Strona 19 z 21 [ Tematy: 1050 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 117 18 19 20 21 Następna
Tematy
Autor
Odpowiedzi
Odsłony
Ostatni post
Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Automatyczna skrzynia

Odpowiedzi: 13, Odsłony: 12450, Ostatni post: 23 gru 2008, 23:06

13

12450

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Ogólne] Manualna skrzynia 12 lub 16 biegowa

Odpowiedzi: 40, Odsłony: 55659, Ostatni post: 21 gru 2008, 18:29

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1 2 3 ]

40

55659

21 gru 2008, 18:29

Cyryl Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Mercedes, 809] Ciężkie sprzęgło

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2762, Ostatni post: 19 gru 2008, 20:22

0

2762

19 gru 2008, 20:22

Cuma Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH] Problem z I-Shiftem

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3526, Ostatni post: 17 gru 2008, 22:04

3

3526

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Renault, Magnum] Skrzynia biegów

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3629, Ostatni post: 13 gru 2008, 20:15

2

3629

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, 18-284] Wyskakujące biegi

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3240, Ostatni post: 10 gru 2008, 22:22

2

3240

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Skrzynia biegów

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4954, Ostatni post: 07 gru 2008, 15:14

4

4954

07 gru 2008, 15:14

Peugeot Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F2000] Szarpiące sprzęgło

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4772, Ostatni post: 03 gru 2008, 20:28

4

4772

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, TGA] Skrzynia biegów

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5127, Ostatni post: 03 gru 2008, 1:28

3

5127

03 gru 2008, 1:28

syrka Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Problem z przełączaniem biegów

Odpowiedzi: 5, Odsłony: 5851, Ostatni post: 01 gru 2008, 9:51

5

5851

01 gru 2008, 9:51

tom Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Sprzęgło, skrzynia

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 6619, Ostatni post: 27 lis 2008, 13:52

7

6619

27 lis 2008, 13:52

buko_510 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 3] Problem z biegami

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2753, Ostatni post: 22 lis 2008, 20:50

1

2753

22 lis 2008, 20:50

Użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F2000] Wyskakujące biegi

Odpowiedzi: 5, Odsłony: 6269, Ostatni post: 22 lis 2008, 13:45

5

6269

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Iveco] Olej, skrzynia biegów

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3183, Ostatni post: 22 lis 2008, 11:51

1

3183

22 lis 2008, 11:51

primjack Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, TGA] Jaki olej do skrzyni biegów

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5569, Ostatni post: 19 lis 2008, 18:14

1

5569

19 lis 2008, 18:14

primjack Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Daf, LF] Piski przy wysprzęglaniu

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2297, Ostatni post: 11 lis 2008, 22:50

0

2297

11 lis 2008, 22:50

syrka Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man] Siłownik sprzęgła

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3203, Ostatni post: 10 lis 2008, 14:54

1

3203

10 lis 2008, 14:54

slawek613 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Sprzęgło blokuje sie podczas jazdy

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5175, Ostatni post: 04 lis 2008, 20:51

3

5175

04 lis 2008, 20:51

daniel_os Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH] Problem z I-Shiftem

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2625, Ostatni post: 31 paź 2008, 20:25

0

2625

31 paź 2008, 20:25

tribal Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Iveco, ML75E] Problem ze sprzęgłem

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2702, Ostatni post: 26 paź 2008, 9:52

Użytkownik usunięty

0

2702

26 paź 2008, 9:52

Użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man] Kłopot z EDC i sprzęgłem

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 7523, Ostatni post: 17 paź 2008, 19:08

7

7523

17 paź 2008, 19:08

ctr Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Daf, 85CF] Awaria dźwigni zmiany biegów

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3268, Ostatni post: 05 paź 2008, 22:15

1

3268

05 paź 2008, 22:15

Kryminal Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F2000] Problem z biegami

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 7834, Ostatni post: 03 paź 2008, 22:21

6

7834

03 paź 2008, 22:21

daro179 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Renault, Premium] Problem z połówkami

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2791, Ostatni post: 03 paź 2008, 20:37

1

2791

03 paź 2008, 20:37

Albertos Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Dużo problemów z ''czwórką''

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3659, Ostatni post: 03 paź 2008, 19:20

1

3659

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Skrzynia biegów - przełączanie

Odpowiedzi: 11, Odsłony: 14924, Ostatni post: 27 wrz 2008, 17:57

11

14924

27 wrz 2008, 17:57

MAN Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Ogólne] Skrzynia biegów - 5 bieg wchodzi ciężej

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3024, Ostatni post: 27 wrz 2008, 16:59

1

3024

27 wrz 2008, 16:59

grigo86 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Chłodnica oleju skrzyni biegów

Odpowiedzi: 5, Odsłony: 4969, Ostatni post: 22 wrz 2008, 21:03

5

4969

22 wrz 2008, 21:03

Cycu Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, 8-163] Wysuwające się biegi

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3539, Ostatni post: 16 wrz 2008, 10:31

3

3539

16 wrz 2008, 10:31

buba78 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Daf, ATI] Skrzynia biegów

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4131, Ostatni post: 07 wrz 2008, 12:14

4

4131

07 wrz 2008, 12:14

ciucma102 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Star, 12-185] Zgrzytanie przy włączaniu wstecznego

Odpowiedzi: 11, Odsłony: 7490, Ostatni post: 23 sie 2008, 18:48

11

7490

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Przystawka nie chce się rozłączyć

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 4062, Ostatni post: 22 sie 2008, 23:42

2

4062

22 sie 2008, 23:42

bosman Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 3] Pomoc - przystawka ?

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3119, Ostatni post: 22 sie 2008, 15:49

1

3119

22 sie 2008, 15:49

karakan Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Mercedes, Atego] Wolny most/szybki ?

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 6058, Ostatni post: 21 sie 2008, 20:31

3

6058

21 sie 2008, 20:31

zwoli Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F90] Regulacja sprzęgła

Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5837, Ostatni post: 19 sie 2008, 16:42

3

5837

19 sie 2008, 16:42

sapciak Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH] Problem z biegami

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3180, Ostatni post: 16 sie 2008, 10:06

1

3180

16 sie 2008, 10:06

kraz Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 3] Kłopoty ze skrzynią biegów

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2490, Ostatni post: 09 sie 2008, 19:54

0

2490

09 sie 2008, 19:54

wojtek_ol Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Kamaz, Tatra] Ilość biegów, układ skrzyni biegów

Odpowiedzi: 11, Odsłony: 20638, Ostatni post: 08 sie 2008, 21:16

11

20638

08 sie 2008, 21:16

clubutd Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Jelcz] Blokowanie skrzyni biegów

Odpowiedzi: 12, Odsłony: 13334, Ostatni post: 31 lip 2008, 19:18

12

13334

31 lip 2008, 19:18

Milos Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, Tga] Zepsuta łapa od wyciskania łożyska w skrzyni

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3114, Ostatni post: 27 lip 2008, 16:36

1

3114

27 lip 2008, 16:36

cas50 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Mercedes, Atego] Lewarek hydrauliczny od zmiany biegów

Odpowiedzi: 10, Odsłony: 23493, Ostatni post: 24 lip 2008, 11:14

10

23493

24 lip 2008, 11:14

syrka Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F90] Wyskakujące biegi podczas jazdy

Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2549, Ostatni post: 30 cze 2008, 22:30

0

2549

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Grzechocząca dźwignia zmiany biegów

Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4176, Ostatni post: 29 cze 2008, 11:50

4

4176

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, TGA] Po wymianie sprzęgła dalej wyskakuje błąd

Odpowiedzi: 8, Odsłony: 7110, Ostatni post: 27 cze 2008, 20:30

8

7110

27 cze 2008, 20:30

bohunas Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, TGA] Połówki wyskakują

Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3403, Ostatni post: 24 cze 2008, 20:40

2

3403

24 cze 2008, 20:40

Dirk Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Volvo, FH12] Problem ze skrzynią GeoTronic

Odpowiedzi: 5, Odsłony: 5233, Ostatni post: 13 cze 2008, 18:12

5

5233

13 cze 2008, 18:12

kacmat1 Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 4] Problem z półbiegami

Odpowiedzi: 12, Odsłony: 11101, Ostatni post: 26 maja 2008, 7:30

12

11101

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Man, F2000] Półbiegi

Odpowiedzi: 7, Odsłony: 6534, Ostatni post: 18 maja 2008, 15:34

7

6534

18 maja 2008, 15:34

limak Wyświetl najnowszy post

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Scania, 3] Zmiana mostu na szybszy

Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3165, Ostatni post: 11 maja 2008, 21:04

1

3165

Nie ma nieprzeczytanych postów

[Iveco, Eurotrakker] Problem z wstecznym

Odpowiedzi: 6, Odsłony: 4935, Ostatni post: 10 maja 2008, 15:51

6

4935

10 maja 2008, 15:51

Martizz Wyświetl najnowszy post

Wyświetl tematy nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 19 z 21 [ Tematy: 1050 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 117 18 19 20 21 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nieprzeczytane posty Nieprzeczytane posty
Nie ma nieprzeczytanych postów Nie ma nieprzeczytanych postów
Ogłoszenie Ogłoszenie
Nieprzeczytane posty [ Popularne ] Nieprzeczytane posty [ Popularne ]
Nie ma nieprzeczytanych postów [ Popularne ] Nie ma nieprzeczytanych postów [ Popularne ]
Przyklejony Przyklejony
Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ] Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ]
Nie ma nieprzeczytanych postów [ Zamknięte ] Nie ma nieprzeczytanych postów [ Zamknięte ]
Temat przeniesiony Temat przeniesiony
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: