[Volvo, FH12] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3623, Ostatni post: 08 maja 2008, 21:12
2
3623
08 maja 2008, 21:12
[Daf, 95XF] Problem z skrzynią biegów
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 8054, Ostatni post: 06 maja 2008, 9:08
7
8054
06 maja 2008, 9:08
[Daf, 95XF] Sprzęgło wysoko bierze
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5799, Ostatni post: 25 kwie 2008, 20:19
3
5799
25 kwie 2008, 20:19
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 5545, Ostatni post: 13 kwie 2008, 16:24
4
5545
13 kwie 2008, 16:24
[John Deere] Skrzynia automatic Power Shift w 8010, 8020
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 7991, Ostatni post: 09 kwie 2008, 14:19
0
7991
09 kwie 2008, 14:19
[Renault, Magnum] Przełożenie mostu z Premiumki
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4357, Ostatni post: 07 kwie 2008, 7:13
4
4357
07 kwie 2008, 7:13
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3705, Ostatni post: 06 kwie 2008, 16:55
3
3705
06 kwie 2008, 16:55
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 4103, Ostatni post: 01 kwie 2008, 6:31
1
4103
01 kwie 2008, 6:31
[Ogólne] Skrzynia Fuller Eaton TSO 12612 - problem
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3659, Ostatni post: 29 mar 2008, 23:56
3
3659
29 mar 2008, 23:56
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 7867, Ostatni post: 25 mar 2008, 2:20
4
7867
25 mar 2008, 2:20
[Scania, 4] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 23324, Ostatni post: 22 mar 2008, 12:21
13
23324
22 mar 2008, 12:21
[Man] Półbiegi w skrzyni Fuller
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 4117, Ostatni post: 20 mar 2008, 16:36
2
4117
20 mar 2008, 16:36
[Daf, ATI] Brak biegów 1,3,5,7 - ZF 16S151
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4163, Ostatni post: 19 mar 2008, 14:17
4
4163
19 mar 2008, 14:17
[Mercedes, Actros] Lewarek zmiany biegów
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3970, Ostatni post: 18 mar 2008, 23:35
1
3970
18 mar 2008, 23:35
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 4509, Ostatni post: 03 mar 2008, 23:16
3
4509
03 mar 2008, 23:16
[Mercedes] Holowanie Mercedesa Actrosa
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 6444, Ostatni post: 03 mar 2008, 22:06
6
6444
03 mar 2008, 22:06
[Scania, 3] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 24314, Ostatni post: 02 mar 2008, 22:09
6
24314
02 mar 2008, 22:09
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 5754, Ostatni post: 21 lut 2008, 19:05
8
5754
21 lut 2008, 19:05
[Mercedes, Actros] Problem z manualną skrzynią biegów
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 3158, Ostatni post: 21 lut 2008, 18:16
0
3158
21 lut 2008, 18:16
[Man, 19-463] Jaki olej skrzyni biegów ?
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 7547, Ostatni post: 17 lut 2008, 20:10
8
7547
17 lut 2008, 20:10
[Man] Skrzynia biegów ZF 9S109
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 5489, Ostatni post: 13 lut 2008, 21:27
4
5489
13 lut 2008, 21:27
[Volvo, FH12] Problem ze skrzynią
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3219, Ostatni post: 07 lut 2008, 13:25
2
3219
07 lut 2008, 13:25
[Scania, 4] Olej w skrzyni biegów
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 13065, Ostatni post: 30 sty 2008, 21:51
7
13065
30 sty 2008, 21:51
[Volvo, FH] Skok siłownika sprzęgła
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2709, Ostatni post: 29 sty 2008, 13:23
0
2709
29 sty 2008, 13:23
[Star, 1142] Czujnik biegu wstecznego
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5734, Ostatni post: 22 sty 2008, 12:40
3
5734
22 sty 2008, 12:40
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 8642, Ostatni post: 20 sty 2008, 22:22
8
8642
20 sty 2008, 22:22
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 9950, Ostatni post: 19 sty 2008, 15:47
7
9950
19 sty 2008, 15:47
[Man, F90] Skrzynia biegów - zasady działania
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3316, Ostatni post: 30 gru 2007, 18:35
1
3316
30 gru 2007, 18:35
[Scania, 4] Miękki pedał sprzęgła
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 6686, Ostatni post: 30 gru 2007, 17:35
4
6686
30 gru 2007, 17:35
[Scania, 3] Czemu wyskakuje 10;8
Odpowiedzi: 26, Odsłony: 15918, Ostatni post: 28 gru 2007, 1:45
26
15918
28 gru 2007, 1:45
[Mercedes, Actros] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 5339, Ostatni post: 27 gru 2007, 19:57
4
5339
27 gru 2007, 19:57
[Renault, Midlum] Problem z biegami
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3462, Ostatni post: 26 gru 2007, 12:14
2
3462
26 gru 2007, 12:14
[Ogólne] Skrzynia biegów Easy Shift
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4523, Ostatni post: 24 gru 2007, 23:02
4
4523
24 gru 2007, 23:02
[Man, 19-403] Problem z biegami
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2971, Ostatni post: 22 gru 2007, 16:06
1
2971
22 gru 2007, 16:06
[Daf, 95XF] Szarpie przy jeździe z włączonym tempomatem
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 4409, Ostatni post: 20 gru 2007, 21:39
2
4409
20 gru 2007, 21:39
[Ogólne] Międzygaz, "przegazówka"
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 8213, Ostatni post: 17 gru 2007, 13:54
6
8213
17 gru 2007, 13:54
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4299, Ostatni post: 10 gru 2007, 18:58
4
4299
10 gru 2007, 18:58
Odpowiedzi: 15, Odsłony: 16964, Ostatni post: 08 gru 2007, 9:50
15
16964
08 gru 2007, 9:50
[Scania, 4] Odpowietrzanie sprzęgła
Odpowiedzi: 12, Odsłony: 26375, Ostatni post: 06 gru 2007, 14:10
12
26375
06 gru 2007, 14:10
[Scania, 4] Problem z połówkami
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 10885, Ostatni post: 05 gru 2007, 23:17
13
10885
05 gru 2007, 23:17
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 3838, Ostatni post: 22 lis 2007, 16:45
4
3838
22 lis 2007, 16:45
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 17490, Ostatni post: 07 lis 2007, 9:04
4
17490
07 lis 2007, 9:04
[Iveco, Eurotech] ZF fuller, opinie
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 6783, Ostatni post: 06 lis 2007, 21:04
7
6783
06 lis 2007, 21:04
[Daf, 95XF] Słabo wchodzi 5-tka
Odpowiedzi: 18, Odsłony: 13486, Ostatni post: 05 lis 2007, 18:49
18
13486
05 lis 2007, 18:49
[Man, TGA] Pytanie dotyczące jazdy na luzie
Odpowiedzi: 32, Odsłony: 24883, Ostatni post: 03 lis 2007, 14:55
32
24883
03 lis 2007, 14:55
Problem z automatyczną skrzynią w Volvie FH12
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3367, Ostatni post: 01 lis 2007, 13:29
2
3367
01 lis 2007, 13:29
IVECO MAGIRUS skrzynia redukcyjna/rozdzielcza
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 3551, Ostatni post: 30 paź 2007, 20:13
0
3551
30 paź 2007, 20:13
Ubywanie płynu z układu sprzęgła
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 4867, Ostatni post: 27 paź 2007, 20:01
6
4867
27 paź 2007, 20:01
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3579, Ostatni post: 27 paź 2007, 20:00
1
3579
27 paź 2007, 20:00
MAN TG 460 A - problem ze skrzynią automatyczną
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3719, Ostatni post: 25 paź 2007, 11:37
2
3719
25 paź 2007, 11:37
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości |