Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 cze 2011, 5:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lip 2010, 15:40
Posty: 3
GG: 0

Witajcie mam dostać na stan Renault M 140 Midlinera wygląda on mniej więcej tak
http://www.trucks.nl/VehicleDetail.asp? ... nguageid=5

Czy ktoś z was miał już do czynienia z czymś takim, gdzie sprawdza się płyny jak się to prowadzi i ogólnie jak dbać o to auto?

Dodam tylko że jest to moja pierwsza ciężarówka jaka dostanę.


Post Wysłano: 16 cze 2011, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

viewtopic.php?f=12&t=19574

Trochę informacji na temat tego samochodu znajdziesz w powyższym temacie. A tak to samochód jak samochód, swoje lata ma, dużo zależy w jakim będzie stanie technicznym.


Post Wysłano: 20 cze 2011, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Kolego trochę opisane jest także tu... viewtopic.php?f=12&t=29001
Co do tych samochodów proste w obsłudze,żadnej zbędnej elektroniki...Wątpię żebyś miał wersję na poduszkach więc troszkę słaby komfort w kabinie dodatkowo hałas ( na krajówkę radzę nałuszniki) :lol: ,skrzynia pewnie 6-stka,jeśli jest to wersja M to masz wyżej kabinę przy czym uważam że wygodniej się jeździ...Tak jak napisał kolega wyżej zależy jaki trafisz egzemplarz (mój był bezawaryjny jak na ten przebieg co miał),na początku taki wóz jest ciężko wyczuć przy czym nasza Renatka miała powera na pusto,z 7 tonami już nie koniecznie..Zbiorniczki od płynów są tak jak opisane w tym temacie powyżej...Nie wiem co jeszcze chciabyś wiedzieć więc w razie jakiś pytań pisz na PW chętnie odpowiem co do takich aut..Pozdrawiam

_________________
"And nothing else matters..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: