Laboratorium COCH

Katalizatory SCR - Sklep Kaliński

40TON.netNaprawa foteli TIRFuelSaveRozliczanie kierowców

Kategoria:Dam pracę
Data:12 kwi, 14:43, luksmann
Stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU 2200 Euro!
Treść:LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckiej firmie na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU 2200 Euro! – System 4.1 lub praca stała
region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia, okolice Stuttgart

Podstawowe obowiązki:
• obsługa suwnicy
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przewożących różne rodzaje stali
• komisjonowanie i zestawienie towaru
• stała kontrola nad stanem magazynu
• prace magazynowo-porządkowe: przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów
• obsługa przecinarki taśmowej i piły tarczowej oraz innych pokrewnych dostępnych maszyn

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• pracę w systemie 4.1 lub stałą w trzech zmianach
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• bezpłatne zakwaterowanie przez okres 6 miesięcy. Po tym okresie w granicach mieczy 50-100 euro
• niemieckie zarobki składające się z podstawy na umowie od 2200 € brutto
• dodatki nocne 20%

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
• pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• umiejętności obsługi suwnicy(warunek konieczny)
• doświadczenia jako magazynier lub w pracy na pokrewnym stanowisku oraz podstawowej wiedzy nt. funkcjonowania magazynu
• wymagana znajomość obsługi przecinarek taśmowych i pił tarczowych
• komunikatywna znajomość niemieckiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Lokalizacja:Badenia-Wirtembergia, okolice Stuttgart
Kontakt:0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420

« Wstecz

Przejdź do:

Forum Samochodowe