Strona 8 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2006, 21:22
Posty: 48
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
Czyli każda Scania Longline musi posiadać hydraulikę, albo tłok na powietrze.
Przypomnij sobie jak zwykła Scania ma unoszoną kabinę ;) W Longline zapewne jest to samo tylko, że pompka jest większa i napędza większy tłok. Jakoś nie jestem w stanie uwierzyc, że dla podnoszenia kabiny wykorzystano przystawkę odbioru mocy ;)

Pozdrawiam Wiki


Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2006, 9:49
Posty: 66
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Oj nie wiem, czy to tak kolorowo jest w tej Longline z podniesioną kabiną.
Fajnie to wygląda na zdjęciu, ale wyobraźcie sobie, że trzeba wymienić jakiś element z przodu. Wtedy już nie jest ciekawie, w tym momencie już Liaz jest lepszy, bo ma łatwiejszy dostęp.
PS: "grzebiąc" tak w silniku takiej Scanii, z pewnością miałbym podwyższone ciśnienie :) Nie ufam do końca hydraulice :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 23:02
Posty: 12
Lokalizacja: Gdynia

Obrazek





Ładna longline

[ Dodano: Nie, 03.06.2007, 13:20 ]
Ciekawi mnie to "przedlużone podwozie"

_________________
Scania R jest the best


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2007, 14:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Obrazek kolejna longline
by: google.pl

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2007, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Najbardziej spodobały mi się osłony międzyosiowe od Scanii w naczepie, której zdjęcie podał swirek258 Niezły patent i fajnie wygląda :wink: Co do wyglądu białej longline nie trzeba dużo gadać. Jest przepiękna.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 cze 2007, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2006, 8:30
Posty: 11
Lokalizacja: POMORZE

Proszę bardzo dość ciekawy link, ciekawie opisana Scanka:

http://www.truckauto.pl/testy/test/c5.pdf

_________________
>> http://www.truckauto.pl/testy/test/c5.pdf <<


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sie 2007, 13:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sie 2007, 13:26
Posty: 4
Lokalizacja: Rybnik

Cytuj:
No tak, ale w przypadku takich ciągników chyba nigdy nie można być pewnym popytu, a na takie autka to mogą sobie pozwolić tylko przedsiębiorcy z grubymi portfelami Dlatego producenci wolą robić pojazdy z uboższym wyposażeniem ale za to tańsze, na które klient na pewno się znajdzie.
A ja myśle że może inni producenci podchwycą pomysł robienia tych ciężarówek i niedługo kierowca będzie miał więcej przestrzeni w kabinie. Myślę że koncerny samochodowe zrobią wszystko żeby ich ciężarówki się jak najlepiej sprzedawały wymijając się w różnych technikach, aż w końcu takie ciężarówki staną sie standartem. Oczywiście łatwo można przewidzieć, że jeśli więcej koncernów produkowałaby takie ciężarówki ich cena spadałaby i niedługo było by stać na to przedsiębiorców.
Ale to takie gdybanie :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 21:53
Posty: 26
GG: 560071
Samochód: Daewoo Espero
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Zdjęcia ze Zlotu 8)

Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek

Środek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przepraszam, że takie duże te fotki. Ale jak wejdziecie na fotkę i klikniecie na nią Prawym przyciskiem myszy, wybierzecie "Pokaż obrazek" To wtedy zdjęcie pokaże Wam sie w normalnym rozmiarze. Sorki za utrudnienia :D


Pozdrowionka




Chyba Zlotu / Długas

_________________
Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..

"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 21:06 przez Dawido16, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 11:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 20:34
Posty: 152

Piękna Scania i do tego R580 :]
Jak pisze TRAILER Magazine:
"Gwiazda w Opolu, Scania Blue Griffin, robiła naprawdę doskonałe wrażenie. Ten samochód jest dopracowany w każdym calu. Samochody tuningowane przez Svempę są klasą samą w sobie. (...) Pojawienie się gwiazdy tego formatu z pewnością podniosło prestiż imprezy."

"Svempa - żywa legenda"

_________________
SERDECZNIE ZAPRASZAM


Post Wysłano: 20 sty 2008, 18:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2008, 14:57
Posty: 6
GG: 2058929
Samochód: Sprinter
Lokalizacja: Skórcz

Powiem Wam tyle, ze nie którzy przewoźnicy patrzą tylko na to aby mieć dużo kasy w portfelu i najmniej wydawać na ciężarówki :evil: :evil: Scania Longline to Bajka dla kierowców.... Pozdrawiam....

Następnym razem zanim coś napiszesz zastanów się, poczytaj jeszcze trochę o ciężarówkach a dowiesz się dlaczego tak mało jest tych aut DENIS


Post Wysłano: 21 sty 2008, 10:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2007, 23:58
Posty: 101

Witam
Kilka foteczek odemnie:
Ta osobiście wygląda mi na jakiś przeszczep ale moge się mylić: :?
Obrazek
Obrazek
I szkielet kabiny longline: :wink:
Obrazek
Źródło zdjęć http://www.liaz.cz


Post Wysłano: 31 sty 2008, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

Szukam jakichs wymiarow kabin R Longline i T Longline bo wydaje mi sie ze T ma krotsza kabine, niema okienek za drzwiami i jakos ciezko mi tak porownac je :/

PS. Bardzo mi to jest potrzebne :| prosze o pomoc


Post Wysłano: 05 lut 2008, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2007, 11:52
Posty: 95
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Szukam jakichs wymiarow kabin R Longline i T Longline bo wydaje mi sie ze T ma krotsza kabine, niema okienek za drzwiami
kolego kabina T LONGLINE jest starsza niż KABINA serii R kabina serii T była produkowana razem z serią 4 lecz gdy weszła seria R do produkcji to skończyła się produkcja serii T więc możesz zawuważać ewentualne różnice w wyglądzie ale czy w wymiarach to już niewiem jak to jest w wersji longline mogłem się też pomylić więc niech ktos potwierdzi mój post ale myślę że posiadam dobre informacje ale czekam na opinię innych

_________________
DAF XF SUPER SPACE CAB
KRÓL PRZESTRZENI

viewtopic.php?f=44&t=13976


Post Wysłano: 05 lut 2008, 23:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Cytuj:
Cytuj:
Szukam jakichs wymiarow kabin R Longline i T Longline bo wydaje mi sie ze T ma krotsza kabine, niema okienek za drzwiami
kolego kabina T LONGLINE jest starsza niż KABINA serii R kabina serii T była produkowana razem z serią 4 lecz gdy weszła seria R do produkcji to skończyła się produkcja serii T więc możesz zawuważać ewentualne różnice w wyglądzie ale czy w wymiarach to już niewiem jak to jest w wersji longline mogłem się też pomylić więc niech ktos potwierdzi mój post ale myślę że posiadam dobre informacje ale czekam na opinię innych
Kolego kkabumm jest Scania T nowsza niż ta z serii 4, wszedła on do produkcji wraz z R'series, i ma już wnętrze z R'ki i trochę odświeżony design. Natomiast zgadzam się co do tego że nie ma "nowej" serii T z kabiną longline, bynajmniej nigdy nie było mi dane takiej widzieć. Aha i o ile pamięć mnie nie myli to produkcję serii T zakończono w październiku 2006 roku, podczas gdy serię R zaprezentowano już w kwietniu 2004 roku.


Post Wysłano: 06 lut 2008, 16:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2007, 13:47
Posty: 63
GG: 30108
Samochód: Scania

kk ale mi chodzi glownie o kabine a nie o model..

Obrazek
Obrazek

Kabina torpedy rozni sie tym co zaznaczylem
Obrazek

Torpeda nie posiada tego okienka za drzwiami i przez to kabina wydaje sie krotsza :|


Post Wysłano: 09 lut 2008, 15:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2007, 16:33
Posty: 89
GG: 12923461
Samochód: Scania
Lokalizacja: Kraków

Mam pytanko a ma ktoś fotkę jak scania Longline ma podniesioną kabinę. Jestem ciekaw jak to wygląda ale nigdzie nie mogę znaleźć fotek

Najmocniej przepraszam ale mam coś z kompem i nie zawsze wyświetla mi obrazki nie kiedy musze czekać koło 10 minut aż obrazek sie ukaże.Wiec z mojego lenistwa nie czekałem i mój błąd. Dziękuje koledze za poinformowanie mnie już o załączonym wcześniej obrazku.Przepraszam.

_________________
Scania królowa autostrad i dojazdów do firm.


Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 17:36 przez krzysiekfan, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 09 lut 2008, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 11:11
Posty: 301
GG: 0

Cytuj:
Mam pytanko a ma ktoś fotkę jak scania Longline ma podniesioną kabinę. Jestem ciekaw jak to wygląda ale nigdzie nie mogę znaleźć fotek
Zobacz stronę wcześniej :|


Post Wysłano: 13 lut 2008, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 20:09
Posty: 11
GG: 0
Lokalizacja: Zwoleń

Ile może kosztować taka Scania Logline i czy z normalną naczepą 13.60m. będzie dopuszczona do ruchu czy będzie trzeba mieć specjalne zezwolenie.


Post Wysłano: 13 lut 2008, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2007, 12:45
Posty: 408
Lokalizacja: (Z)Dolny śląsk

Scania longline nie jest obecnie produkowana, a znalezienie jej na rynku wtórnym jest trudniejsze niż chodzenie z 5 promilami. :twisted:

_________________
Semper Fidelis


Post Wysłano: 13 lut 2008, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 20:09
Posty: 11
GG: 0
Lokalizacja: Zwoleń

Jak nie jest jak jest.Produkowana w wersji R z silnikiem 580 koni a jak dobrze poszukasz to znajdziesz jakieś 3 miesiące temu na jakieś holenderskiej stronie była do sprzedania tylko zapomniałem ceny. I czy jest dopuszczona do ruch z normalną naczepą.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: