[DAF XF 105] blokada mostu nie działa
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6237, Ostatni post: 22 lut 2010, 22:38
1
6237
22 lut 2010, 22:38
[Mercedes Actros ] Skrzynia biegów
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 3619, Ostatni post: 20 lut 2010, 11:47
5
3619
20 lut 2010, 11:47
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 3342, Ostatni post: 05 lut 2010, 20:21
4
3342
05 lut 2010, 20:21
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 5292, Ostatni post: 01 lut 2010, 23:07
4
5292
01 lut 2010, 23:07
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3041, Ostatni post: 31 sty 2010, 14:11
2
3041
31 sty 2010, 14:11
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 4898, Ostatni post: 29 sty 2010, 20:49
7
4898
29 sty 2010, 20:49
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 30484, Ostatni post: 17 sty 2010, 13:06
5
30484
17 sty 2010, 13:06
[Man, TGA 460] Zamarznięte biegi
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3794, Ostatni post: 15 sty 2010, 17:25
3
3794
15 sty 2010, 17:25
[Ma, TGA 18.480] Brak biegów 2, 4, 6, 8
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2202, Ostatni post: 15 sty 2010, 16:18
1
2202
15 sty 2010, 16:18
[DAF, 65 ATi] Skrzynia biegów..
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2744, Ostatni post: 11 sty 2010, 23:17
1
2744
11 sty 2010, 23:17
Odpowiedzi: 9, Odsłony: 13316, Ostatni post: 10 sty 2010, 21:23
9
13316
10 sty 2010, 21:23
[MAN. F90] Rozłączona skrzynia biegów
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3945, Ostatni post: 08 sty 2010, 14:13
3
3945
08 sty 2010, 14:13
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 3520, Ostatni post: 04 sty 2010, 22:20
5
3520
04 sty 2010, 22:20
Mercedes Actros 1840LS - Reset komputera skrzyni biegów
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 21525, Ostatni post: 30 gru 2009, 20:02
5
21525
30 gru 2009, 20:02
użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 4566, Ostatni post: 29 gru 2009, 21:47
5
4566
29 gru 2009, 21:47
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 5575, Ostatni post: 27 gru 2009, 16:44
8
5575
27 gru 2009, 16:44
[Renault, Magnum 470] Ile oleju w moscie?
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3197, Ostatni post: 27 gru 2009, 13:54
2
3197
27 gru 2009, 13:54
[Man Tga ] Czy da się wyregulować działanie Comfort Shiftu
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 3604, Ostatni post: 24 gru 2009, 21:37
4
3604
24 gru 2009, 21:37
[Scania, 4] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 2922, Ostatni post: 23 gru 2009, 12:51
1
2922
23 gru 2009, 12:51
[Man, TGA] Problem z skrzynią biegów ZF 16 manual
Odpowiedzi: 9, Odsłony: 15895, Ostatni post: 21 gru 2009, 21:22
9
15895
21 gru 2009, 21:22
[Man, TGA] Problem ze skrzynią Comfort Shift
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5095, Ostatni post: 21 gru 2009, 19:38
2
5095
21 gru 2009, 19:38
[IVECO, 35s11] Problem ze skrzynią biegów, stuka, chrobocze
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 4455, Ostatni post: 17 gru 2009, 22:03
1
4455
17 gru 2009, 22:03
[Man, TGA] Nie można przełączyć z dolnej szkrzyni na górną
Odpowiedzi: 9, Odsłony: 16896, Ostatni post: 11 gru 2009, 23:53
9
16896
11 gru 2009, 23:53
[Volvo, FH12] Szarpie przy ruszaniu
Odpowiedzi: 10, Odsłony: 9443, Ostatni post: 11 gru 2009, 22:10
10
9443
11 gru 2009, 22:10
[VW, Passat] Sprzęgło stożkowe
Odpowiedzi: 19, Odsłony: 14538, Ostatni post: 10 gru 2009, 13:08
19
14538
10 gru 2009, 13:08
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6272, Ostatni post: 04 gru 2009, 20:54
1
6272
04 gru 2009, 20:54
[Daf, CF85] Jak wyciągnąć półoś?
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 4520, Ostatni post: 22 lis 2009, 21:47
5
4520
22 lis 2009, 21:47
[Man Tga] Opór przy zmianie biegów!
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 6214, Ostatni post: 19 lis 2009, 17:17
8
6214
19 lis 2009, 17:17
[Mercedes] Skrzynia ZF - gdzie czujnik?
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3076, Ostatni post: 16 lis 2009, 18:43
2
3076
16 lis 2009, 18:43
[Volvo, FH12] Problem ze skrzynią biegów
Odpowiedzi: 9, Odsłony: 5731, Ostatni post: 13 lis 2009, 14:48
9
5731
13 lis 2009, 14:48
[Daf, CF85] Mechanizm różnicowy
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 2893, Ostatni post: 12 lis 2009, 0:18
2
2893
12 lis 2009, 0:18
[Daf, CF] Blokada tylnego koła
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 4905, Ostatni post: 09 lis 2009, 20:55
5
4905
09 lis 2009, 20:55
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 5507, Ostatni post: 08 lis 2009, 15:28
4
5507
08 lis 2009, 15:28
[Man, TGA] Nie znajduje N na skrzyni AS Tronic
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 15913, Ostatni post: 07 lis 2009, 22:32
13
15913
07 lis 2009, 22:32
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 4976, Ostatni post: 07 lis 2009, 21:05
4
4976
07 lis 2009, 21:05
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 3705, Ostatni post: 05 lis 2009, 11:19
2
3705
05 lis 2009, 11:19
[Man, F90] Napęd 4x4 a skręcanie
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 6624, Ostatni post: 19 paź 2009, 9:56
6
6624
19 paź 2009, 9:56
[Scania, 93M220] Nie załączająca się blokada tylnego mostu
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2602, Ostatni post: 04 paź 2009, 16:04
0
2602
04 paź 2009, 16:04
[Man, F2000] Pytanie odnośnie sprzęgła
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 11887, Ostatni post: 04 paź 2009, 14:37
8
11887
04 paź 2009, 14:37
[Volvo, FH12] Nie działają półbiegi
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 3341, Ostatni post: 01 paź 2009, 23:39
0
3341
01 paź 2009, 23:39
[Scania, 143E420] Skrzynie biegów
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 2461, Ostatni post: 28 wrz 2009, 20:01
0
2461
28 wrz 2009, 20:01
[Volvo, FH] Problem ze sprzęgłem
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 5252, Ostatni post: 17 wrz 2009, 20:26
5
5252
17 wrz 2009, 20:26
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 3103, Ostatni post: 10 wrz 2009, 21:58
0
3103
10 wrz 2009, 21:58
[Volvo, FH12] Biegi ciężko wchodzą
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 10316, Ostatni post: 10 wrz 2009, 17:46
6
10316
10 wrz 2009, 17:46
[Iveco, EuroCargo] Nie wchodzą biegi
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 9304, Ostatni post: 28 sie 2009, 23:24
2
9304
28 sie 2009, 23:24
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 6532, Ostatni post: 22 sie 2009, 19:59
8
6532
22 sie 2009, 19:59
[Daf, CF] Brak dużej skrzyni biegów
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5313, Ostatni post: 13 sie 2009, 23:26
2
5313
13 sie 2009, 23:26
[Volvo, FH] Problem z automatyczną skrzynią biegów
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 3329, Ostatni post: 10 sie 2009, 18:09
1
3329
10 sie 2009, 18:09
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 3842, Ostatni post: 29 lip 2009, 14:41
3
3842
29 lip 2009, 14:41
Odpowiedzi: 30, Odsłony: 20608, Ostatni post: 28 lip 2009, 20:17
30
20608
28 lip 2009, 20:17
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |