Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 kwie 2010, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 kwie 2010, 22:27
Posty: 1
GG: 4580357
Samochód: Scania 93P

Witam. Mamy od niedawna Scanie 93 na 3 osiach. Ta diablica chyba nie ma siedzenia pneuamtycznego bo kregosłup mi wysiada i czuje kazda nierownosc do tego stopnia ze mozg mi sie obija o czaszke :twisted: .
tylko jakos pojac nie moge zeby ktos zrobil siedzenie kierowcy bez pneumatyki. Dodam ze jest to siedzenie od nowszego modelu czyli jakies 4. Wyjalem to siedzenie i jest w nimjakis amortyzatorek stabilusa, z tylu siedzenia jest jakas kostka do pradu ale nic do niej nie dochodzi. Pozatym za siedzeniem jest ewidentnie zagiety wezyk cisnieniowy(chyba od starego siedzenia)
Moje pytanie to czy jest mozliwe siedzenie bez pneumatyki? Jak wyglada podłaczenie siedzenia wlasiwego do mojego modelu(u mnie jest tylko jeden wezyk z tego co zauwazylem).
Czy moze to siedzenie co mam ma jakies mozliwosci tlumienia drgan tylko ich jeszcze nie odkrylem.
Nadmienie ze jest ono regulowane : przod-tył, gora-doł, kąt oparcia fotela i kąt pochylenia siedziska a pneumatyki chyba niet.
Prosze pomozcie bo mi plecy odpadna. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 29 kwie 2010, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2010, 18:10
Posty: 390
Samochód: co się trafi
Lokalizacja: Ustka

najlepiej zrób fotki tego siedzenia, jakie ma gniazda do podłączenia, jakie przełączniki, to może coś poradzimy


Post Wysłano: 16 paź 2010, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 21:18
Posty: 1
GG: 0
Samochód: scania R420

Witam czy już dałeś sobie radę z fotelem?
Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: