[Scania 124] Nierówna wysokość poduszek a jazda
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 5837, Ostatni post: 13 sie 2015, 18:14
0
5837
13 sie 2015, 18:14
Fotel kierowcy Renault Magnum-brak podnoszenia.
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 7924, Ostatni post: 09 sie 2015, 22:23
3
7924
09 sie 2015, 22:23
Zawór osuszacza Knorr EL 1100 Renault Magnum
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 8839, Ostatni post: 27 cze 2015, 20:23
4
8839
27 cze 2015, 20:23
Odpowiedzi: 22, Odsłony: 27027, Ostatni post: 30 maja 2015, 23:05
22
27027
30 maja 2015, 23:05
man L2000 10.163 fotel kierowcy
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 6664, Ostatni post: 27 kwie 2015, 22:36
0
6664
27 kwie 2015, 22:36
MB Atego 1228 jaki to czujnik/zawór
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 8430, Ostatni post: 22 kwie 2015, 16:42
3
8430
22 kwie 2015, 16:42
Man Tga zawor hamulcowy EBS knorr bremse - uchodzi
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 9293, Ostatni post: 21 kwie 2015, 10:49
2
9293
21 kwie 2015, 10:49
Scania 4 Bardzo powoli opuszcza poduszki
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 8829, Ostatni post: 22 mar 2015, 15:43
5
8829
22 mar 2015, 15:43
Złączka 9 mm gdzie taką kupić ?
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 8503, Ostatni post: 18 mar 2015, 21:53
5
8503
18 mar 2015, 21:53
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 9058, Ostatni post: 24 lut 2015, 0:36
5
9058
24 lut 2015, 0:36
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 18277, Ostatni post: 23 lut 2015, 19:53
13
18277
23 lut 2015, 19:53
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 7374, Ostatni post: 06 lut 2015, 20:57
1
7374
06 lut 2015, 20:57
[Scania R470] Brak ciśnienia powietrza
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 11917, Ostatni post: 29 sty 2015, 15:59
2
11917
29 sty 2015, 15:59
TGA powietrze dobija do 5-6bar
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 7042, Ostatni post: 26 sty 2015, 14:47
2
7042
26 sty 2015, 14:47
Scania R/4 - wskaźnik obciążenia osi
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 22460, Ostatni post: 17 sty 2015, 15:08
11
22460
17 sty 2015, 15:08
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 22861, Ostatni post: 13 sty 2015, 20:05
7
22861
13 sty 2015, 20:05
Scania 4 Wyciek powietrza 'bezpiecznikiem'
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 6856, Ostatni post: 07 sty 2015, 21:08
2
6856
07 sty 2015, 21:08
Wielton Spadek na prawo, krzywo stoi
Odpowiedzi: 49, Odsłony: 47520, Ostatni post: 29 gru 2014, 23:49
49
47520
29 gru 2014, 23:49
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 7541, Ostatni post: 18 gru 2014, 21:41
2
7541
18 gru 2014, 21:41
Naczepa Krone problem z poziomowaniem naczepy
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 5757, Ostatni post: 17 gru 2014, 19:15
0
5757
17 gru 2014, 19:15
Osuszacz powietrza etech Magnum
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 4981, Ostatni post: 01 gru 2014, 23:00
0
4981
01 gru 2014, 23:00
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5762, Ostatni post: 30 lis 2014, 17:05
1
5762
30 lis 2014, 17:05
poziomowanie mercedes actros mp 2
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 9657, Ostatni post: 23 lis 2014, 12:01
7
9657
23 lis 2014, 12:01
Gdzie podłączyć przewód do pompowania kół Scania 4
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 41821, Ostatni post: 16 lis 2014, 22:32
7
41821
16 lis 2014, 22:32
Volvo FH13 , regulacja osi wleczonej...
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 5432, Ostatni post: 06 lis 2014, 23:42
0
5432
06 lis 2014, 23:42
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 12956, Ostatni post: 02 lis 2014, 16:42
7
12956
02 lis 2014, 16:42
[Scania 4] Błąd 'poziomowania'
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 6172, Ostatni post: 30 paź 2014, 16:23
2
6172
30 paź 2014, 16:23
Liaz sc110 WUCO znika powietrze na sprzęgle
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5759, Ostatni post: 30 paź 2014, 8:47
2
5759
30 paź 2014, 8:47
ustawienie poduszek zawieszenia premium
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 8727, Ostatni post: 27 paź 2014, 21:10
4
8727
27 paź 2014, 21:10
głośny kompresor powietrza premium dci
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5844, Ostatni post: 26 paź 2014, 12:44
2
5844
26 paź 2014, 12:44
Volvo FH 12-380 problem z osuszaczem
Odpowiedzi: 10, Odsłony: 12657, Ostatni post: 26 wrz 2014, 8:42
10
12657
26 wrz 2014, 8:42
Scania 124L Uszkodzony elektrozawór a prowadzenie
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 4947, Ostatni post: 12 wrz 2014, 19:57
1
4947
12 wrz 2014, 19:57
[SCANIA 4] problem z osuszaczem
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 7937, Ostatni post: 02 wrz 2014, 5:56
3
7937
02 wrz 2014, 5:56
Parę pytań nie tylko z pneumatyki.
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5229, Ostatni post: 25 sie 2014, 16:40
1
5229
25 sie 2014, 16:40
Volvo FH- problem z zaworem regulującym ciśnienie.
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 4942, Ostatni post: 05 lip 2014, 19:13
0
4942
05 lip 2014, 19:13
KRONE - przestawienie automatu podnoszenia osi
Odpowiedzi: 14, Odsłony: 48345, Ostatni post: 05 cze 2014, 19:51
14
48345
05 cze 2014, 19:51
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5772, Ostatni post: 01 cze 2014, 10:30
2
5772
01 cze 2014, 10:30
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5279, Ostatni post: 31 maja 2014, 19:18
1
5279
31 maja 2014, 19:18
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 5473, Ostatni post: 20 kwie 2014, 15:50
2
5473
20 kwie 2014, 15:50
Spręzarka dziwny przypadek. PomocyTrasa
Odpowiedzi: 16, Odsłony: 17444, Ostatni post: 18 kwie 2014, 22:23
16
17444
18 kwie 2014, 22:23
Volvo fh ciągnie kierownice podczas hamowania.
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 4848, Ostatni post: 14 kwie 2014, 13:36
1
4848
14 kwie 2014, 13:36
TGA Woda w układzie pneumatyznym
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 4957, Ostatni post: 07 kwie 2014, 21:51
1
4957
07 kwie 2014, 21:51
CS TGA brak powietrza na trzecim układzie
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 6677, Ostatni post: 01 kwie 2014, 21:27
6
6677
01 kwie 2014, 21:27
Po zesprzegleniu przyczepy z cieżarówka blokuje jej prawe ko
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 4197, Ostatni post: 01 kwie 2014, 15:42
0
4197
01 kwie 2014, 15:42
Po spuszczeniu hamulca naczepowego blokuje któreś koło
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 11944, Ostatni post: 30 mar 2014, 19:31
8
11944
30 mar 2014, 19:31
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 4076, Ostatni post: 21 mar 2014, 0:15
0
4076
21 mar 2014, 0:15
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5053, Ostatni post: 17 mar 2014, 21:01
1
5053
17 mar 2014, 21:01
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 4923, Ostatni post: 22 lut 2014, 12:44
0
4923
22 lut 2014, 12:44
[Volvo FH12 '04] Uchodzi powietrze - skąd?
Odpowiedzi: 15, Odsłony: 17449, Ostatni post: 21 lut 2014, 16:43
15
17449
21 lut 2014, 16:43
Wąż pneumatyczny do przedmuchiwania
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5910, Ostatni post: 21 lut 2014, 10:59
1
5910
21 lut 2014, 10:59
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |