Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sty 2022, 14:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: Szybki

Cytuj:
Subiektywnie spostrzegam, że ludzie, których marzenia kończą się na siedzeniu na zaszczanym parkingu są dla Ciebie DEBILAMI, stąd moje zaskoczenie, że po chwaleniu dobrobytu na gruszkach, poszedłeś znów na puszki, a teraz na swoje.
To trochę bez związku, wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś sens wypowiedzi.

Na gruszkach był dobrobyt, u ostatniego pracodawcy też, mam nadzieję, że u "siebie" uda mi się podtrzymać tę hossę :)
Cytuj:
Powiedzieć nie powiedziałeś ale napisałeś :)
A tu mnie masz, nie będę wchodził w szczegóły i próbował się tłumaczyć, powiedziałem - faktycznie. Mea culpa.

Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.

Post Wysłano: 14 sty 2022, 19:20

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: Volvo FH

Wiesz, to nie chodzi że napiszesz mea kupa, i wszystko gra.

Ja pamiętam jak ewoluowałeś od pełnej fascynacji tirami, gonitwą, tuningami i całą otoczką.
Potem coś się stało I nastąpiła zmiana stanowiska o 180 stopni. Z je bałeś tu całe towarzystwo, że życie marnują, zaszczane parkingi itp (i zrobiłeś to w bardzo nie przyjemny i arogancki sposób), a Ty jeden przejrzałeś na oczy, I do du py z tą robotą, tymi tirami i tymi piniendzmi. Poszedłeś na gruskę, I tam to miał być taki miód że miałeś wozić beton do końca życia.

Minęło trochę czasu, I znów zmiana o 180 stopni. Szef kupił pod twoje dyktando wóz, planowane (i zrobione) bardzo fajne tuningi, znowu tiry, robota na puszkach znowu szał.
Teraz poszedłeś na swoje, I napodpisywałeś tyle papierów że nie będzie tak jak na etacie, że w razie czego za tydzień jesteś wolny jak ptak.

Dla mnie cała historia nie trzyma się kupy, I ewidentnie narracja jest dopasowywana do aktualnej sytuacji. Zastanawia tylko, co wpływa na tak drastyczne zmiany obranego kierunku.

Nie no ogólnie to mam to wiadomo gdzie, I to głęboko, tylko tak średnio to wygląda.

Post Wysłano: 14 sty 2022, 20:35
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

GG: 1

Na gruszce obiady byli jeszcze pamiętam jak dziś :mrgreen:
Bauer wszytko idealnie podsumowal screnami :mrgreen:

Post Wysłano: 14 sty 2022, 23:42
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Samochód: w ETS'ie

Wytykajcie dalej i skończy się podobnie jak z Szubkiem ;)

Post Wysłano: 15 sty 2022, 1:28

Użytkownik

Użytkownik

Bajzel taki miętki to nie jest 8)

Post Wysłano: 15 sty 2022, 15:37

Użytkownik

Użytkownik

Cytuj:
To ten któremu zatrzymali na 3 miesiące, wziął sobie zmiennika i nie chciał przyznać się że ma zatrzymane?

Co tam u niego w ogóle?

Post Wysłano: 16 sty 2022, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

GG: 2487564

Cytuj:

Co tam u niego w ogóle?
Poszedł na swoje, scanio vko jakieś specjalistyczne naczepy, tuningi jakoś chyba mu się życie ułożyło po tej wpadce z prawkiem :)

Post Wysłano: 16 sty 2022, 14:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: R450

W mediach społecznościowych wszystkim się układa :mrgreen: choć oczywiście życzę jak najlepiej :)

Post Wysłano: 16 sty 2022, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: Szybki

Cytuj:
Wiesz, to nie chodzi że napiszesz mea kupa, i wszystko gra.
Przecież jak Ci wytłumaczę, co tak naprawdę miałem na myśli, to powiesz, że znowu ściemniam i się wybielam - dlatego napiszę tylko mea kupa i zakończę ten temat.
Cytuj:
Ja pamiętam jak ewoluowałeś od pełnej fascynacji tirami, gonitwą, tuningami i całą otoczką.
A jak zęby mi szły też pamiętasz? Co możesz o mnie wiedzieć po kilkunastu postach na forum?

Cytuj:
Potem coś się stało I nastąpiła zmiana stanowiska o 180 stopni. Z je bałeś tu całe towarzystwo, że życie marnują, zaszczane parkingi itp (i zrobiłeś to w bardzo nie przyjemny i arogancki sposób), a Ty jeden przejrzałeś na oczy, I do du py z tą robotą, tymi tirami i tymi piniendzmi.
Dalej tak uważam. A jak nie potrafisz sobie tego połączyć i wyciągać wniosków to już nie jest mój problem.
Cytuj:
Poszedłeś na gruskę, I tam to miał być taki miód że miałeś wozić beton do końca życia.
To tutaj też będzie potrzebny screen - Bauer, dasz radę?
Cytuj:
Minęło trochę czasu, I znów zmiana o 180 stopni. Szef kupił pod twoje dyktando wóz, planowane (i zrobione) bardzo fajne tuningi, znowu tiry, robota na puszkach znowu szał.
Umówiony byłem z tym szefem na minimum dwa lata pracy - z umowy się wywiązałem, nikt do nikogo nie ma pretensji, powiem więcej - dalej mamy świetne relacje. Nie wiesz tak naprawdę dlaczego i w jakich okolicznościach tam poszedłem, nie wiesz jak się umówiliśmy, nie wiesz totalnie nic oprócz tego, co sobie wyobraziłeś na podstawie swoich (chyba, tak strzelam) negatywnych doświadczeń z kierowcami. Za opinie o tuningach dziękuję - zrobię jeszcze kiedyś coś fajnego, najpierw muszę sprawdzić czy w tym transporcie jest naprawdę tak źle jak twierdzą niektórzy frustraci.
Cytuj:
napodpisywałeś tyle papierów że nie będzie tak jak na etacie, że w razie czego za tydzień jesteś wolny jak ptak.
Co?
Cytuj:
Dla mnie cała historia nie trzyma się kupy, I ewidentnie narracja jest dopasowywana do aktualnej sytuacji. Zastanawia tylko, co wpływa na tak drastyczne zmiany obranego kierunku.
A może po prostu cały czas szukam, chcę się rozwijać i nie słuchać tylko dookoła jaki świat jest zły? Mam dla kogo to robić i chociaż jest mi ciężko i smutno to mówić - niestety nie jest to forum WC. Aczkolwiek muszę przyznać - jestem w jakiś sposób szczęśliwy, że mogę wam dać aż tyle rozrywki :)
Cytuj:
Nie no ogólnie to mam to wiadomo gdzie, I to głęboko
Widać, widać :)
Cytuj:
Na gruszce obiady byli jeszcze pamiętam jak dziś :mrgreen:
Były. I są - nawet ostatnio zmienili dostawcę. Ponoć jest dużo smaczniej teraz.
Cytuj:
W myśl zasady "nieważne jak mówią, ważne żeby nazwiska nie przekręcili" to czuję się w obowiązku sprostować, że chyba chodzi o Szupka.

Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.

Post Wysłano: 16 sty 2022, 15:47

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: ACTROS MP4

Kuwa,jakie tu afery wyszli... :mrgreen: Dejta już chłopu spróbować tego miodu,niech sam zobaczy A co to nikt z Was nigdy zdania nie zmienił?

Post Wysłano: 16 sty 2022, 17:01
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Zapraszam ze swoim pojazdem do garażu juz bez afer

Post Wysłano: 16 sty 2022, 17:47

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: 21' 590 S

Cytuj:
Zapraszam ze swoim pojazdem do garażu juz bez afer
Byłbym bardzo ostrożny z tym stwierdzeniem - bez afer.
Dział "Garaż" jest fajny dopóki jest "po polsku". Potem już jest liczenie pieniędzy, przytyki i głupie naturalne dla polaczków gadki, którzy muszą nakarmić swoją frustracje.
Choć widząc jak Bajzel Was rozlicza, to pewnie i tak założy galerie swojego pojazdu.

@Kierownik, co słychać? Czy obniżyłeś stawki po tym jak spadła cena paliwa w Polsce?

Post Wysłano: 16 sty 2022, 17:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: jakiś jest

Złotą łopatę za odkopywanie postów sprzed 5 lat :lol: lata lecą, gość chce spróbować swoich sił, to niech próbuje :wink: ode mnie powodzenia :wink:

Post Wysłano: 16 sty 2022, 19:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Samochód: DAF

Dlatego od pewnego czasu wyznaję zasadę, że chwalić się całemu światu nie ma sensu bo zaraz zaczną się rozliczenia, wyliczenia, ułożony scenariusz itp. ;)

Trzymam kciuki żeby wyszło i żebyś pokazał jakiś odj3bany wóz w swoim stylu jak zawsze, a wyjść wyjdzie na pewno. ;) Ja tylko szanuję za taki krok w takim czasie jakim ostatnio "rząd" nam funduje. :)
Mi niedługo mija rok odkąd zaryzykowałem i dochodzę do wniosku, że to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. :D

Post Wysłano: 16 sty 2022, 19:18

Użytkownik

Użytkownik

Cytuj:
Byłbym bardzo ostrożny z tym stwierdzeniem - bez afer.
Dział "Garaż" jest fajny dopóki jest "po polsku". Potem już jest liczenie pieniędzy, przytyki i głupie naturalne dla polaczków gadki, którzy muszą nakarmić swoją frustracje.
Choć widząc jak Bajzel Was rozlicza, to pewnie i tak założy galerie swojego pojazdu.
To twoje projekcje i nic więcej. Nad Volvem Bajzla były same zachwyty, zresztą nad twoimi scaniami również. Jak ktoś robi jakieś przytyki, to wtedy gdy ego zaczyna robić się większe niż V8 scanii.

No i zauważ, że Bajzlowi nikt źle nie życzy, nikt nie zazdrości, ani nie robi żadnych innych rzeczy, które próbujesz imputować. Obiekcje pojawiły się w stosunku do sprzeczności wypowiedzi pisanych niegdyś i dzisiaj.

Post Wysłano: 16 sty 2022, 19:34
Awatar użytkownika

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

Samochód: DAF XF105.410

Cytuj:
Złotą łopatę za odkopywanie postów sprzed 5 lat :lol: lata lecą, gość chce spróbować swoich sił, to niech próbuje :wink: ode mnie powodzenia :wink:
I życzę chłopakowi powodzenia. Nie jestem ani zazdrosny, ani nie liczę, że podwinie mu się noga. Niechaj się wiedzie. Po prostu zastanowiło mnie to co się dzieje, bo zazwyczaj jak Łysy coś powiedział to tak było, a teraz nagle robi dokładnie to co uważał za bycie debilem parę lat temu.
Cytuj:
W mediach społecznościowych wszystkim się układa :mrgreen:
O to to. Od początku mówiłem, że jak są cud miód i orzeszki to foteczki, filmiki i i posty na fb, ale jak nie daj Boże powinie się noga, a ferment pójdzie to wtedy, weźta się odczepta, moje życie, moja sprawa i w ogóle zazdrośniki i źle życzyta. Mówię to o ogóle, nie bezpośrednio w czyimś kierunku, i każdy kumaty sobie przypomni sytuacje czy to z WC czy FB.

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover

Post Wysłano: 16 sty 2022, 19:39

Użytkownik

Użytkownik

Samochód: orange i grafitowy

bart - na pewno pytasz o kraj rządzony przez prawych i sprawiedliwych?
jeżeli tak to zmartwię cię od końca grudnia paliwo w hurcie zdrożało 16 groszy więc o jakiej obniżce napisałeś?

Post Wysłano: 16 sty 2022, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

Przez jakiś czas na forum wiało takim kutachem że wchodziłem razy w tygodniu. Jednak tutaj sie żyje od afery do afery.

Post Wysłano: 16 sty 2022, 20:37

Użytkownik

Użytkownik

GG: 0

Zawsze mnie bawi i bawić będzie, jak kogoś poklepiesz po plecach to jest och i ach, jak wtracisz słowo krytyki, to jesteś hejter zazdrośnik i wogole :mrgreen:

Post Wysłano: 16 sty 2022, 20:40

Użytkownik

Użytkownik

Cytuj:

@Kierownik, co słychać? Czy obniżyłeś stawki po tym jak spadła cena paliwa w Polsce?
Bart, chłopcze, skup się i przeczytaj jeszcze raz temat i zastanów czy ktokolwiek, kogokolwiek tu rozlicza. Ja jakoś nie widzę.
Bajzel niech zakłada galerię, przecież ma prawo. A jeśli Man wyjdzie ładny, to pewnie wpadnę pocmokać że fajny.

Nie obniżam stawek, bo zbieram 30kzł na pierwszą premiawkę z normą eur V, tak że wiesz, nie ma miękkiej gry :lol:.

Zacytuję metodą kopiuj / wklej:
"Dalej tak uważam. A jak nie potrafisz sobie tego połączyć i wyciągać wniosków to już nie jest mój problem."
Łysy, przeczysz sam sobie, a jeśli zwrócić Ci na to uwagę, to brniesz w tą głupawkę jeszcze bardziej.
Łysy, to Ty sam nie wyciągasz wniosków ze swojej gadki, I to jest twój problem.
My wszyscy możemy tylko poczytać twoje pokrętne wywody, I ewentualnie skomentować.