Strona 3167 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13165 3166 3167 3168 31693471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2021, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

To na cholerę napędzać tę spiralę? Mało już tabletów, laptoptów, quadów, jeszcze trzeba dołożyć tira? Przecież to nie dzieci robią, tylko ich starzy, chrzestni, wujkowie, dziadkowie i inne ciotki. Ludziom odbija na punkcie "wyjątkowości" ich brajanów. To i tak dobrze, że mimo protestów mamusiek obowiązuje jakiś jeden krój stroju komunijnego, bo dopiero byłby odpust.
Fakt, młody niewiele winny temu, że ma chrzestnego dzbana.

Nie wiem w sumie czemu komentuje coś, co mnie g**** interesuje :D


Post Wysłano: 20 maja 2021, 23:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Ten cały kubus to tez dobrze odklejony. Pruje się o uj wie co a sam foto udostępnił jako publiczne na swoim fb, nie wiem czy wie ale w regulaminie jest cos takiego ze jak cos dodajesz to jest to już częścią fb i może srać żarem i nic nie zrobi. Polecam profil „Udostępniam fotki ludzi” - ile już tam afer było i to bez zamazywania autora czy twarz. Na żywca koleś wkleja i uja mu robią.

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 maja 2021, 8:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Czemu taka pewność że za tym stoi dżanglera ? A może np ja prowadze ten profil albo jakiś inny influencer co jezdzi wywrotką? :D
Tyle pytań a odpowiedzi brak :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 maja 2021, 17:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Gdzie takie akcje? Bo ja bez fejsbuka :(
"Pan pracuje w Mini Mini? Bo bajki Pan opowiada."
Cytuj:
Nie lubię Kuby zbytnio, ale nie przesadzacie?
Ale dlaczego przesadzamy? Zrobiliśmy coś złego?
Cytuj:
Dziecko miało marzenie, że chce se tirem do kościoła pojechać czy żeby stał pod kościołem, chrzestny zorganizował i o to wielka afera? Czy może jest jakiś ból czterech liter, zazdrość czy wrogość do tego, że to od Adarowca auto pojechało?
Jeśli mój chrześniak baź synek chciał żeby tirem jechać zrobiłbym to samo co Kubuś.

A czemu tylko tirem. Na kolejny rok może pojedźmy traktorem, amfibią, a może maszyną do układania masy asfaltowej. I w tym tkwi sedno problemu, któremu poświęcony był post. Robieniem cyrku z komunii. Wiele razy padały tu słowa, że świat schodzi na psy, że normalności coraz mniej, a czym jest jakiś przejazdy tirem na komunię? Jakby Twój chrześniak był zapalonym miłośnikiem Bizona, to też byś go zawiózł kombajnem pod kościół? I tir i kombajn nie mają nic wspólnego z tym świętem.
Cytuj:
Jak tiry na wesela jadą i trąbią przez osiem miejscowości to nikt nie hejtuje...
A kiedy jadą tiry na weselach? Kiedy żeni się kierowca ciężarówki i koledzy z firmy czy znajomi będącymi kierowcami chcą uczcić w specjalny sposób to święto, ale w przypadku wesela czy pogrzebu kierowcy ma to jakiś sens, bo jest coś wspólnego z osobą, która to święto obchodzi (o ile pogrzeb można nazwać świętem).

Cytuj:
A największym hipokrytą okazał się ten cały dżangłera w tym temacie. ;)
Jeśli wysuwasz tak dobitne oskarżenie to wypada mieć jakiś dowód na to, że to dżangłera prowadzi profil Asfaltowych Celebrytów. Na chwilę obecną, to puste słowa, no chyba, że posiadasz jakieś pewne info, to możesz się pochwalić.

Moim zdaniem, to winni całego zamieszania są dorośli, a nie dziecko. To dorośli decydują o przebiegu imprezy, więc jeśli się zgodzili, na takie rzeczy to oni ponoszą odpowiedzialność, nie dziecko. Mimo, że śmieszą mnie takie cyrki z komunii to dobrze, jestem wyrozumiały i ok ich sprawa. Ale po co robić zdjęcia i wrzucać je publicznie, a potem mieć pretensje do społeczeństwa, bo mają odmienne zdanie na ten temat lub merytorycznie krytykują. Zaraz ktoś powie, że to ich prywatna sprawa. A i owszem prywatna sprawa, dopóki się nie obnoszą z tym publicznie.

Mam pewne zdanie na ten temat, aczkolwiek mogę się mylić. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że była to tylko i wyłącznie pokazówka przed publiką i rodziną, jakim to nowym tirem się ów celebryta obwozi. Nowy Mercedes, bez lusterek, tablety i inne bajery, a co niech zzielenieją z zazdrości. Zrobimy foteczkę, wstawimy, będzie lans. A tu kwas. A już szczytem frajerstwa to jest chowanie się jednego i drugiego celebryty za dzieckiem. Zamiast zobaczyć i bić się w piersi, że przez głupotę dorosłych dzieciak, będzie miał być może piekło w szkole, to dymią na internetach, że szczują dziecko. Jak matka z ojcem wybiorą imię rodem z american high school, to kto robi krzywdę temu dziecku? Ten co ma ubaw z imienia czy rodzice, co wpadli na tak durny pomysł i nazwali swoje imię niczym groźną chorobę czy środek do czystości w domu?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 21 maja 2021, 17:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Panie Kierowniku ,czy przypadkiem pan żeś nie jechał w strone stolicy dzisiaj w godzinach porannych ?
Jeśli niebieska Kania z małą patelenką, to pewnie ja.
Ćwiczymy tamte rejony dość regularnie.

Co do komunii, to mój syn miał w tamtym roku, a tym ma "powtórkę" - nie wiem po co to, i na co to komu. Tzn wiem, żeby było za co wyszarpać kasę.
Moja żona ogarnia ten temat, i mówi że tym mamusiom, to niektórym wali na dekiel. Awantura o wszystko, o styl ubioru, o wystrój kościoła, jedna wymyśliła że nauczycieli będzie zapraszać na uroczystość, zrzutki, daniny, presenty, podziękowania dla obcych ludzi...
Mają grupę na messengerze, i tam się żrą publicznie, a potem jedna do drugiej dzwoni, i komentuje awanturę :).

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 21 maja 2021, 18:01 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 21 maja 2021, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Miło było sie popsztykać z Tkaczykiem na fejsiku. Dla mnie żenada. Ktoś tu dokładnie napisał to co ja. Ze jak by chciał pojechać na świni to też by mu pozwolili? Śmiech na sali...

Z rzeczy przyjemniejszych to Actros bardzo fajne auto. Świetna kabina. Kopa też ma tylko trzeba mu zrzucić bieg w dół i idzie. Skrzynia działa poprawnie ale troche wolno przerzuca biegi. Spalanie 25 litrów.

Z minusów lusterka. Na to nie ma usprawiedliwienia. Czujnik deszczu jest tak czuły ze przy lekkiej mżawce wycieraczki pracują na ciągłym. Sterowanie klimatyzacja. Wybieramy temp i obroty nawiewu. A kilma w pewnym momencie bez zmiany temp grzeje a raz chłodzi. Brakuje trybu auto ktory by sam utrzymywał temp w kabinie. I drobnostka w postacie miejsca na butelke na prawo od nogi prawej. Jak sie wsadzi tam butelke to mozna sie potknąć o nia wychodząc zza kierownicy na srodek kabiny.


Post Wysłano: 21 maja 2021, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Cytuj:
Cytuj:
Panie Kierowniku ,czy przypadkiem pan żeś nie jechał w strone stolicy dzisiaj w godzinach porannych ?
Jeśli niebieska Kania z małą patelenką, to pewnie ja.
Ćwiczymy tamte rejony dość regularnie.
Dziś za to się chyba mijaliśmy rano na dk19 koło Niedrzwicy. Ja leciałem zielonym MP4 z beczka do asfaltu


Post Wysłano: 21 maja 2021, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

To znów ja. Za bardzo rozpoznawalna ta Kania.

Byliśmy na budowie tej Ski na Lublin. Na tym koniec, na dużych budowach nie ma stawki, ani pieniędzy, ani organizacji. Nie będziemy tam jeździć.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 21 maja 2021, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Z rzeczy przyjemniejszych to Actros bardzo fajne auto. Świetna kabina. Kopa też ma tylko trzeba mu zrzucić bieg w dół i idzie. Skrzynia działa poprawnie ale troche wolno przerzuca biegi. Spalanie 25 litrów.
A jak oceniasz widoczność przez boczne szyby bez przeszkody w postaci lusterek ? Dla mnie w ruchu miejskim to bardzo konkretny plus w kwestii bezpieczeństwa :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 22 maja 2021, 1:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Jako że rok temu też tym jezdzilem to się wypowiem. Według mnie lusterka jak w volvie zapewniają podobny poziom możliwości zauważenia punktu za standardową obudową lusterka jak w przypadku mirrorcam. Po trzech tygodniach jazdy z tym ustrojstwem zdecydowanie bym ich nie chciał przy konfigurowaniu auta, aczkolwiek jakbym musiał to pewnie po miesiącu dwóch nauczyłbym się z nich korzystać.


Post Wysłano: 22 maja 2021, 9:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Szczerze nie odczułem różnicy jeśli chodzi o widoczność w bocznych szybach. Oczywiście nie ma tam lustra więc nieraz przed rondem nje trzeba sie kręcić żeby coś zobaczyć ale mimo wszystko nie powiem żeby różnica była tak kolosalna. Tablet na słupku przy kierowcy zasłania za to pół świata. Często na autostradzie siedze tak ze jestem przechylony na lewo. Normalnie nic mi tam nie przeszkadza w patrzeniu do przodu, tutaj tablet ogarnicza wszystko.

Największym minusem tego systemu to szerokątny obiektyw który wygina obraz. Przez co zawsze z jednej strony wydaje sie że naczepa jest prosto a w drugim lustrze jestesmy zlamani. Druga to rozdzielczosc ekranu. Jest tak niska jak wyswietlacze w aparatach 10 lat temu. Przez to nie widać detali. Owszem jest to ciekawa opcja ale jeszcze nie teraz. Muszą dopracować tą technologię.

Plus to wspomaganie ala elektryczne. Bardzo lekko sie manewruje. Tak lekko ze jak wsiadłem w passerati to mam wrażenie ze nie ma tu wspomagania wcale. Minus to nie kumaty kiero zajedzie opony.


A z porażek to w srode wieczorem tacie w naczepie strzelila opona. Urwała przewód do siłownika i zablokowała hamulce. Udało sie rozblokować i zjechać ale na serwisie w piątek wyrok - 6 x tarcze klocki w naczepie. Takze transport sie nie opłaca.


Post Wysłano: 22 maja 2021, 11:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Wiadomo, że się nie opłaca, to trzeba dobrać.
W spedycji, której nazwy nie wolno wymawiać poszło zamówienie na nowe gruzy.
Tylko 130szt. :D

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 22 maja 2021, 11:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Korni a te wasze Wieltonki to co to za wynalazki,jakaś wersja tańsza czy co to jest ?
Ja wczoraj trasa życia z Częstochowy do Kluszkowcy koło Nowego Targu i z powrotem :mrgreen:


Post Wysłano: 22 maja 2021, 15:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
W spedycji, której nazwy nie wolno wymawiać poszło zamówienie na nowe gruzy.
Dla "siebie" czy dla pśiewośników?

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 22 maja 2021, 16:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Obrazek



Obrazek

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 maja 2021, 17:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Pod zakazanymi naczepami już LLU chodzi, tam dobrze chłopaki czasy wyrobią :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 22 maja 2021, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Teraz LLU to już nie te same lulki co kiedyś. Nawet mam wrażenie że większość to po pierdółki a nie lulki :lol:
Ostatnio typowy zestaw LLU czyli Volvo w tandemie prowadził peleton na dk10 55-65km/h i to coraz częściej takich można spotkać. Zresztą tak jak gąsiory kto by pomyślał parę lat temu że przez Polskę będą jeździć grzecznie po 80 km/h :lol:


Post Wysłano: 22 maja 2021, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Mnie ciekawi jaka jeszcze afera nas czeka w tym roku... :D W sumie, niedługo Boże Ciało, to może tym razem Nasier użyczy Scanie na procesje? :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 22 maja 2021, 20:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Pytanie tak se o... Przycisk z zabezpieczeniem jak od blokad LOCK-UP w FH16? Od czego to? D16C 6x4 manual. Po wciśnięciu jedynie kontrolka na przycisku, przekaźników czy pneumatyki nie słychać przynajmniej na zapłonie.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 23 maja 2021, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Program do importu danych z KK, z tacho, do rysowania podstawowych wykresów, generowania podstawowych raportów - czego używacie? Mam starego tachospeeda, zastanawiam się nad zakupem tachospeed lite, ale może jakieś lepsze programy pod względem funkcjonalności/ceny? Nie robię kadrowych tematów, nie potrzebuję kombajnu.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3167 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13165 3166 3167 3168 31693471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: