Strona 2619 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12617 2618 2619 2620 26213468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 lip 2019, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Czasem nie miało być że tylko pojazdy na czysty napęd gazowy bez diesla, czy na prąd miały być zwolnienie z opłat za Tollcolet?

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 21 lip 2019, 20:01

To jest taki sam wałek jak z tymi naczepami dwuosiowymi , które miały mieć ładowność taką samą jak trzyosiowe i mniejszy maut.
A tu taki ch. jak Batorego komin :lol:


Post Wysłano: 21 lip 2019, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Lepiej powiedzcie o co chodzi z tą aferą z vario transport :D
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2281849331

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 21 lip 2019, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

No patologia od A do Z, mozna spotkac tam wszystkie gatunki kierowcow od zajebistych fanatyków którzy mają dobre auta do pokazzani, przez młode pokolenie które za wszelką cene musi miec holenderskie auto, do najebusów i ukrainców którzy "nie dumają" Dobrze ze są jeszcze sposoby zeby za darmo załatwic sobie opaske i nie stać w tych kolejkach do wejscia, 10 pln za "parking" to wystarczajacy haracz

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 lip 2019, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

O ile potrafię zrozumieć fanatyka, czy młode pokolenie zajarane jednym motywem to za nic nie potrafię zrozumieć szoferaka który jedzie na zlot by się tylko nawalić. Potem rodzą się stereotypy podpierane takimi przypadkami...

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 21 lip 2019, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Raczej obydwoje z dystansem i uśmiechem do tego podeszli z tego co widziałem w internetowych relacjach.
1) Obydwaj*
2) Zasięgi w necie się zgadzają....

Tak wygląda świat transportowy Polski w XXI wieku.. "influenserzy" z klikalnymi kontami w mediach społecznościowych....
Gonzo sra kamieniami na ten widok...


Post Wysłano: 22 lip 2019, 7:48

To ja wam sprzedam ciekawostkę nie chciałem wyjeżdżać do środka koniem bo ekipę miałem na parkingu ale w tym roku był zakaz, ciężarówki mogły stawać pod płotem. Parking ciągnika 100zl, dla cn 200zł.


Post Wysłano: 22 lip 2019, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

W sumie gdyby nie fakt że pomagałem kumplowi sprzedawać na stoisku na MT,to chyba nie przyjechałbym.

Z roku na rok,robi się z tego zlotu coraz większa kiła i odpust,ale co kto lubi.Kilka ładnych "trójek",dwa Jelcze plus Ził,miło na tym zawiesić oko,reszta ogólnie z wiekiem mi się przejadła.

Ktoś tu napisał o zlocie na starym miejscu i klimacie faktycznie coś w tym jest,na pewno mniej kurzu.. :lol: Goście honorowi z zachodu na pewno nie przyjechaliby na następny raz gdyby mieli stać w tym syfie..


LuksikGL miejsca mieliśmy prima sort,dwa razy wytarłem Sprintera i odpuściłem.. :lol: Do tego naczepa bodajże z Kadamu z playlistą sześciu utworów disco w koło które potrafiły zmęczyć.. :lol: teksty znam już na pamięć. :lol:

Miło było zamienić słowo z Kwiatulą i Adamem. :wink:

Parodią jest też fakt że wystawcom którzy płacą za stoisko,nie należy się prysznic bo nie mają opaski w danym kolorze.Na szczęście dobre Panie z ochrony,nie były zbyt nadgorliwe więc szło się ugadać.

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 22 lip 2019, 15:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Na szczęście dobre Panie z ochrony,nie były zbyt nadgorliwe więc szło się ugadać.
A plecy umyły? ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 lip 2019, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Cytuj:
Cytuj:
Na szczęście dobre Panie z ochrony,nie były zbyt nadgorliwe więc szło się ugadać.
A plecy umyły? ;)


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
Za ciasno na dwóch,tym bardziej że jedna była sporych gabarytów.. :mrgreen:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 22 lip 2019, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Pany podpowie ktoś jak teraz ma się sytuacja prawna do posiadania ciężarówki do celów czysto hobbystycznych? Jakie podatki/licencje itp itd trzeba posiadać?

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 22 lip 2019, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

możesz mieć tylko nie możesz nią nic przewozić.
przepisy hobbystów i uwzględniają.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lip 2019, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2018, 22:29
Posty: 6
Lokalizacja: SH

Także wybrałem się na tę imprezę i muszę przyznać, że jak na pierwszy raz, to był to mój ostatni. Na żywo te auta robią duże wrażenie, ale atmosfera jaka tam panuje nie jest dla mnie. Dookoła muzyka, która jest zagłuszana przez trąbienie i wszędzie pełno ludzi, co fotografują każdy ciągnik po trzy razy, a spróbuj takiemu przejść przed obiektywem...
Teraz już rozumiem te wszystkie negatywne komentarze.

_________________
RLP - D45


Post Wysłano: 22 lip 2019, 22:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Problem z dużą ilością ludzi jest chyba taka, że ponad połowa ludzi, która tam przyjeżdża, nie jest w jakikolwiek sposób związana lub zainteresowana transportem, ciężarówkami i tuningiem. Przyjeżdżają bo są dożynki transportowe i jak tiry im się nie spodobają, zawsze można się nabić jak szpadel w barze, zjeść kiełbasę a starej dać 100zł i niech bierze dziecioki na karuzele. Druga kwestia samo zachowanie i kultura wśród ludzi, która niestety jest tematem wstydliwym dla naszej społeczności. Można to porównać do zachowania się na drodze. Wczoraj rozmawiałem z chrzestnym mojej narzeczonej i jak spytałem czy zauważył różicę w jeździe między Polską a Słowacją, Węgrami i Chorwacją, to przyznał (a oczekiwałem takiej odpowiedzi), że kultura w jeździe jest tam zupełnie inna (w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście) niż w naszym kraju.

Hans, jednak to nie byłeś Ty. Z tamtym kolegą mijałem się w czwartek na A2, sam do mnie zagadał i powiedział, że pochodzi z Wielunia i jest z tego forum. ;)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 22 lip 2019, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:42
Posty: 288
GG: 1843593
Samochód: MAN
Lokalizacja: EWI

Bauer tak mi sie wlasnie wydawalo, bo raczej bym pamietal. No to wychodzi na to, ze ktos jeszcze jest Wielunia na forum poza nami. :D ja narazie póki co to Cie spotkalem raz na protylu, myles zestaw a mi Karol w Manie tacho zmienial i raz mijalismy sie na Kudowie.

A co do MT to mialem chec jechac ale jednak wygrala beyoniarka i cala sobote szuflowalem a w niedzielie nie mialem sily i ochoty sie nigdzie ruszac :lol:


Post Wysłano: 22 lip 2019, 23:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

To sano było 13 lipca podczas święta 43 Bazy Lotnictwa Morskiego w Gdyni. Tłumy ludzi, w tym z małymi dziećmi, które ze względu na hałas średnio nadają się na tego typu imprezy. 95% pojęcia o lotnictwie nie miała, mój idol to typ, który twierdził, że za chwilę będzie pokaz dynamiczny pary MiG-ów 21 (te nie latają w Siłach Powietrznych od 2004 roku), następnie, że to Su-122 (jest coś takiego, ale to działo samobieżne) - tak naprawdę latała para Su-22 z Fitter Demo Team. Ale cóż, reklama była, ludzie przyjechali, bo "będzie latać F-16", a potem zaczął padać deszcz i na przystanku działy się dantejskie sceny.

Z innej beczki, pilnie szukam samochodu dla dziewczyny. W środę jedziemy oglądać dwa Peugeoty 206, jakieś doświadczenia i opinie o tym autku?

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 23 lip 2019, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Jedźcie obejrzeć to gówniane 206 i Corse, Fieste, Polo albo Fabie czy tam Punto. Potem polecam przewieźć się Fiatem Idea. Takie samo padło, tyle samo miejsca zajmuje, spalanie i koszty utrzymania też tak samo, ale komfortem, przestrzenią i cała resztą takie niepozorne coś bije te wszystkie na głowę.


Post Wysłano: 23 lip 2019, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Tylko ze ta idea slabo wyglada jak panna bedzie sie wozic czyms takim. Pewnie lepiej juz by jej stilo przypasowalo

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 23 lip 2019, 0:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

To ma takie duże znaczenie w przypadku auta 20-letniego? Też mi się to nie podoba, czy oplowska Meriva, ale jeśli się przesiada z MPK, to niech nie wybrzydza. Tym bardziej, że stilo też miały swoje bolączki, nie mówiąc już o braku dostępu do żarówek bez zrzucania przedniego zderzaka.

Kiedyś się 206 interesowałem, jak kupowałem auto dla dziewczyny, ale już w sumie nie pamiętam co tym samochodom dolegało. Chyba głównie brak ciekawego egzemplarza. Są fajne silniki, parę ogłoszeń widziałem aut zardzewiałych, a w peugeotach generalnie blacha dobra. Jak jest jakaś taka śmieszna konstrukcja ramion przedniej wycieraczki to angol - pamiętam, bo prawie pojechałem obejrzeć.

Auta za 1-2 wypłaty trzeba się naszukać i wybrać najlepsze. Unikać jakiś wynalazków i w sumie tyle.




Post Wysłano: 23 lip 2019, 6:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2012, 15:09
Posty: 22
Samochód: Man tgx 440
Lokalizacja: Wielun

Cytuj:
"Hans, jednak to nie byłeś Ty. Z tamtym kolegą mijałem się w czwartek na A2, sam do mnie zagadał i powiedział, że pochodzi z Wielunia i jest z tego forum. ;)
przyznaje się to byłem ja :D i to na A1 było :) Niebieski Tgx z naczepą po Mielczarku :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2619 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12617 2618 2619 2620 26213468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: