Odpowiedzi: 14, Odsłony: 35976, Ostatni post: 11 gru 2014, 20:41
14
35976
11 gru 2014, 20:41
Odpowiedzi: 10, Odsłony: 29275, Ostatni post: 14 lis 2014, 13:39
10
29275
14 lis 2014, 13:39
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 20539, Ostatni post: 23 paź 2014, 11:03
3
20539
23 paź 2014, 11:03
Odpowiedzi: 19, Odsłony: 38489, Ostatni post: 01 wrz 2014, 10:20
19
38489
01 wrz 2014, 10:20
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 16752, Ostatni post: 03 sie 2014, 14:17
4
16752
03 sie 2014, 14:17
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 14256, Ostatni post: 23 lip 2014, 15:04
1
14256
23 lip 2014, 15:04
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 25006, Ostatni post: 22 lip 2014, 13:52
11
25006
22 lip 2014, 13:52
Francja - opłata za sam ciągnik
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 13427, Ostatni post: 21 cze 2014, 1:37
0
13427
21 cze 2014, 1:37
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 13722, Ostatni post: 20 cze 2014, 20:04
3
13722
20 cze 2014, 20:04
Jak przewieźć viaBOX w innym pojeździe?
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 15844, Ostatni post: 26 maja 2014, 8:18
3
15844
26 maja 2014, 8:18
Autostrady we Francji brak możliwości zapłaty kartami UTA
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 12213, Ostatni post: 23 maja 2014, 14:06
1
12213
23 maja 2014, 14:06
Wezwanie Viatol o nie uiszczenie opłaty
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 16487, Ostatni post: 26 kwie 2014, 20:51
7
16487
26 kwie 2014, 20:51
29
44763
21 kwie 2014, 19:58
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 11878, Ostatni post: 17 kwie 2014, 15:48
0
11878
17 kwie 2014, 15:48
Użytkownik usunięty Wyświetl najnowszy post
awaria viaTOLL 20.10.2013 a kara?
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 12453, Ostatni post: 13 kwie 2014, 14:40
4
12453
13 kwie 2014, 14:40
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 10941, Ostatni post: 07 kwie 2014, 17:13
3
10941
07 kwie 2014, 17:13
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 7961, Ostatni post: 06 kwie 2014, 18:18
0
7961
06 kwie 2014, 18:18
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 9797, Ostatni post: 26 mar 2014, 11:44
3
9797
26 mar 2014, 11:44
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 12742, Ostatni post: 23 mar 2014, 11:04
6
12742
23 mar 2014, 11:04
OPŁATY za CIĘŻARÓWKĘ i BUSa we FRANCJI?
Odpowiedzi: 13, Odsłony: 20797, Ostatni post: 17 mar 2014, 14:52
13
20797
17 mar 2014, 14:52
Ciężarowy + przyczepa lekka, a viatoll
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6809, Ostatni post: 06 lut 2014, 23:23
1
6809
06 lut 2014, 23:23
Viatoll, czy musi być na właściciela pojazdu żeby jeździć?
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 11461, Ostatni post: 05 lut 2014, 11:19
5
11461
05 lut 2014, 11:19
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6612, Ostatni post: 02 lut 2014, 13:07
1
6612
02 lut 2014, 13:07
Przejazd małym autem z lawetą przez viatoll -pytanie laika
Odpowiedzi: 9, Odsłony: 30711, Ostatni post: 12 sty 2014, 21:32
9
30711
12 sty 2014, 21:32
Via toll i awaria bramek przez orkan Ksawery
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 7406, Ostatni post: 07 gru 2013, 1:15
2
7406
07 gru 2013, 1:15
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6393, Ostatni post: 22 lis 2013, 20:39
1
6393
22 lis 2013, 20:39
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 11969, Ostatni post: 07 lis 2013, 20:07
6
11969
07 lis 2013, 20:07
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 8137, Ostatni post: 03 lis 2013, 16:13
4
8137
03 lis 2013, 16:13
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 11231, Ostatni post: 31 paź 2013, 21:44
6
11231
31 paź 2013, 21:44
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 7323, Ostatni post: 20 paź 2013, 13:21
3
7323
20 paź 2013, 13:21
Jak Kulczyk naciąga ludzi, czyli bogatemu wszystko wolno...
Odpowiedzi: 22, Odsłony: 22029, Ostatni post: 19 paź 2013, 19:28
22
22029
19 paź 2013, 19:28
Odpowiedzi: 8, Odsłony: 25260, Ostatni post: 25 wrz 2013, 14:18
8
25260
25 wrz 2013, 14:18
Odpowiedzi: 10, Odsłony: 11983, Ostatni post: 17 wrz 2013, 21:57
10
11983
17 wrz 2013, 21:57
Viacard lub telepass na karte DKV
Odpowiedzi: 6, Odsłony: 16830, Ostatni post: 30 sie 2013, 16:28
6
16830
30 sie 2013, 16:28
Toll Collect- jazda samym ciągnikiem
Odpowiedzi: 18, Odsłony: 27401, Ostatni post: 17 sie 2013, 9:01
18
27401
17 sie 2013, 9:01
Austria - czy trzeba kupować Goboxa?
Odpowiedzi: 11, Odsłony: 13386, Ostatni post: 10 sie 2013, 20:42
11
13386
10 sie 2013, 20:42
HU-GO elektroniczny system poboru opłat na Węgrzech
Odpowiedzi: 15, Odsłony: 17544, Ostatni post: 28 lip 2013, 13:11
15
17544
28 lip 2013, 13:11
Odpowiedzi: 5, Odsłony: 9319, Ostatni post: 23 lip 2013, 16:33
5
9319
23 lip 2013, 16:33
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 6729, Ostatni post: 13 lip 2013, 16:53
2
6729
13 lip 2013, 16:53
Austria+Czechy-auto/do 3.5t/ z lawetą-elektron.pobór opłat?
Odpowiedzi: 3, Odsłony: 11049, Ostatni post: 09 lip 2013, 19:37
3
11049
09 lip 2013, 19:37
BelToll: kaucja za urządzenie pokładowe wyniesie 50 Euro
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 10084, Ostatni post: 03 lip 2013, 11:46
7
10084
03 lip 2013, 11:46
Odpowiedzi: 7, Odsłony: 26840, Ostatni post: 16 cze 2013, 11:13
7
26840
16 cze 2013, 11:13
Viatoll zła klasyfikacja auta kto odpowiada
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 5627, Ostatni post: 04 cze 2013, 23:48
1
5627
04 cze 2013, 23:48
VIATOLL nie pobrał opłaty za przejazd Stryków-Modła
Odpowiedzi: 2, Odsłony: 8983, Ostatni post: 12 maja 2013, 19:33
2
8983
12 maja 2013, 19:33
Viatoll-przejazd przez bramkę z pustym kontem
Odpowiedzi: 70, Odsłony: 99754, Ostatni post: 03 maja 2013, 13:34
70
99754
03 maja 2013, 13:34
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6677, Ostatni post: 21 kwie 2013, 20:15
1
6677
21 kwie 2013, 20:15
VIACARD za karte paliwowa SHELL
Odpowiedzi: 1, Odsłony: 6283, Ostatni post: 30 mar 2013, 17:54
1
6283
30 mar 2013, 17:54
Odpowiedzi: 4, Odsłony: 10543, Ostatni post: 21 mar 2013, 23:31
4
10543
21 mar 2013, 23:31
[viaToll] Zmiany w ogólnych warunkach korzystania z kont
Odpowiedzi: 0, Odsłony: 5123, Ostatni post: 19 mar 2013, 20:51
0
5123
19 mar 2013, 20:51
Via-toll Jak sprawdzić stan konta ?
Odpowiedzi: 15, Odsłony: 45878, Ostatni post: 13 mar 2013, 20:56
15
45878
13 mar 2013, 20:56
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość |