Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 sty 2017, 17:00

Koledzy, proszę o pomoc.
Trasa jak w tytule. Wskakuję do Warszawy od Siedlec (DK-2) i muszę dostać się na Loconi przy Jagiellońskiej (tereny dawnego FSO). Myślałem o wariancie: Płowiecka->Grochowska->Zamoyskiego->Jagiellońska.
Na tym odcinku są jakieś zakazy tonażowe, wysokościowe? Wjazd do Stolicy oczywiście po 20:00.


Post Wysłano: 26 sty 2017, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2012, 17:17
Posty: 29
Lokalizacja: Łomianki

Prędzej Płowiecka>Grochowska>Targowa>Ratuszowa>Jagiellońska


Post Wysłano: 26 sty 2017, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2011, 14:24
Posty: 74

Jeżeli pojedziesz Zamoyskiego i Jagiellońską, nie przetniesz Alei Solidarności, poza tym nie wiem, czy nie ma tam jakiegoś ograniczenia. Według mnie lepszą opcją i prostszą jest dojechać do Wału Miedzeszyńskiego. Wtedy droga wyprowadzi Cię prosto na Jagiellońską. Różnica od tego, co mówi Marcin jest niecałe 3 kilometry, ale i droga wydaje mi się lepsza.


Post Wysłano: 26 sty 2017, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

jak dojedziesz do Płowieckiej to pojedź na trasę siekierkowską i przed mostem na Wiśle zjedź na Wał Miedzeszyński w prawo później cały czas prosto aż do końca pod wiaduktem mostu Gdańskiego i wyjedziesz prościutko na Jagiellońską.
przy stadionie narodowym na prawym pasie uważaj masz wiadukt łukowy i 3,7 wysokości (na znaku).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 26 sty 2017, 20:32

I tak też pojadę - przez Wał Miedzeszyński.
Dziękuję za pomoc.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: