[Volvo, FH12] Automatyczna skrzynia
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 12450, Ostatni post: 23 gru 2008, 23:06
13
12450
23 gru 2008, 23:06
[Ogólne] Manualna skrzynia 12 lub 16 biegowa
Odpowiedzi: 40, Odsłony: 55659, Ostatni post: 21 gru 2008, 18:29
40
55659
21 gru 2008, 18:29
[Mercedes, 809] Ciężkie sprzęgło
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2762, Ostatni post: 19 gru 2008, 20:22
0
2762
19 gru 2008, 20:22
[Volvo, FH] Problem z I-Shiftem
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3526, Ostatni post: 17 gru 2008, 22:04
3
3526
17 gru 2008, 22:04
[Renault, Magnum] Skrzynia biegów
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3629, Ostatni post: 13 gru 2008, 20:15
2
3629
13 gru 2008, 20:15
[Man, 18-284] Wyskakujące biegi
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3240, Ostatni post: 10 gru 2008, 22:22
2
3240
10 gru 2008, 22:22
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4954, Ostatni post: 07 gru 2008, 15:14
4
4954
07 gru 2008, 15:14
[Man, F2000] Szarpiące sprzęgło
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4772, Ostatni post: 03 gru 2008, 20:28
4
4772
03 gru 2008, 20:28
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5127, Ostatni post: 03 gru 2008, 1:28
3
5127
03 gru 2008, 1:28
[Scania, 4] Problem z przełączaniem biegów
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 5851, Ostatni post: 01 gru 2008, 9:51
5
5851
01 gru 2008, 9:51
[Volvo, FH12] Sprzęgło, skrzynia
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 6619, Ostatni post: 27 lis 2008, 13:52
7
6619
27 lis 2008, 13:52
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2753, Ostatni post: 22 lis 2008, 20:50
1
2753
22 lis 2008, 20:50
Użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post
[Man, F2000] Wyskakujące biegi
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 6269, Ostatni post: 22 lis 2008, 13:45
5
6269
22 lis 2008, 13:45
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3183, Ostatni post: 22 lis 2008, 11:51
1
3183
22 lis 2008, 11:51
[Man, TGA] Jaki olej do skrzyni biegów
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5569, Ostatni post: 19 lis 2008, 18:14
1
5569
19 lis 2008, 18:14
[Daf, LF] Piski przy wysprzęglaniu
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2297, Ostatni post: 11 lis 2008, 22:50
0
2297
11 lis 2008, 22:50
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3203, Ostatni post: 10 lis 2008, 14:54
1
3203
10 lis 2008, 14:54
[Volvo, FH12] Sprzęgło blokuje sie podczas jazdy
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5175, Ostatni post: 04 lis 2008, 20:51
3
5175
04 lis 2008, 20:51
[Volvo, FH] Problem z I-Shiftem
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2625, Ostatni post: 31 paź 2008, 20:25
0
2625
31 paź 2008, 20:25
[Iveco, ML75E] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2702, Ostatni post: 26 paź 2008, 9:52
0
2702
26 paź 2008, 9:52
Użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post
[Man] Kłopot z EDC i sprzęgłem
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 7523, Ostatni post: 17 paź 2008, 19:08
7
7523
17 paź 2008, 19:08
[Daf, 85CF] Awaria dźwigni zmiany biegów
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3268, Ostatni post: 05 paź 2008, 22:15
1
3268
05 paź 2008, 22:15
[Man, F2000] Problem z biegami
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 7834, Ostatni post: 03 paź 2008, 22:21
6
7834
03 paź 2008, 22:21
[Renault, Premium] Problem z połówkami
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2791, Ostatni post: 03 paź 2008, 20:37
1
2791
03 paź 2008, 20:37
[Scania, 4] Dużo problemów z ''czwórką''
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3659, Ostatni post: 03 paź 2008, 19:20
1
3659
03 paź 2008, 19:20
[Volvo, FH12] Skrzynia biegów - przełączanie
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 14924, Ostatni post: 27 wrz 2008, 17:57
11
14924
27 wrz 2008, 17:57
[Ogólne] Skrzynia biegów - 5 bieg wchodzi ciężej
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3024, Ostatni post: 27 wrz 2008, 16:59
1
3024
27 wrz 2008, 16:59
[Scania, 4] Chłodnica oleju skrzyni biegów
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 4969, Ostatni post: 22 wrz 2008, 21:03
5
4969
22 wrz 2008, 21:03
[Man, 8-163] Wysuwające się biegi
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3539, Ostatni post: 16 wrz 2008, 10:31
3
3539
16 wrz 2008, 10:31
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4131, Ostatni post: 07 wrz 2008, 12:14
4
4131
07 wrz 2008, 12:14
[Star, 12-185] Zgrzytanie przy włączaniu wstecznego
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 7490, Ostatni post: 23 sie 2008, 18:48
11
7490
23 sie 2008, 18:48
[Scania, 4] Przystawka nie chce się rozłączyć
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 4062, Ostatni post: 22 sie 2008, 23:42
2
4062
22 sie 2008, 23:42
[Scania, 3] Pomoc - przystawka ?
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3119, Ostatni post: 22 sie 2008, 15:49
1
3119
22 sie 2008, 15:49
[Mercedes, Atego] Wolny most/szybki ?
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 6058, Ostatni post: 21 sie 2008, 20:31
3
6058
21 sie 2008, 20:31
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 5837, Ostatni post: 19 sie 2008, 16:42
3
5837
19 sie 2008, 16:42
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3180, Ostatni post: 16 sie 2008, 10:06
1
3180
16 sie 2008, 10:06
[Scania, 3] Kłopoty ze skrzynią biegów
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2490, Ostatni post: 09 sie 2008, 19:54
0
2490
09 sie 2008, 19:54
[Kamaz, Tatra] Ilość biegów, układ skrzyni biegów
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 20638, Ostatni post: 08 sie 2008, 21:16
11
20638
08 sie 2008, 21:16
[Jelcz] Blokowanie skrzyni biegów
Odpowiedzi: 12, Odsłony: 13334, Ostatni post: 31 lip 2008, 19:18
12
13334
31 lip 2008, 19:18
[Man, Tga] Zepsuta łapa od wyciskania łożyska w skrzyni
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3114, Ostatni post: 27 lip 2008, 16:36
1
3114
27 lip 2008, 16:36
[Mercedes, Atego] Lewarek hydrauliczny od zmiany biegów
Odpowiedzi: 10, Odsłony: 23493, Ostatni post: 24 lip 2008, 11:14
10
23493
24 lip 2008, 11:14
[Man, F90] Wyskakujące biegi podczas jazdy
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2549, Ostatni post: 30 cze 2008, 22:30
0
2549
30 cze 2008, 22:30
[Volvo, FH12] Grzechocząca dźwignia zmiany biegów
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4176, Ostatni post: 29 cze 2008, 11:50
4
4176
29 cze 2008, 11:50
[Man, TGA] Po wymianie sprzęgła dalej wyskakuje błąd
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 7110, Ostatni post: 27 cze 2008, 20:30
8
7110
27 cze 2008, 20:30
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3403, Ostatni post: 24 cze 2008, 20:40
2
3403
24 cze 2008, 20:40
[Volvo, FH12] Problem ze skrzynią GeoTronic
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 5233, Ostatni post: 13 cze 2008, 18:12
5
5233
13 cze 2008, 18:12
[Scania, 4] Problem z półbiegami
Odpowiedzi: 12, Odsłony: 11101, Ostatni post: 26 maja 2008, 7:30
12
11101
26 maja 2008, 7:30
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 6534, Ostatni post: 18 maja 2008, 15:34
7
6534
18 maja 2008, 15:34
[Scania, 3] Zmiana mostu na szybszy
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3165, Ostatni post: 11 maja 2008, 21:04
1
3165
11 maja 2008, 21:04
[Iveco, Eurotrakker] Problem z wstecznym
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 4935, Ostatni post: 10 maja 2008, 15:51
6
4935
10 maja 2008, 15:51
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |