Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 cze 2013, 14:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W starych Ivecach takowe skrzynie się zdarzały i poniekąd między innymi przez to otrzymały tytuł górala.

Ja doświadczenia w egzotyce może specjalnie nie posiadam, ale zdarzyło mi się ze 3 miesiące jeździć Mitsubishi Canterem, będącego ciężarówką o rozmiarach dużego busa i prowadzącego się jak typowa japońska osobówka. W mieście na pusto mało co miało do tego start ze świateł. Operowanie lewarkiem zmiany biegów bardziej przypominało wyrabianie pałką ciasta drożdżowego.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 09 cze 2013, 11:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2011, 13:11
Posty: 13
GG: 0

Mieliśmy Canterka z 99roku auta nie dało się zamęczyć, to był taki osiołek, na koniec dostaliśmy jeszcze Hino ale już nie zdążyłem wypróbować :( .


Post Wysłano: 26 paź 2013, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2013, 18:08
Posty: 24

ISUZU, tym samochodem ostatnio jeździłem. mam nawet flotę tych pojazdów. Chodzi o Dmaxy. Wiem że na Tajlandii są bardzo popularne. U nas super sprawdzają się do pracy na budowie i do szybkiego przewożenia delikatnych ładunków w trudnych warunkach. Jak się siedzi w środku to trudno uwierzyć, że to ciężarówka, racze samochód typu SUV, taska sportowa ciężarówka. Odkąd jestem właścicielem floty pojazdów pickup to widzę, że u nas w kraju jest ich już sporo.


Post Wysłano: 19 paź 2014, 14:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 paź 2014, 14:31
Posty: 1

Witam, w Kielcach w firmie Fart jeździłem takim wynalazkiem
Obrazek
zdjęcie z internetu, Hino silnik 420hp 8x4 12t wagi i prowadził się jak duży dostawczak
Obrazek
Daewoo silnik MB V8 16L 420hp, 14t wagi
jest też taki ''egzotyk''
Obrazek
wszystkie samochody zciągane z anglii


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: