Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 maja 2017, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2012, 17:17
Posty: 29
Lokalizacja: Łomianki

Jak dostać się na ulicę Krakowską 63/69 we Wrocławiu? Będę jechał od strony Łodzi S8. Zestaw dmc 40t.

Z góry dzięki


Post Wysłano: 28 maja 2017, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

ŁOooo... Panie! Pomijając godzinowe zakazy wjazdu, najprościej byłoby od Brzegu starą 94ką wjechać, ale Ty z drugiej strony śmigasz, a tam chyba na mostach przez miasto masz ograniczenia do 30ton czy jakoś tak. :|
Myślę, że tu pomocny okaże się nasz najlepszy 'Zielony' Paweł. Kiedyś już mnie przez Wrocka przeprowadzał... :mrgreen:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 28 maja 2017, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Dokładnie jak Rafus pisze 94 od Brzegu - ale - jeśli jedziesz a4/a8 - zjeżdżasz na W-w Wschód i dalej Wojkowice, Turów, Żerniki, za nimi na rondzie w prawo, dojeżdżasz do Siechnic, tam na rondzie kierunek Wrocław. Wyjeżdżasz dokładnie na Krakowskiej, która zaczyna się od estakady (proszę poprawić, jeśli błędnie piszę)

Myślę, że tak będzie najlepiej , możesz też starą 94 próbować oczywiście ;)


Post Wysłano: 28 maja 2017, 21:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Obecny :wink:

Nie jest źle!


Jak chcesz dołożyć km, a dolecieć 2-ma pasami, to lecisz eS8 zjazd na DK5 Poznań, tam zaczyna się godzinowe 18T za kawałek, ul. Żmigrodzka, przed wiaduktem skręcasz w prawo. ul.Nowaka, most Milenijny, potem przechodzi to w Hallera, non stop 2 pasy.

Miniesz po prawej C.H Borek.
2gie światła pokażą Ci znaki w prawo na Kudowę Katowice.
Ty idziesz w 18ton (każdy tam jedzie) ul. Wiśniowa, potem duże skrzyżowanie 2 orleny po lewej i prawej idziesz prosto DK98 Warszawa Opole. ul. Armii Krajowej. AK schodzisz do końca pierw odejdzie na Opole a Ty ślimakiem schodzisz do końca. Po lewej selgros i jesteś na Krakowskiej.

Semis
Przecież on idzie od Łodzi eS8, po co ma jechać na drugi koniec DW? i robić banana ze 30 km minimum, chyba że ma płacą na km i kupę czasu...


Mógłbyś iść od Długołęki, ale od DOL lecisz starą DK8, potem musisz objeżdżać rondo grunwaldzkie, jak nie znasz Wrocławia, to leć jak Ci napisałem.

Pierwsza droga obejmuje tylko godzinowe w DW i na Wiśniowej te 18, ale tam każdy jedzie zakazu jest 2 km, 2 pasy jak pańcio lecisz :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 28 maja 2017, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2012, 17:17
Posty: 29
Lokalizacja: Łomianki

Dzięki serdeczne za pomoc.

To lecieć dk5 cały czas, która przechodzi w dk94, a następnie na ślimaku w lewo.

Ten Wrocław to gorszy od Warszawy :lol:


Post Wysłano: 28 maja 2017, 22:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak na skróty dobrze powiedziałeś, na ślimaku do końca AK i sam Cię zepchnie na Krakowską :wink:

Ja mogę powiedzieć odwrotnie, bo stolicy nie znam ni w ząb :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 28 maja 2017, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Ten Wrocław to gorszy od Warszawy :lol:
Eno nie przesadzajmy, osobiście wolę WrocLove niż Warszawkę. Chociaż każde miasto ma swoje plusy i minusy... :roll: Myślałem, że Ociu będzie miał jakieś skróty od strony Długołęki, ale wlot od Pozka też fajny, ja tak śmigam na budowy w całym Wrocku i mimo że widać co wożę nigdy mnie z powodu tonażu nie zatrzymano. :twisted:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 28 maja 2017, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2012, 17:17
Posty: 29
Lokalizacja: Łomianki

Nie no wiadomo. Każde miasto inaczej i jak się jedzie pierwszy raz to też co innego.

Jakby co to pomogę w Warszawie.


Post Wysłano: 28 maja 2017, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Przepraszam, niedoczytałem, że od s8.

Za krótko po dw jeździłem, nie znam wszystkich dwu-pasów :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: