Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

A mnie zastanawia co innego. Na zdjęciach pokazana jest zapewne najbogatsza wersja (salonka). Ciekaw jestem czy coś zmienią w podstawowej wersji (tej ze stałym łóżkiem bez stolika z górną leżanką typu "roleta")


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2007, 16:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Co do wysokości kabiny to będzie oscylować ona w okolicach 205cm +/- 2 cm.Naprawdę ta Manumka wygląda bardzo fajnie, a mi nie wierzono, że Renault pracuje nad nową Magnumką. Schowki, potężne teraz DAF ma konkurenta, i to poważnego. Jeśli nowe FH za bardzo nic nie zmieni, to straci w moich oczach a na jego miejsce wejdzie nowe Magnum.

Ciekawe ile cm będzie mieć nowy Actros MPIII :D albo ponad 210cm lub coś w okolicach Magnum.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wątpie żeby miał 2,10 bo już w kabinach Megaspace tej generacji niscy kierowcy narzekali że nie mogą dosięgnąć do końca wnętrz górnych półek.Dla mnie MAGNUM pozostanie tylko poprawionym już kultowym autem,a jakie będzie new VOLVO-trzeba poczekać.Ogólnie w MAGNUM-ce zbyt dużo nie zmieniono,ale daje to pozytywne efekty.Napewno kierowcy będą zadowoleni i to docenią.A wysokość-poprzednie MAGNUM 187cm+18cm z podwyższenia=205cm(O ile się nie myle... :mrgreen: )

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 18:01 przez łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2007, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Wizualnie juz widac ze kabina jest wyzsza. Niby nieduzo ale zyskuja na tym schowki. Z zewnatrz pewnie juz sie nie zmieni bo jakby zmienili to nie nazywaloby sie to Magnum. Ten samochod ma juz swoj stereotyp. Mi osobiscie przypadl do gustu nowy model zarowno z wewnatrz jak i zewnatrz.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2006, 12:05
Posty: 35

Obrazek

Lokomotywa wiecznie żywa jej kolejna odmiana jak najbardziej OK.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Tak jakoś dziwnie wygląda to nowe podwyższenie kabiny. Dobrze, że dodano schowków. Nigdy nie darzyłem zbyt dużą sympatią tego producenta/modelu i raczej już tak zostanie. Najważniejsze tylko, że spełnia swoje zadanie jako miejsce i urządzenie do wykonywania pracy.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Obrazek

Niechcę się z nikim spierać ale na tym zdięciu to nie jest juz ta nowa renata?Wstawki ma takie jak te nowe.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 21:36
Posty: 76
GG: 2997346
Lokalizacja: Giżycko

To nie jest ta nowa Renia, ponieważ nowa nie ma spojlera dachowego tylko ma dach tak wysoki że jest ówny z naczepą :) i ma troche innną atrape :D

WESOŁYCH ŚWIĄT :D


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Obrazek

Niechcę się z nikim spierać ale na tym zdięciu to nie jest juz ta nowa renata?Wstawki ma takie jak te nowe.
Cytuj:
To nie jest ta nowa Renia, ponieważ nowa nie ma spojlera dachowego tylko ma dach tak wysoki że jest ówny z naczepą :) i ma troche innną atrape :D

WESOŁYCH ŚWIĄT :D
Mylisz się. Ta Magnum na zdjęciu to Vega. Po czym to poznać? Proste. Zacznijmy od tego, że na poprzedniej stronie kolega napisał, iż Magnum zostasło powyższone o 18 cm. Jego dach ( http://img147.imageshack.us/img147/9117/magnumiv0.jpg ) jest zaokrąglony. Na zdjęciu jednak tak nie jest. Najprawdopodobniej, jest to Renault Magnum Vega, wkońcu nie tylko ja ją spotkałem. Aha, no i przednia atrapa powinna mieć inny odcień, bardziej jasny. No, i to by było na tyle :D


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:31 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
A jednak z tymi wlotami się mylę. Możliwe że to Vega.
Z wlotami na bank się mylisz, zwykła DXi i Vega mają tylko wloty po jednej stronie (prawej). Bardzo łatwo jest rozpoznać Vegę po jednym szczególe, a mianowicie po chromowanych otoczkach świateł przeciwmgielnych, których zwykła DXi nie posiada. Kolejnym szczegółem, który różni Vegę od zwykłej DXi jest chromowana listwa pod szybą z napisem Renault, co prawda nowe Magnum tą listwę także posiada, jednak nie posiada chromowanych otoczek na światłach, o których już wspomniałem. Czyli Magnum ze zdjęcia Marcina to na 100% Vega.


Ostatnio zmieniony 23 gru 2007, 14:35 przez Łukaszz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 14:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Najprawdopodobniej będzie to jednak Vega. Zauważcie. że pod szybą znajduje się chromowana listwa z napisem RENAULT, czego inne wersja nie mają.
Oczywiście mogę sę mylić.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:31 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 16:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

tak zgadza sie to jest vega !! wlasnie mozna to rozpoznac dzieki listwie pod szyba !!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

A mi tam się nie podoba zbytnio ;P Nawalili dużo plastików na dół, trochę festyn i nadbudówka zalatuje stralisem albo highline niby fajnie, że powiększony, ale jakoś dziko wygląda. Blenda jakaś krótka (chyba, że będzie dłuższa jeszcze) Te listewko chromowane też ulepszają festyn tylko i nie wiem po co zaokrąglili rogi w bocznych szybach.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 0:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Vega ma też charakterystyczne "chromowane" lub chromowane lusterka, które zwykła MAGNIA ma w kolorze czarnym ;) I chyba ogólnie wszystkie pierdółki które DXi ma czarne VEGA ma chromowane?!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Cytuj:
Z wlotami na bank się mylisz, zwykła DXi i Vega mają tylko wloty po jednej stronie (prawej).
No nie byłbym taki pewien. Na stronie Renault-Trucks wszystkie zdjęcia pokazują Vegę, która ma Wloty po obu stronach w dodatku bez poprzeczek.
http://img527.imageshack.us/my.php?image=vegauh8.jpg
Widocznie wyszła też Vega w wersji uboższej.
Skończmy to OT bo to nie temat o tym aucie.

W takim razie zwracam honor. Wszystkie zdjęcia Vegi jakie widziałem do tej pory miały wlot tylko po jednej stronie. Dodam, że nie były to zdjęcia "reklamowe" tylko robione przez "zwykłych" ludzi. / Łukasz
Zacznijmy od tego, że to jest najdroższa wersja Vegi, która kosztuje ooo ooo i jeszcze troche, i nikogo by na nią stać nie było. Popatrz się w temat Vegi. Sfotografowałem ją, i równierz nie była taka, jak Ty pokazałeś. Tak jak Łukasz napisał w swoim poście : to jest w 100 % Vega. Dla mnie koniec tematu, Wy możecie sie sprzeciwiać ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Nie podoba mi się z zewnątrz to Magnum. Jest jakieś takie dziwne. Ale przynajmniej wnętrze się powiększyło, bo obecnie 185cm to stanowczo za mało.

PS: Myślę że nowy Actros będzie miał kabinę o podobnej pojemności co DAF XF105 SSC (która bez wątpienia jest największą obecnie produkowaną).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Oj panowie, dla was to zawsze będzie za mało miejsca...

Gadałem kiedyś z chłopakami co jeżdżą na stałej linii Holandia-Polska Axorem w niskiej kabinie w podwójnej obsadzie. Trochę narzekali, ale przynajmniej maniany sporo było.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 15:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Jeśli chodzi o Magnum Vega to weźcie pod uwagę że wersja Vegi dostępna w sprzedaży wygląda dużo bardziej ubogo niż ta reklamowana na początku jej powstania. Dlatego ta Magnumka na fotce to może być właśnie Vega.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: