niekorzystnym dziś miejscu ma przynieść korzyść za dwa dni, to popieram tok myślenia.
Cytuj:
logika wcale nie taka pokrętna jak by to zza biurka wyglądało
Może w Twoim wieku ma się już problemy z pamięcią, ale mnie one nie dotyczą :wink:
Cytuj:
po co walczyć na siłę i jechać jak można na spokojnie zaplanować pauzę (nawet 40 km od domu) i później wcześniej skończyć.
Częściej mam styczność z takimi, którym odbiera siły tuż za, lub tuż przed Nysą Łużycką.

Cytuj:
nie wszyscy jeżdżą dla "R" by przyjeżdżać pod magazyn na 8 ( w największe korki) mimo że awizacja jest na 10 czy 12.
Nie wiem po co prowokujesz, ale Ci co nie jeżdżą, to mogą tylko żałować.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 15 lut 2019, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

wiążę "supełki " to i pamięć mam.

być może na tej rzece sa jakieś tamy i nie puszczają dzielnych szoferów co chcą naciągnąć dietę.

jazdy dla "R" nie ma co żałować - śmieszy mnie tylko jedno jak rozmawiałem z kierowcą jeżdżącym dla waszej firmy co płakał że adblue drogie.... :D się zarabia i nie stać by kupić do pełna?????? :lol:

tak naprawdę wkurza mnie i nie tylko mnie że rozpychacie się łokciami wszędzie gdzie jesteście - tak jakby poza waszą firma nic nie istniało - nic bardziej mylnego.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 16 lut 2019, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
być może na tej rzece sa jakieś tamy i nie puszczają dzielnych szoferów co chcą naciągnąć dietę.
Właśnie tam spotykam takich co naciągają :wink:
Cytuj:
jazdy dla "R" nie ma co żałować - śmieszy mnie tylko jedno jak rozmawiałem z kierowcą jeżdżącym dla waszej firmy co płakał że adblue drogie.... :D się zarabia i nie stać by kupić do pełna?????? :lol:
Kierowcą?
Z pewnością nie spotkałeś naszego kierowcy.
Wielokrotnie próbowałem tłumaczyć różnicę między spółkami w grupie ale sam widzisz, że nie dociera.
Cytuj:
tak naprawdę wkurza mnie i nie tylko mnie że rozpychacie się łokciami wszędzie gdzie jesteście - tak jakby poza waszą firma nic nie istniało - nic bardziej mylnego.
Mnie też wkurza, że ludziki nie mające pojęcia o mnie, oceniają moje działania przez pryzmat stereotypów.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 16 lut 2019, 0:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
tak naprawdę wkurza mnie i nie tylko mnie że rozpychacie się łokciami wszędzie gdzie jesteście - tak jakby poza waszą firma nic nie istniało - nic bardziej mylnego.

No jasne ze nie, jest jeszcze UDAR ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 16 lut 2019, 1:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jak by miał auto na małych kolkach wiele bym sie nie zastanawiał nad współpraca z Kornelem. Ale jak kiedyś będziecie mieli robotę na męskie ciezarowka a nie z kolkami od Matchboxa to dzwon :) bede pierwszy. Ale coz. Wielu narzeka na LKW Walter a ja dla nich jeżdzę i sobie chwale. (Choc w Walterku duże znaczenie ma kierunek i dział w którym się jezdzi. Zasada jedna, byle dalej od Polski ;)) To samo z R. Dla jednych sufit dla innych podłoga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 lut 2019, 2:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Cytuj:
Pochwal się co się odpierwiastkowało. :roll:
Pisałem już wcześniej. Prezes doszedł do wniosku, że troche inaczej wyobrażał sobie miedzynarodówke i po prostu z niej zrezygnował.
Dla mnie szkoda, bo pieniądze nie były złe, atmosfera w firmie jak najbardziej na plus.

Dziewięć złotych, dzięki za info. Wrzucę ogłoszenie w tygodniu i może coś się trafi.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2482 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12480 2481 2482 2483 24843472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: