Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 lut 2012, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2012, 19:10
Posty: 8
GG: 0

Witam! Jestem tu nowy takze na poczatku może się przywitam "Dzień dobry";) Zalogowalem sie tu bo nigdzie nie moge uzyskac informacji co do uzadzenia które mam w swoim aucie (zdjecia zamieszczam ponizej) Wszystko bylo by ok gdyby działało, wydaje mi sie ze ktos próbował to zamontowac ale nie zdążył bo leasing zabral mu auto.. W serwisie powiedzieli mi ze jest to nawigacja, dvd ale scania sie wycofala z tego i nie daja rady tego podlaczyc bo nie maja schematów( scania Gliwice) Zetknal sie ktos z takim uzadzeniem???

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 12 lut 2012, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lis 2007, 19:58
Posty: 121
GG: 5348040
Lokalizacja: Piła

To jest taki dosyć rozbudowany komputer Scanii Interactor 600. Do tego powinna być jeszcze klawiatura
Tutaj troszeczkę info
http://www.sunit.fi/en/product.php?product=43


Post Wysłano: 13 lut 2012, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

rewelacyjne i bardzo rzadko spotykane urządzenie, po warunkiem, że działa, postaram się poszukać jakiś info o tym dla Ciebie


Post Wysłano: 13 lut 2012, 18:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2012, 19:10
Posty: 8
GG: 0

dzieki kolego, byłoby naprawde super chcialbym zeby mi to działało... moze znacie jakiegos dobrego elektryka, albo serwis ktory sie tego podejmnie:)


Post Wysłano: 28 lut 2012, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 15:05
Posty: 33

Witam. "Interactor" w Scanii jest dalej zakładany. Więc to jest jakaś ściema, że się wycofali :lol: Jeśli chodzi o podłączenie to sprawdź złączkę przy komputerze silnika jest ono nieco inne. Znajduje się koło silnika z lewej strony powinno być podłączenie od dołu, sprawdź czy jest dobrze podłączone, jeśli dalej nie uruchomi się to przyczyna jest po stronie elektronicznej :). W taki przypadku zapraszam do Opola serwisu Scania na ulicy Wspólnej 6 :) Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 05 mar 2012, 16:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2012, 19:10
Posty: 8
GG: 0

pracujesz tam, to jest autoryzowany serwis? To cieszy ze jest taka mozliwosc.. Ciekawe czemu tam moga sie tego podjac, a w gliwicach gdzie mam blisko nie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: