Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 mar 2017, 23:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Pochwalony. Znajdzie się jakiś dobry człowiek i objaśni mi, jak się dostać na ul. Monopolową we Wrocławiu od drogi S5 dużym camionem nie posiadającym zezwoleń?

S5 - DK98 - Kowalska - Miłoszycka - Mydlana?
S5 - DK98 - DW455?
Opcji dostania się z pominięciem dróg z obostrzeniami raczej nie ma?

http://bip.um.wroc.pl/uploads/files/WIM ... _i_18t.pdf Te zakazy 15T DMC to są też godzinowe czy stałe?


Post Wysłano: 04 mar 2017, 11:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Od północy S5/DK5 nie wjedziesz do Wrocławia. Na moście Widawskim jest zakaz 30t RMC. Obrazek



:arrow: PS. Nikt się do niego nie stosuje. Wszystko jedzie, także bez obaw


Post Wysłano: 04 mar 2017, 12:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Dzięki, ale właśnie uświadomiłeś mi, że nie doprecyzowałem, pewnie dlatego, że wczoraj już prawie spałem. Chodziło mi o atak północno wschodni z uwzględnieniem A8, czyli:

S5 - A8 - DK98 - Kowalska - Miłoszycka - Mydlana - Monopolowa?
S5 - A8 - DK98 - DW455 - Monopolowa?


Post Wysłano: 04 mar 2017, 17:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Flyp
Na każdym moście we Wrocławiu jest 30T oprócz Grunwaldzkiego 20T w stronę Psiego Pola RMC, w stronę centrum DMC i Warszawskich, tam jest 40, a przed nimi 12 DMC godzinowe, po co świrujesz pawiana?

I nie musisz wixować małymi literami że każdy jeździ... na upartego powinienem wywalić post, bo nic nie wnosi do tematu...
Tylko sieje zamęt

Rumcajs.

Najprościej...
Leć do Mydlanej od strony Mirkowa, z AOW łącznikiem do DK 98, ster na prawo i starym wlotem do DW, przed koroną koło orlena na wiadukt i na Kowalską, Mydlaną.

ALE od wiaduktu przy koronie na Kowalskiej->Mydlanej jest zakaz 12 DMC godzinowe i legalnie wjeżdżasz TYLKO od 9 do 11 w dzień :mrgreen: tak to kochany Wrocław, ale pod zakazem jest tabliczka, że nie dotyczy dojazdu do firm znajdujących się przy ulicach Mydlanej, Kowalskiej Itp.
Od razu mówię, że policja bardzo pilnuje 455 od Krzyżówki z Mydlaną do ronda na Obwodnicy Wchodniej... ul. Strachocińska, ponieważ od obwodnicy też jest zakaz i tną auta, które mykają do tej nowej nowej obwodnicy do centrum... :wink:

Tu jak polecisz od Kowalskiej do Mydlanej nikt nie powinien Cię ugryźć, sam tam często jeżdżę... :wink:
18DMC godzinowe Cię nie łapie, przesuneli go aż za Koronę pod ulicę Kwidzyńską, więc wlot na spokojnie...

Na 455 od ronda Grunwaldzkiego jest 15T RMC...
Z Monopolowej do Mydlanej-> Kowalskiej i AOW, oraz Strachocińską do tej nowej wschodniej Obwodnicy wyjedziesz bez żadnego zakazu :D ... Wrocławskie paranoje ;)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 04 mar 2017, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 cze 2010, 10:24
Posty: 72
GG: 0
Samochód: Hulajnoga

Dzięki wielkie, ociu, uratowałeś moją ostatnią kępkę zdrowych włosów przed osiwieniem.


Post Wysłano: 04 mar 2017, 19:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Nie ma problemu :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: