Laboratorium COCH

Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

40TON.net

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 12609 2610 2611 2612 2613 2614 Następna
Autor Wiadomość
PostWysłano: 11 lip 2019, 16:38 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 997
Samochód: R410
Wyślij go do tego z jutuba M4K garage czy cuś

PostWysłano: 11 lip 2019, 18:02 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Chcesz to opchnę ci mojego zgniłka, 1.9tdi 110.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

PostWysłano: 11 lip 2019, 18:35 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: w ETS'ie
Cytuj:
Wyślij go do tego z jutuba M4K garage czy cuś

Ostatnio się chwalił ze kupił wlasnie pasata za 1500 pln z Niemiec z przebiegiem ponad 600 kkm z książka która była prowadzona do zeszłego roku. A celował w auto pod bańkę

Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

PostWysłano: 11 lip 2019, 19:08 
Moderator

Jak go słuchałem z 10 min odkąd ma kanał, to wszystko. Może się coś zmieniło, ale więcej tam było lania wody niż sensownego gadania.

PostWysłano: 11 lip 2019, 19:23 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 1
Samochód: osobowy
Ale clio eleganckie kupił, z progami z papy.

PostWysłano: 11 lip 2019, 19:31 
Użytkownik

GG: 1
Ogólnie chłop jest znany tutaj (no bo w sumie z Gdańska jest), jednego znajomego zrobił w ch. na koszulkach czy tam breloczkach, potem się podarł z tymi z Tune-Up (którzy teraz mają swój kanał autoholicy). Generalnie typa zdzierżyć nie mogę, papla straszne głupoty w tych filmach. Nigdy z nim nie gadałem osobiście, ale podobno robiąc filmiki najpierw oni mu tłumaczyli, a on potem powtarzał i jeszcze poprzekręcał po swojemu.

Z newsów to jeden z Jelczy jedzie do Neapolu, zobaczymy czy sukces czy porażka.

PostWysłano: 11 lip 2019, 19:38 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Cytuj:
Chcesz to opchnę ci mojego zgniłka, 1.9tdi 110.

1200 i piszemy umowę. :D

PostWysłano: 11 lip 2019, 20:13 
Moderator

Cytuj:
Ogólnie chłop jest znany tutaj (no bo w sumie z Gdańska jest), jednego znajomego zrobił w ch. na koszulkach czy tam breloczkach, potem się podarł z tymi z Tune-Up (którzy teraz mają swój kanał autoholicy). Generalnie typa zdzierżyć nie mogę, papla straszne głupoty w tych filmach. Nigdy z nim nie gadałem osobiście, ale podobno robiąc filmiki najpierw oni mu tłumaczyli, a on potem powtarzał i jeszcze poprzekręcał po swojemu.

Z newsów to jeden z Jelczy jedzie do Neapolu, zobaczymy czy sukces czy porażka.
Jestem w skłonny uwierzyć, bo jak gada, to mam wrażenie jakby stał przed tablicą i "interpretował" jakiś tam wiesz. Niby gada, ale żeby to gadanie zawierało jakąś treść, to niekoniecznie.
Swoją drogą, motodoradca to drugi taki janusz motoryzacyjny na jutubach.

PostWysłano: 11 lip 2019, 20:39 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: b5
Tylko profesor Kris z Białegostoku!

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:00 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 772271
Polski yt o tematyce mechaniki to dno i metr mułu. Tak jak karol mowi jedyno profesor chris. Lysego z m4k jedynie historie warsztatowe moge wytrzymac reszty nawet nie wlaczam.

Probuje kumpla namowic ktory ma warsztat gdzie chlopaki pracuja a on lata po kraju z oscyloskopem i rozwiazuje dziwne zagadki z autami na to aby kanał otworzył ale nie chce sie zgodzić.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:13 
Użytkownik

Przyszła dziś wycena naprawy szkody za auto. Coś koło 12k płn brutto. 9 z groszek netto. I teraz zapytanie, którą kwotę przesyłają osobie fizycznej?
Podejrzewam, że netto. Muszę ogarnąć ile naprawa u dealera.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:22 
Użytkownik

Samochód: orange i grafitowy
osoba fizyczna zawsze dostaje brutto - netto jest dla firm.

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:33 
Użytkownik

Miłośnicy to jeszcze ok, ale Waldka to chyba jest najgorszy. Ale ilu ma odbiorców, którzy są wpatrzeni w niego jak w obrazek.

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:35 
Użytkownik

Cytuj:
Jak miesiac temu byłem na wycieczce w Wieltonie to jeden typ woził dziennie po 2-3 naczepy bo podobno ~150 szt kupil...
Stare, chyba Schmitz, są na sprzedaż na Olx, ponoć woził lekkie ładunki AGD.

Mielczarek niedawno kupił po drugiej stronie drogi plac, ładnych kilka hektarów; lokalne ceny pozwalają sądzić, że cena mogła podejść pod 7 cyferek.

PostWysłano: 11 lip 2019, 21:56 
Użytkownik

Samochód: mb1844
Cytuj:
Przyszła dziś wycena naprawy szkody za auto. Coś koło 12k płn brutto. 9 z groszek netto. I teraz zapytanie, którą kwotę przesyłają osobie fizycznej?
Podejrzewam, że netto. Muszę ogarnąć ile naprawa u dealera.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Ja do PZU musiałem wysłać oświadczenie że nie jestem płatnikiem VAT żeby dostać brutto.

PostWysłano: 11 lip 2019, 22:06 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: F90 19.362
Cytuj:
Generalnie typa zdzierżyć nie mogę, papla straszne głupoty w tych filmach. Nigdy z nim nie gadałem osobiście, ale podobno robiąc filmiki najpierw oni mu tłumaczyli, a on potem powtarzał i jeszcze poprzekręcał po swojemu.
On jest po zwykłym liceum, jak opowiadał o sobie to chytał sie różnych profesji aż ni z gruchy ni z pietruchy stwierdził ze zostanie doswiadczonym mechanikiem i bedzie tlumaczyć jak wymienic klocki hamulcowe,to też słyszałem ze od czesci merytorycznej jest ktoś inny a on jak prezenter w TV ma przeklepać to do kamery...

Chris jest dobry wymiatacz i rozkminiator, z zaintersowaniem go słucham, jeszcze "marewel" który siedzi obecnie w norweskim warsztacie pokazuje różne ciekawe historie no i u nich czesto mozna popatrzeć na typową mechanike na zasadzie naprawy a nie wymiany na nowe plug&play....

PostWysłano: 11 lip 2019, 22:27 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: w ETS'ie
Najlepsze od m4k sa dziwne historie warsztatowe. Czasami mam wyrażenie ze scenariusz tych historii piszą goście od cytryn & gumiak service. I to jego żale jak kurła on musi ratować fury bo goście z okolic Koscierzyny coś spiepszyli i on musi to teraz prostować, jego papuga ma pełne rynce roboty bo mu grożą z konkurencji, hejterzy i generalnie wszyscy co mu nie przyklaskują

Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

Ostatnio zmieniony 11 lip 2019, 22:27 przez Settler, łącznie zmieniany 1 raz.

PostWysłano: 11 lip 2019, 23:26 
Użytkownik

GG: 0
Samochód: brak
Cytuj:
Kermiter, moje tablice wyglądają tak:
Byłem m. in. przesłuchany. Komedia. Powiedziałem mu, że gorzej się czuje, niż jakbym spowodował karambol i zabił kilkanaście osób. I to wszystko rozchodziło się o 200 zł....
Ostatnio służby kontrolne wręcz szaleją jak chodzi o tablice informacyjne i wyróżniające na pojazdach. Mam dwóch Kolegów, których poczęstowali mandatami za nie czytelne lub zniszczone tablice mało tego mierzyli, czy są o odpowiednich wymiarach i wyciągali ich z ruchu jadąc z nimi. Tak że szczerzcie się "krokodyli" itp. bo oni już czyhają na Was :wink: .
Odnośnie filmików na You Tube to wartość merytoryczna ich spadła wraz z tym do kogo są one dedykowane, czyli jak ktoś szuka show- men, a nie mechanika to, to dostaje i wszyscy są zadowoleni. Po drugie odkąd większość filmików jest sponsorowanych to czego Wy oczekujecie :?: Nic do tego sponsoringu nie mam, ale Pan (Pani) x nie powie źle na temat marki y, która go opłaca i wysyłając na eventy, gdzie może po upalać do żywego za free.

PostWysłano: 11 lip 2019, 23:55 
Moderator
Awatar użytkownika

GG: 38530901
Samochód: Iveco
Też lubię oglądać historie warsztatowe, ale i tam mam wrażenie, że ktoś mu tam palcem pokazał, co ma powiedzieć i sam pokazać...

Co do mechaników na YT, najlepszy jest majsterrr Wazzup, polecam gościa.

Jeden z lepszych odcinków jest, jak zakładał car audio do E39, albo malował ją plastidipem, no as jakich mało :D

Nie wspomnę o zakładaniu neonów pod auto, czy montowaniem trąbek :mrgreen:

PostWysłano: 12 lip 2019, 8:12 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Actros dotarty :D

1 000 000 km w zasadzie z jedną awarią na drodze :)

Wczoraj też byłem w głębokim szoku, kiedy zajechałem do pewnej Polskiej firmy pod Poznaniem, gdzie ludzie byli sympatyczni, rozładunek trwał 20 minut, a chłopaki już czekali z otwartą rampą na mnie. I podobno to standard w tej firmie. Do tego, parking dla ciężarówek przed firmą z zapleczem sanitarnym. Ludzie którzy niczego się nie czepiają, łącznie z ochroniarzami.

Jak jeżdżę 10 lat to pierwszy raz się spotkałem w Polsce z tak sympatyczną firmą...

Później pojechałem na drugi rozładunek do Pekaesu w gądkach :D Typowa Polska patologistyka. 10 miejsc paletowych 4:30h rozładunek + zagubili papiery :mrgreen:

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 12609 2610 2611 2612 2613 2614 Następna