Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Man 8X6 napedy
Post Wysłano: 19 gru 2017, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2017, 22:24
Posty: 1
Samochód: Man

Witam mam takiego mana wywrotkę 8x6 i jest tam pokrętło od napędów.Jestem zielony co jak działa proszę o odpowiedź.Kiedy która oś przenosi napęd.W odnośniku przesyłam zdjęcie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/a88a24229d404e1a


Post Wysłano: 19 gru 2017, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Post Wysłano: 20 gru 2017, 7:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Jeśli można to dołożę coś od siebie.Luka podrzucił temat gdzie jest kółko opisane.Napędy(kręcąc w prawo)umiejętnie jadąc można włączyć nawet w czasie jazdy,wyłączyć również.Ale nigdy w życiu nie próbuj w czasie toczenia się kół zapinać żółwia(w lewo).
Co do wyjeżdżania na blokadach to staram się również nie skręcać, jednak są sytuacje kiedy siedzisz po mosty i trzeba uciekać w bok.Jak miękki teren to nie brać do głowy tylko atakować.Co innego kolego jakiś asfalt czy zarąbiście utwardzona droga.
kiedyś pędziłem wyciągnąć wywrotkę co przybrała rowu i stała tak że lewa strona ( koła)były w powietrzu.nawierzchnia droga polna -ale dobrze zagęszczona jakimś dziadostwem.na żółwiu i blokadach nawet nie udało mi się minimalnie skręcić przód się ślizgał a tył całyczas równo szedł.
pamiętaj ciąganie liny kształtuje charakter. :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: