Strona 3192 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13190 3191 3192 3193 31943468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 sie 2021, 13:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
To, że kobiteta tak pisała nie oznacza, że tak było. Już dawno przestałem na takie pisanie zwracać uwagi. Jeśli mie ma na to dowodów to nie ma co się sugerować takimi komentarzami.
No wiec ja sie głównie opieram na filmikach dostepnych np na yt, gdzie wyraznie widze dwa celowe potracenia, a moze nawet celowe pruby zabojstwa.
Cytuj:
Taa a te oszolomy na ulicy to co tam robili? i ciekawe jak Ty bys sie zachowal gdyby np ktos chcialby Ci sie wbic na chama do ciezarowki? otworzylbys drzwi i zaprosil do srodka? ja tu nie bronie kierowcy
To co widać na ogólnie dostępnych filmikach, podczas jakiejś awantury cześć osób rozdzielało zwaśnione strony, czy to by było na chodniku, w ogródku barowym czy na środku drogi nie można wjeżdżać w ludzi niczym! Ja bym stanął kilkanaście - kilkadziesiąt metrów od całego zamieszania i obserwował rozwój sytuacji. To, że ktoś zaczął się dobijać do autobusu to efekt pierwszego potracenia, bo to wyraźnie na nagraniach widać, jakoś autobusem stojącym z boku nikt się nie interesował z tego co widzę na filmikach.

https://www.youtube.com/watch?v=fpAwXwFu04c
2-3 sekunda filmiku, kiero wjeżdża w ludzi trąbiąc, ewidentnie uderzył w kobietę w żółtej bluzce a po chwili z butem w podłodze rusza w kolejnych ludzi. :?
Chciałbym aby upubliczniono nagrania z wnętrza autobusu, zwłaszcza ukazujące co widział kierowca, ale dla mnie sprawa jest jasna.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 01 sie 2021, 14:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Solaris z tej dostawy ma kamerę nagrywajaca przed pojazdem jak i Kierowcę, kwestia tego czy obie były sprawne bo tam normą było zasłanianie tych skierowanych na kierowcę.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 01 sie 2021, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Niewątpliwie pogodził "zwaśnione strony".

Rozjechał, ciężko bronić, mógł się zachować zupełnie inaczej, stanąć dalej i obserwować, nie było żadnego zagrożenia. Ale nie wybielałbym grupy patusów bijących się na środku drogi o 5 rano. Jak również 19 letniej mamuśki 2 dzieci, która o 5 rano uczestniczy w bójce, w innym mieście.


Post Wysłano: 02 sie 2021, 4:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
19 letniej mamuśki 2 dzieci, która o 5 rano uczestniczy w bójce, w innym mieście.
Prawda jest taka, że nawet jak przejechał k.urwe to pójdzie siedzieć za człowieka.


Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 21:20 przez Bald, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 02 sie 2021, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Przecież na samym początku filmu widać jak wcześniej już wjeżdża w tych ludzi i chyb dlatego dobijali mu się do drzwi


Post Wysłano: 02 sie 2021, 13:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

ładna imbe zrobili na fb tej typiary

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 02 sie 2021, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Nie przesadzacie trochę z obrażaniem tej dziewczyny? Ja wiem, że może to nie jest do końca normalne, że w wieku 19 lat dwójka dzieci, ale jeśli miały w tym czasie należytą opiekę to dlaczego miała nie wyjść ze znajomymi? Nosa nie wysadzać z domu, bo są małe dzieci?
Uprzedzając pytania to tak - mam dziecko.

Tak naprawdę wszystko przez tą bójkę. Po dokładniejszym obejrzeniu mam wrażenie jakby ich tam uspokajała albo rozdzielała.

Kierowcy tak jak piszecie raczej puściły trochę styki. Ruszył myśląc, że się przestraszą i spierdziela no i prawie się udało.


Post Wysłano: 02 sie 2021, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Przecież na samym początku filmu widać jak wcześniej już wjeżdża w tych ludzi i chyb dlatego dobijali mu się do drzwi
No i gdyby nie to, to pewnie nawet by się nim nie zainteresowali. A teraz się broni, że się bał bo wydawało mu się że ktoś się dobija... (Tak samo niby nie widział ludzi przed maską, jak laik dostrzeże to że siedząc za kierownica miał głowę na wysokości głów ludzi przed sobą). To tak jakbym ja czy ktoś inny, z zebranych tu na forum wjechał w/potracił uczestnika np. protestu rolników, też by nie bili brawo a reagowali, to normalne.
Cytuj:
Jak również 19 letniej mamuśki 2 dzieci, która o 5 rano uczestniczy w bójce, w innym mieście.
Każdy kto ma dzieci chce czasem wyskoczyć gdzieś i zostawia je z dziadkami. To, że ludzie zostają rodzicami nie oznacza że trzeba rezygnować z życia. Poza tym, tam w koło pełno było ludzi, to że mowa o bójce nie oznacza, że każdy znajdujący się na tej ulicy się bił.


Nie kumam jednego w tym chorym społeczeństwie, został zamordowany człowiek - widać to na nagraniach, że było to celowe działanie. A ludzie próbują się doj*3ac ofierze jakby nie chcąc zobaczyć co się naprawdę stało. Śmieszą mnie jakiekolwiek próby usprawiedliwiania czy zmiękczania czynów mordercy.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 02 sie 2021, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Dlatego przestałem się zagłębiac w sprawy polskie. Mamy chory kraj z chorymi ludzmi. Przyjąłem do wiadomosci ze stala sie tragedia ale dlaczego i czemu. Gila mnie to. Tak samo ze jakis antyszczep podpalil punkt sanpeidu. Debil. I koniec tematu. Polecam ogolnie kłaśc lache na ludzi ktorzy kładą lache na Ciebie :)


Post Wysłano: 02 sie 2021, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

To co czytam w internetach, to jest dzicz i absolutnie nie chce być wrzucony do żadnej grupy, ani obrońców kierowcy, ani tych [wycenzurowano] dziewczynie.

Ale śmieszy mnie, że prokuratura ustaliła, że kierowca autobusu miejskiego miał kolizje w przeszłości i to niby ma o czymś świadczyć. No k****, następnym razem ustalą, że prostytutka nie jest dziewicą. Przecież kolizje to część tego zawodu, tak samo jak na śmieciarce. [wycenzurowano], nerwy mu puściły, ale po prostu jak to gdzieś czytałem chciał "przykozaczyć", a później mu się panika włączyła. Koleś 10 lat w zawodzie, żaden świeżak, prawko wygląda, że zrobił w pierwszym możliwym terminie, a dał się ponieść jak leszcz. Chciał postraszyć, a zabił człowieka.

Z drugiej strony, ulewa mi się jak czytam jaka to była dobra dziewczyna, jak codziennie mówiła wszystkim dzień dobry. Miała dwójkę małych dzieci, w tym jedno półroczne, całą noc balowała, w sąsiednim mieście, a jej niegrzeczny, [wycenzurowano] boy, o 5 rano postanowił się [wycenzurowano] na środku drogi. Choć sama niewiele zawiniła znalazła się w nieodpowiednim czasie, w nieodpowiednim miejscu.
Dajcie spokój z tym pisaniem, że musiała się rozerwać. Półroczne dziecko często jeszcze jest karmione piersią, potrafi się budzić się w nocy po kilka razy. Inaczej mówiąc, wymaga stałej opieki, a nie zostawiania na całą noc bez matki i bez ojca. Praktykuje od niedawna ojcostwo, trochę starszego dziecka i dla mnie takie zachowanie to absurd, a jeszcze większym bronienie tego. Po prostu opieka nad małym dzieckiem wiążę się z wyrzeczeniami i to większymi niż mi się jeszcze niedawno wydawało.


Post Wysłano: 02 sie 2021, 23:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Dajmy dziennikarzom jeszcze kilka dni, a poznamy szczegółowy życiorys i kierowcy i potrąconej dziewczyny. Gdzie chodzili do szkoły, jakie stopnie mieli, czy ich rodzice mieli problem z alkoholem lub jaką sytuację materialną posiadają.

Doprawdy, dzikie ludzie w naszym kraju. Stała się tragedia, a lincz zarówno z jednej jak i drugiej strony wobec obu ludzi. Nam nie potrzeba wrogów z zewnątrz. Wystarczy zaczekać, a to społeczeństwo samo się wykończy. Doprawdy, wręcz zaskakuje mnie jak błahe sprawy potrafią być zaczątkiem awantury, mordobicia czy nawet powodu do pozbawienia życia drugiego człowieka.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 03 sie 2021, 7:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ciekawe czy by się tak zesrali jakby sytuacja było odwrotna... Pani za kółkiem a pod autobusem chłop...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 03 sie 2021, 8:06
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Źle stanął.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 03 sie 2021, 10:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Przecież to zatykacz medialny dla innych spraw które się dzieją. Tak samo jak roztrząsanie awantury w Grodzisku. Blacha sprawa a roztrzasniete jak by zabito prezydentów pół europy :wink:

Faszerują nas gow nem (informacjami) a pospolity Kowalski przeżywa jak mrowka... takie rzeczy działy się dzieją i będą dziać.

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 03 sie 2021, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Volvo FM/FH brać łączniki stabilizatora LEMFORDER (drogo :/ ) czy coś tańszego daje radę, SAMPA niewytrzymała roku. Na przedniej osi jak kupiłem auto miałem febi przejeździły u mnie 3 lata i rok temu zmieniłem je też na febi i są jeszcze ok

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 04 sie 2021, 0:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Przecież to zatykacz medialny dla innych spraw które się dzieją. Tak samo jak roztrząsanie awantury w Grodzisku. Blacha sprawa a roztrzasniete jak by zabito prezydentów pół europy :wink:

Faszerują nas gow nem (informacjami) a pospolity Kowalski przeżywa jak mrowka... takie rzeczy działy się dzieją i będą dziać.
A no tak… bo to raz w tygodniu ktoś z MPK rozjeżdża kogoś autobusem, przy okazji przeciągając po ulicy kilkanaście metrów

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 04 sie 2021, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Volvo FM/FH brać łączniki stabilizatora LEMFORDER (drogo :/ ) czy coś tańszego daje radę, SAMPA niewytrzymała roku. Na przedniej osi jak kupiłem auto miałem febi przejeździły u mnie 3 lata i rok temu zmieniłem je też na febi i są jeszcze ok
DT nie ma na przykład?


Post Wysłano: 04 sie 2021, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

dt są za około 260zł podobnie febi i moog, Lemforder od 700zł, trw podobnie ale nigdzie nie widzę na stanie. Kwestia czy sens jest kupować tańsze bo mocno u mnie dostają po tyłku a już tyle razy się przejechałem na znamiennikach różnych części że mam dość. Ostatnio podstawa osuszacza kupiona na szybko za 100zł wytrzymała 3 miesiące, łączniki sampa 6, poduszki przedniej osi zmieniałem co rok łącznie 3 razy :/

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 04 sie 2021, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Jak wrzuciłem w katalog Intercarsu takie hasło to faktycznie lemforder wyraźnie droższy, ale za 700 to nie widziałem, bliżej 300. Wrzuć jakiś numer części, bo aż mnie to zaciekawiło.


Post Wysłano: 04 sie 2021, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Lemforder 31182 01

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3192 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13190 3191 3192 3193 31943468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: