Laboratorium COCH

Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

TruckFocus.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 192 93 94 95 9698 Następna
Autor Wiadomość
PostWysłano: 05 mar 2017, 12:17 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 997
Samochód: R410
27.02 tego roku pisałeś, ze jedziesz w pierwszą trasę...
Smiechlem troszkę, Stary drajwer już...

PostWysłano: 05 mar 2017, 12:27 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: b5
Cytuj:
27.02 tego roku pisałeś, ze jedziesz w pierwszą trasę...
Smiechlem troszkę, Stary drajwer już...
Cyknął fotkę na Garbsenie, kupił "currywurst mit brötchen" to wisz....

PostWysłano: 05 mar 2017, 13:00 
Użytkownik

Napisałem ze trochę pojeździlem? Żadnych fotek nie cyklem wielcy driverzy. Nie będę się godzil na jazdę w potrójnej obsadzie i znaczne przegięcia. Skoro od początku nie jest tak jak się umawialem na rozmowie to lepiej nie będzie. Ale co ja wiem przecież jeżdżę 2 tyga tu trakiery wiedzą wszystko.

PostWysłano: 05 mar 2017, 13:08 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: b5
Cytuj:
(...) Żadnych fotek nie cyklem wielcy driverzy. (...) Ale co ja wiem przecież jeżdżę 2 tyga tu trakiery wiedzą wszystko.
Tupnij nogą, strzel focha i usuń konto jeszcze :)

PostWysłano: 07 mar 2017, 19:08 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 0
Samochód: laguna
Panowie sytuacja życiowa sprowadza mnie do szukania pracy przez pewien okres w koło komina .Wiec najbliżej to pozostaje mi biedra Lubartów ....
Wiem ..wiem ale jakąś płynność finansową trzeba utrzymać.Ktoś coś w tym temacie? Do kogo tam uderzyć?A może coś innego w okolicach Lubartów ,Parczew ,Radzyń?.
0
Uprzedzając (do Lublina mam z 75km wiec raczej nie wchodzi w grę).

PostWysłano: 09 mar 2017, 23:53 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 0
Samochód: laguna
Cytuj:
Panowie sytuacja życiowa sprowadza mnie do szukania pracy przez pewien okres w koło komina .Wiec najbliżej to pozostaje mi biedra Lubartów ....
Wiem ..wiem ale jakąś płynność finansową trzeba utrzymać.Ktoś coś w tym temacie? Do kogo tam uderzyć?A może coś innego w okolicach Lubartów ,Parczew ,Radzyń?.
0

nikt z szoferów tu nie zagląda?

PostWysłano: 10 mar 2017, 11:29 
Użytkownik

Na OLX wiszą 2 ogłoszenia do pracy w Biedronce. Jedna to LKW ,a druga nie mam pojęcia co to za firma.

PostWysłano: 10 mar 2017, 13:50 
Użytkownik

Panowie gdyby ktoś się nudził w niedzielne popołudnie to można pooglądać sprzęt Pana Panasa w nowym sezonie Megatransportów :wink: W ostatnią niedzielę, tj. 5.03.2017 była premiera nowego sezonu i zauważyłem, że jego firma uczestniczy w realizacji.

PostWysłano: 12 mar 2017, 1:34 
Użytkownik

Panowie a słyszał któryś o pracy w transporcie paliw orlenu? Trans Polonia Grup czy coś takiego się ogłasza i miejsce stacjonowania Lublin

PostWysłano: 12 mar 2017, 10:53 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Cytuj:
Cytuj:
0

nikt z szoferów tu nie zagląda?

Pan Edward Domin z Koloni Łucka poszukuje kiermanów na patelnie,cementowozy... :wink: w tym linku podaje dokładny adres
https://zapodaj.net/24625752ba8b4.jpg.html

I nowy nabytek Pana Chudziaka , ogółem wziął 3 sztuki, 2 już śmigają :D
https://zapodaj.net/e1ad343403718.jpg.html

PostWysłano: 12 mar 2017, 11:45 
Użytkownik

GG: 7403842
Samochód: e39
Cytuj:
Panowie a słyszał któryś o pracy w transporcie paliw orlenu? Trans Polonia Grup czy coś takiego się ogłasza i miejsce stacjonowania Lublin
Przez telefon obiecują 3500 zł netto, ja za miesiąc styczeń czyli 21 dni roboczych 2700 zł netto. Przez pierwszy miesiąc szkoleniowy masz na umowie 2300 zł brutto, później aneks na 2800 zł brutto. Reszta pensji to: premia kierowcy 10% podstawy, premia uznaniowa, dodatek zmianowy 300 zł brutto i ryczałt za delegacje 300 zł netto. Praca w systemie dwu zmianowym od 6-17 i 17-3, grafik masz na cały miesiąc. Do zestawu przypisanych jest 3 kierowców. Na rozmowie Ci nikt tego nie powie, ale firma ma przyjętą normę 27,5l/100 km i jeśli nie będziesz się mieścił to ucinają premię kierowcy i może nie zobaczysz premii uznaniowej, bo spalanie też jest brane pod uwagę. Premia uznaniowa jest od tego roku, a wcześniejsze wypłaty bez tej premii był na poziomie 2400zł - 2600zł. Nadgodziny za miesiąc Marzec, masz rozliczane z miesięcznym opóźnieniem, czyli z wypłatą za miesiąc Kwiecień. Auta max 3 letnie i wymiana, co do naczep to powoli wymieniają na nowe. Co do pracy to na początku możesz mieć nawał, że będziesz pracował po 11 h lub więcej a pod koniec miesiąca możesz przyjść do pracy, zrobić dwie dostawy na mieście i do domu po 5 lub 6 godzinach bo firma stosuje równoważny system pracy. Opisywane warunki są na rejon Warmińsko-Mazurski, ale myślę, że będą identyczne. Na szkoleniu w Płocku będą mówić i defensywnym stylu jazdy, po przestrzeganiu przepisów tj, 50 km/h lub 70 km/h, a prawda jest taka, żeby wyrobić się z robotą trzeba zasuwać, zmiennik czeka. Oczywiście możesz, jeździć zgodnie z przepisami, ale wtedy są opóźnienia, zmiennik później zacznie, następnie będą problemy jak Ty będziesz miał drugą zmianę bo Tobie się nie spieszyło, to on nie będzie gorszy itd. Jeszcze jedno, za wszystko odpowiada kierowca, pracodawca podobno nie cacka się i jak zrobisz szkodę to płacisz. ( Według kodeksu pracownik odpowiada do 3 krotnej wysokości pensji za szkody, czyli tu prawie do 10 tys. zł może od pracownika dostać ). Jest możliwość wykupienia ubezpieczenia koszt. ok 70 zł miesięcznie i ono pokrywa koszty w wysokości 90 % szkody. Szkodą jest również miks ( wymieszanie paliw na stacji przy zlewaniu z cysterny ), miks zdarza się średnio co 2 tygodnie. Tak to więc wygląda, jest jeszcze opcja zatrudnienia na zasadzie własnej działalności, ale tu nie wiem jakie warunki są.

PostWysłano: 12 mar 2017, 21:58 
Użytkownik

Serio za jazdę z gazem 2700? :o. To już w biedrze więcej zarabiają... Za taką kasę to pewnie i bez doświadczenia biorą :p

PostWysłano: 12 mar 2017, 22:43 
Użytkownik

toX dzięki za info. Za duża odpowiedzialność za małe zarobki. Ogólnie jak przeglądam ogłoszenia to porażka. Chyba trzeba zaciągnąć się znów do jakiegoś "kołchozu".

PostWysłano: 13 mar 2017, 19:49 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 1
A w mediach pitolą ze brak 100tys sioferów tylko dlaczego nikt nie powie ze płaca to miska ryżu
i od razu pracodawca robi z Kierowcy złodzieja a o niewolniku to już nie wspomnę

PostWysłano: 15 mar 2017, 16:38 
Użytkownik

Jakieś info odnośnie Syl-Trans i Tunko :?:

PostWysłano: 15 mar 2017, 20:18 
Użytkownik

Firma JarBud szuka kiermanów. Dzwonić, pisać, pracować :D

PostWysłano: 15 mar 2017, 21:11 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jakieś info odnośnie Syl-Trans i Tunko :?:
Syl-Trans krajówka, Volva FH, mają sporo stałych wylotów z Lublina. Zwykle 2-3 wyjazdy w tygodniu. Płaci % z frachtu.
Tunko najczęściej wywozi aluminium z aliplastu na (przeważnie) Niemcy i Beneluxy. Powrót raczej spedycją. Auta Scanie R. Kiedyś słyszałem, że płatności od km, ale ile dokładnie i czy coś się zmieniło to Ci nie powiem, musisz dzwonić pytać.

PostWysłano: 17 mar 2017, 12:39 
Użytkownik

@Maateusz dzięki! Sąsiaduje z aliplastem widziałem u nich na stronie non stop ogłoszenie na CE, często ich widuje na trasie na nocnej zmianie.
Syl-Trans PONOĆ milion CV ma na biurku i ciężko się dostać - zasłyszane na "uniwersytecie parkingowym" :wink:
Jeszcze tylko jedno pytanie, Perła S.A. ma własny transport czy przewoźnik u nich lata :?:

PostWysłano: 17 mar 2017, 19:24 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Scania 124L 400 KM
Panowie firma Agram z Mełgiewskiej ma swój tabor czy przewoźnika ?? jakieś namiary jak praca u nich ktoś coś słyszał ??

PostWysłano: 17 mar 2017, 20:36 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Magistrowy, z tego co mi się obiło o uszy to ich własne auta. Ale ręki uciąć nie dam.
Jankowski, kiedyś gadałem w sprawie pracy z facetem, który ma pod nimi Mana solówkę. Ale jak z innymi autami to nie mam pojęcia..

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 192 93 94 95 9698 Następna